Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Ima kdo kaksen podatek, koliksna bo cena modela z ABS-om. Namrec, kupujem prvi motor in se mi zdi kar dobro, da bi imel tudi ABS (mi je pa FZ6 nekako po izgledu in po moci najprimernejsa).

Mislim da bo verzija z ABS-om dražja okoli 400-500€, tako nekako je naprimer tudi pri TDM-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi letnik 2007.So 500€ dražji od letnika 2004 oziroma do 2006.Drugače sam nisem imel z njim nobenih problemov.Naredil sem pa v manj kot enem mescu 6000km. Se splača kupit na zimo, ker lahko še marsikaj scenkaš ;)

Lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem s svojo zadovoljen. :OK: Po moje vrhunske komponente za pravo ceno. Če iščeš motor v tem razredu, potem to po mojem mnenju ni slaba izbira. Jaz s svojo nisem imel problemov, le TPS senzor sem menjal (serijska napaka; pozanimaj se, če boš kupoval rabljenega, če je bil menjan).

Kar se tiče pa kupovanja rabljenega pozimi pa priporočam. Se da prišparat recimo za komplet gum. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ka mi lakha kdo razloži od kdaj naprej so mele fazerce črno mašinino?

Sam sem namreč opazil letnik 2005 z črno mašino.

Popravljeno . Popravil dtofant5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da jaz vem ker sem ravno tako iskal. Mas prav crno masino majo 05 in 06, 07 ima crno S2, navadna 87KM pa ima spet srebrno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zanima me katere gume ima fazerca gor ob nakupo, nove? Dunlop .....

moja še vedno ima bridgestone bt020...lahko pa imaš gor tudi dunlop-ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam te so baje samo prva vgradnja kasnej jih pa ne morš kupit tak so povedal v delta team

Tako je.

Jaz imam zdaj gor D209 Qualifier (obe) in so super gume za ta motor (cena/kvaliteta), dočim prej sem imel D208 zadaj (spredaj pa D252) in je bila totalno zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je.

Jaz imam zdaj gor D209 Qualifier (obe) in so super gume za ta motor (cena/kvaliteta), dočim prej sem imel D208 zadaj (spredaj pa D252) in je bila totalno zanič.

D208 in D252 ne poznam, zgulil pa sem qualifier. Po mojem mnenju odlična SS guma (cena/kvaliteta), ampak glede na motor bi osebno priporočal ST gumo npr. Z6, pilot road...Trenutno imam gor Z6 pa se peljem z njimi kot na dunlop, s tem da bodo zdržale kar nekaj km več. Še posebej, če imaš za seboj sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam te so baje samo prva vgradnja kasnej jih pa ne morš kupit tak so povedal v delta team

Ne bo držalo: Sitar v Kamniku ima 252 v ceniku:

180 /55R 17 W 73 Art št.: (07031)

DUNLOP D252 - ZR JP

PNEVMATIKA ZA MOTOCIKLE ZADNJA OS

Cena po ceniku:205,50 € (49.246 SIT)

Cena za gotovino: 133,58 € (32.011 SIT

Sicer vsa debata o gumeh sodi v temo o gumah, ampak ker je že vprašanje: sam bom preko zime menjal in sicer ali Mishelin Pilot Road 2 ali pa Dunlop Roadsmart ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D208 in D252 ne poznam, zgulil pa sem qualifier. Po mojem mnenju odlična SS guma (cena/kvaliteta), ampak glede na motor bi osebno priporočal ST gumo npr. Z6, pilot road...Trenutno imam gor Z6 pa se peljem z njimi kot na dunlop, s tem da bodo zdržale kar nekaj km več. Še posebej, če imaš za seboj sopotnico.

Poizkusi pilot power veliko boljši občutek, super guma na tem motorju. Pa tudi zdrži precej več kot qualifier. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poizkusi pilot power veliko boljši občutek, super guma na tem motorju. Pa tudi zdrži precej več kot qualifier. :worship:

Qualifier ne dam več gor, ker mi je premehka, saj jo je kar cefralo pri vožnji v dvoje po bolj grobem asfaltu. Kolk km približno pa narediš s pilot power? Kaj pa pilot road2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qualifier ne dam več gor, ker mi je premehka, saj jo je kar cefralo pri vožnji v dvoje po bolj grobem asfaltu. Kolk km približno pa narediš s pilot power? Kaj pa pilot road2?

Qualifier mi je zdržala 5500 km, pilot road nisem probal, s powerco pa gre malo preko 7000 km. :worship: tudi jaz več ne dam dunlop gor. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo: Sitar v Kamniku ima 252 v ceniku:

180 /55R 17 W 73 Art št.: (07031)

DUNLOP D252 - ZR JP

PNEVMATIKA ZA MOTOCIKLE ZADNJA OS

Cena po ceniku:205,50 € (49.246 SIT)

Cena za gotovino: 133,58 € (32.011 SIT

Sicer vsa debata o gumeh sodi v temo o gumah, ampak ker je že vprašanje: sam bom preko zime menjal in sicer ali Mishelin Pilot Road 2 ali pa Dunlop Roadsmart ....

Ja jst sem napisu d252 ne pa d252- ZR JP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qualifier mi je zdržala 5500 km, pilot road nisem probal, s powerco pa gre malo preko 7000 km. :worship: tudi jaz več ne dam dunlop gor. :rolleyes:

Moja ima tudi že okoli 5500 - 6000 km, pa jo je še več kot polovica, jo pa prav nič ne šparam, vozim jo od roba do roba ko sem sam ali z sopotnico, več kot polovica voženj je pa v dvoje, tako, da ne vem kaj delate, da vam jo tako pobira :unsure:

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zadnja D252 je zdržala slabih 9000km, brez zdrsov ali kakršnihkoli negativnih presenečenj. Zagotovo pride gor še ena 252, potem bomo pa videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ima tudi že okoli 5500 - 6000 km, pa jo je še več kot polovica, jo pa prav nič ne šparam, vozim jo od roba do roba ko sem sam ali z sopotnico, več kot polovica voženj je pa v dvoje, tako, da ne vem kaj delate, da vam jo tako pobira :unsure:

Ne vem :huh: ...nisem še slišal da bi kdo naredil s qualifier 10000km, tako kot praviš, da jih boš ti. :hmm: Meni je pogledalo platno ven pri cca. 5000km :( , veliko vožnje je bilo s sopotnico.

Mal smo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam fz6s 03l. ki je potreben menjave zobnikov in verige.Ali kdo ve koliko zob je na orginalu (spredaj in zadaj).Kupujem po pošti in se nebi rad uštel.

P.S.

Žal v tej temi tega nisem zasledil oz možno da sem spregledal.

Hvala za odgovore

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam fz6s 03l. ki je potreben menjave zobnikov in verige.Ali kdo ve koliko zob je na orginalu (spredaj in zadaj).Kupujem po pošti in se nebi rad uštel.

Po mojih podatkih ima spredaj 16, zadaj pa 46:

post-2208-1195764230_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!