Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

Danes sem na svoji FZ6-S odpru gas na 100% :naughty: ,kot bi dobil v roke drug motor :kva2:

jst sem tudi mojo s2 osvobodil blokade za vidt kako gre :yea1: ...je pa kr velika razlika...sej sploh ni težko to naredit... 5 minut rabš

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem tudi mojo s2 osvobodil blokade za vidt kako gre :yea1: ...je pa kr velika razlika...sej sploh ni težko to naredit... 5 minut rabš

Kaj, a potem moja S2 (ima po papirjih 98KM) ni na full odprta? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, a potem moja S2 (ima po papirjih 98KM) ni na full odprta? :hmm:

haha...ja moja jih ma zdej 120 ;)...ne hec...mam blokirano na 25kw...sam meni ni treba nič brusit...2 šraufa pa je use rešeno...no ko bo čas za to bomo naredili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes peljal fazerco na prvi servis,pa mi je rekel serviser,če mi odstrani blokado,da bom imel namesto 78,92 konjev.Me pa zanima,če bo tud glas iz izpušnih cevi kaj glasnejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa moč?Se opazi razlika,če se kje?Pri visokih obratih,nizkih,pri prestavah 2,3,4,5,6 bolj potegne in pa če končna hitrost kaj naraste pri odstranitvi blokad?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je občutna,pa čeprav ima sedaj le 14konjev več,se pravi namesto 78 jih ima 92,legendarno.Ko sem se peljal po servisu sem dobil filing,da so pospeški sedaj v 3.prestavi podobni 2.prestavi pred odstranitvijo blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danijelj, se ti večkrat pogovarjaš sam s seboj?

Pa še to: si edini lastnik FZ6 v Sloveniji, ki ima (legendarnih) 92 KM! Pojma nimam, od kje ti ta številka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne da moraliziram, ampak....

Ampak ali ste razmišljali, kako bo na te predelave ragirala zavarovalnica, če slučajno (upajmo da do tega ne bo nikdar prišlo) povzročite hudo nesrečo, ali pa ste žrtev takšne nesreče. Čeprav je zav. premija enaka, gre za predelavo mašine (moči), ki ni nikjer overjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne da moraliziram, ampak....

Ampak ali ste razmišljali, kako bo na te predelave ragirala zavarovalnica, če slučajno (upajmo da do tega ne bo nikdar prišlo) povzročite hudo nesrečo, ali pa ste žrtev takšne nesreče. Čeprav je zav. premija enaka, gre za predelavo mašine (moči), ki ni nikjer overjena.

Na to sem tudi jaz pomislil in odmislil nakup 78 konjske Fazerke. Bo kar 98 konjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je ze 78 konjev zadost

ori mojem je 50 zadost, sam ne pri FZ-ju :naughty:

Saj je zadost, dokler ne voziš s seboj sopotnice in prehitevaš kamion po ovinkasti cesti v klanec......al se tud na 98 konjev navadiš pa tudi to ni zadost .)

Po mojem skromnem mnenju ta motor precej dobro vleče z 98 konji, kar je za tak tip motorja čisto dovolj. ;) Ko bo pa prišla ven verzija fazerce s 130km, pa vsi v štacune :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo pa prišla ven verzija fazerce s 130km, pa vsi v štacune :lol1:

Saj je že nekaj časa zunaj ... FZ1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Upam, da bo to zdaj prava tema... :unsure:

Zgleda, da bo v letu 2008 mogoce dobiti tudi FZ6 z ABS-om (in sicer 78KM), ter prisla naj bi se FZ6 HG, ki razen spremenjene maske ni videti, da bi bilo kaj spremenjena.

http://www.yamaha-kmc.si/si/yamaha-fz6-fazer-a-i2656.shtml

http://www.yamaha-kmc.si/si/yamaha-fz6-faz...g-a-i2654.shtml

Ima kdo kaksen podatek, koliksna bo cena modela z ABS-om. Namrec, kupujem prvi motor in se mi zdi kar dobro, da bi imel tudi ABS (mi je pa FZ6 nekako po izgledu in po moci najprimernejsa).

Hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!