Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

ha ha nts ta je dobra :lol1:

uglavnu kamr kol že greste jutre se mejte fajn,

sulica,men je full žal za stelvijo,si res želim jit,ampak fotr ma sam enkrat abrahama,tko da ne smem zajebat pa umankat,uglavnu mej se super itak da se boš mel pa komaj čakam na posnetke če prav vem da mi bo full hudo k ne bom na njih :cry:

za sadni dan na ridah predlagam TOREK ob 18h,seveda bo vreme odločalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha nts ta je dobra :lol1:

uglavnu kamr kol že greste jutre se mejte fajn,

sulica,men je full žal za stelvijo,si res želim jit,ampak fotr ma sam enkrat abrahama,tko da ne smem zajebat pa umankat,uglavnu mej se super itak da se boš mel pa komaj čakam na posnetke če prav vem da mi bo full hudo k ne bom na njih :cry:

za sadni dan na ridah predlagam TOREK ob 18h,seveda bo vreme odločalo

Z moje in še "glavne" strani povsem gut :OK: Torej Sandica se vidimo v torek ko se bomo na ridah kopali v soncu in lubenici :kva2: Ka bomo vsi sladki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr pozor na cesti po primorski,...bo banda gorencev strašila :devil: ...obdelal bomo vse,od Gorice do obale :D :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr pozor na cesti po primorski,...bo banda gorencev strašila :devil: ...obdelal bomo vse,od Gorice do obale :D  :D ...

Kej boste tudi na ride pršli strašit??? Anyone?? :D K mi smo pa na postojnskem, pa pridemo kej mimo če se bo kdo tam nahaju... Pokazat neki novga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs: no če bo naša nataška letela s svojim F16 pole se ustavmo kej u bovcu... bomo vidli kako bomo s cajtom. Vsekakor te pokličem daj

Ma ni važno, kod hreste, hlavno, da prideste se skozi Bc... :yea2:

Limonada že čaka... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal jaz in moja ne greva jutri nikamor :rolleyes: ....je za v nedeljo preveč splaniranega :naughty: ..tako da srečno pot...mogoče se kaj na ridah vidimo če se kdo ustavi..... :)

ta teden sem sam doma :OK: (oz. nts bo pri meni :blush: ) tako da se lahko kaj pri meni oglasite s predhodnim naznanilom seveda(da se izognemo kakim prekinitvam različnih dejavnosti)...starši gredo na morje :afro1: :kva2:

mrzlo pivo(laško seveda) je v hladilniku, melone in banane se da tudi najti..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej boste tudi na ride pršli strašit??? Anyone?? :D K mi smo pa na postojnskem, pa pridemo kej mimo če se bo kdo tam nahaju... Pokazat neki novga  :whistle:

le kaj je to neki novga,zdej pa celo noč že spet ne bom mogla spat :hmm:

joj sam jutr res ne bom mogla nikamr,

dejte pol vsaj kako sliko tega neki novga nalimat no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr pozor na cesti po primorski,...bo banda gorencev strašila :devil: ...obdelal bomo vse,od Gorice do obale :D  :D ...

dobro, mi se bomo pa na gorensko naflikali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tangice?!  :o  :grim  :yea2:  O:-)

Gregs!! :angry: :P

Tangice pa ja niso nova stvar... :whistle:

le kaj je to neki novga,zdej pa celo noč že spet ne bom mogla spat :hmm:

joj sam jutr res ne bom mogla nikamr,

dejte pol vsaj kako sliko tega neki novga nalimat no

:naughty: :naughty:

To pomeni da moraš prist na ride!!

AAAAA ne vem če bomo prlimali kako slikco... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni da moraš prist na ride!!

AAAAA ne vem če bomo prlimali kako slikco...  :whistle:

Dej no prlepi :yes:

Men ne bo znesl jutr na ride.. sm pa tut bol firbcne sorte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor gre, jutri astro bar 9:45 na kafetku. Ob 10h štart proti......se zmenmo ob kavici. Planiran Nassfeld :whistle: (pole pa grem js u LJ)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor gre, jutri astro bar 9:45 na kafetku. Ob 10h štart proti......se zmenmo ob kavici. Planiran Nassfeld :whistle: (pole pa grem js u LJ)

Saj si si se zapomnil, kje je obvezen postanek, ne?! .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej boste tudi na ride pršli strašit??? Anyone?? :D K mi smo pa na postojnskem, pa pridemo kej mimo če se bo kdo tam nahaju... Pokazat neki novga  :whistle:

Ma folk, ne verjet vse kar govorijo te babe k boste razocarani. :doze: :oops: Pridte v miru na ride, se vidmo tam. Pa brez pricakovanj! ;) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej no prlepi  :yes:

Men ne bo znesl jutr na ride.. sm pa tut bol firbcne sorte :D

:whistle:

.... sm mislu kjsnje nove, lepe, rdece...  :whistle:

Ah kak kliše... rdeče... :doze: Baby blue... al pa karkoli... pa napisi... je boljše, al ne? :devil: :P

Mokrine, človek, M-O-K-R-I-N-E  :angry:

Nassfeld :devil: :whistle:

@Duhec: mir dej :doze: :P :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor gre, jutri astro bar 9:45 na kafetku. Ob 10h štart proti......se zmenmo ob kavici. Planiran Nassfeld :whistle: (pole pa grem js u LJ)

jaz z tabo na nassfeld ne grem več :grrr ,enkrat si me že nategnu dvakrat me ne boš .)

da vam še mal poročam,stanje vremena nad rakekom in bližnjo okolico,

je oblačno z delčki jasnine megla počasi zginja kaže 15 stopin,tako da dežja verjetno ne bo sonca pa tud bl mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam še mal poročam,stanje vremena nad rakekom in bližnjo okolico,

je oblačno z delčki jasnine megla počasi zginja kaže 15 stopin,tako da dežja verjetno ne bo sonca pa tud bl mal

Napoved je tko tko.. dezja pa res ne bo baje :OK:

jutri.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za juuuuu3!!! :) Datum - 3. 7. !! :grrr

Ride - kaj pa vem... pomoje nekje med 17h in 18h, če se noben drug ne zjasni :whistle: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!