Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Še ena "replica" :photo:

pa je nebo to prišlo v redno proizvodnjo??? :SS meni enako deluje kot renault magane, na prvi pogled grdo da ti kar slabo postane, ampak se sčasom navadiš na videz oz obliko, in ti "mogoče" celo kdaj pritegne pogled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz ene druge teme, o pitju olja:

...

za 1000 ko še ne vem, še nisem dovolj kilometrov naredil. Če mi bo pila, mi ni problem priznat, bo imela razlog da ga bo :D

...

torej, danes dolil cca 1 dcl motula 300V po 2000 km od servisa.

:eek: :shocked: CBR mi olje pije :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz ene druge teme, o pitju olja:

torej, danes dolil cca 1 dcl motula 300V po 2000 km od servisa.

:eek: :shocked: CBR mi olje pije :(

Jest rajš ne povem, kolk sm ga zadnič dolil :blush: Tele nove mašinke pijejo :grim

1 liter, jebote... mašina ima pa 6.500km :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :hmm: mogoče je pa moja zato žejna, ker ima mal km. Bomo vidli drugo sezono, če bo kaj manj porabla olja.

Da ne bo: tankam olje, dolivam bencin :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, eno vprasanje

Pocasi bom zamenjal motor in me zanima kaksno je vase mnenje, koliko je CBR 1000rr primeren za nekoga, ki se je zadnje 3 leta prevazal s 650ccm dvovalnikom z 80km. Vem da je kar velik preskok, ampak po 1000ccm se oziram zato, ker nisam ravo pri tamalih in merim v visino 186cm in so mi 600ccm motorji malce majhni.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, eno vprasanje

Pocasi bom zamenjal motor in me zanima kaksno je vase mnenje, koliko je CBR 1000rr primeren za nekoga, ki se je zadnje 3 leta prevazal s 650ccm dvovalnikom z 80km. Vem da je kar velik preskok, ampak po 1000ccm se oziram zato, ker nisam ravo pri tamalih in merim v visino 186cm in so mi 600ccm motorji malce majhni.

Preskok kam že? Motor je toliko močen (nevaren) kolikor imaš navitja v desni roki :rolleyes: ... ravno tako se lahko zbiješ s sesalcem kot s SS motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ti CBR nebi povzročala veliko preglavic ker zelo linearno sprošča moč in je zelo vodljiva,

ima več obrazov in vse je odvisno od desnega zapestja, enkrat ko se vidmo me spomni pa se boš zapelu

parkrat gor pa dol pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem to, da je vse odvisno od zapestja :) Pa tudi to sem slisal, kar je rekel Pero, da CBR lepo sprosca moc, zato je tudi med prvimi v izboru.. Malce sem skepticen le zaradi tega, ker s tako mocnimi motorji nimam se skoraj nobenih izkusenj in se malce bojim, da lahko pri 180KM hitro pretiravas in te kam strese, oziroma z drugimi besedami, 600 se mi zdi da bolj odpusca napake in neizkusenost pilota, ker ni tako brutalna.

Vem pa da se da tudi 1000ccm lepo peljat, me pa seveda zanimajo izkusnje iz prve roke, ker verjamem, da je tu se kdo tak, ki je presedlal iz podobno sibkega motorja kot jaz na 180KM :)

Pero, tvojo ponudbo bom pa z veseljem izkoristil, ne da vidim kako gre, ker mi itak na kraj pameti ne pade da bi kaj takega probaval, ampak zgolj zato, da vidim kako mi ustreza sama pozicija in kako se motor pelje, ker nisem se nikoli vozil 1000rr. Ce mi toliko zaupas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dex ti se boš ubil s cbr..to tko gre!!!! ej jest res ne bi!!!

kaj sploh sprašuješ bedarije..čist lepo se da pelat..

to niso korejska jajca..lahk skačeš gor, bremzaš v ovink pa še zmer gre ko po tirnicah..

sej ne da bi ga vozu ampak zihr je vsaj tok dobra kt moj..pa rajš bolš..

tko da ne razmišljej preveč..kup pa uživej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Dex kup da boš pršu tut ti med motoriste ki vozmo 1000 in še ti dokažeš da če maš tak motor pa res ni treba pa da se kr ubiješ kot majo nekater mišlenje. .)

Konji so samo v motorju in desnici. :naughty:

Drugač pa tud 1000 dopuščajo napake.

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Sem se glihkar :D Samo finance bo treba se mal postimat pa bo :) tako da letos mislim da tezko, spomladi pa upam da bo ze v garazi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Sem se glihkar :D Samo finance bo treba se mal postimat pa bo :) tako da letos mislim da tezko, spomladi pa upam da bo ze v garazi :D

vem za enega lepega, HRC barva..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem za enega lepega, HRC barva..... :whistle:

Jest pa za modrega :lol1:

Dex, ne sprašuj traparij... kupi, kar ti duša veleva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ti CBR nebi povzročala veliko preglavic ker zelo linearno sprošča moč in je zelo vodljiva,

ima več obrazov in vse je odvisno od desnega zapestja, enkrat ko se vidmo me spomni pa se boš zapelu parkrat gor pa dol pa bo :)

No Dex, pa si dobil inštruktorja. (sekcija Honda je očitno bolj kadrovsko bogata kot tema Grobnik).

In to vrhunskega.

Pa še pragmatičen je, za razliko od mene.

Antares

P.S.

samo za kazni po novem bo potrebno dodatno usposabljanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Perotom se bova ze zmenila, da bo pokazal in povedal stvar ali dve, ampak vseeno bi pa sel na Grobnik z znalcem tvojega kova. :) Si potem za ali ne? :) Samo, da do svojega motorja pridem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Perotom se bova ze zmenila, da bo pokazal in povedal stvar ali dve, ampak vseeno bi pa sel na Grobnik z znalcem tvojega kova. :) Si potem za ali ne? :) Samo, da do svojega motorja pridem..

Dex, rad bi te samo opozoril, da bodo s CBRko prišli stroški.................

CBR se namreč ne kvari kot tist tvoj korejski jajček in boš dejansko imel priložnost non stop vozit. Pa bo šlo več € za gume, bencin....

lp, pa uživaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex, rad bi te samo opozoril, da bodo s CBRko prišli stroški.................

CBR se namreč ne kvari kot tist tvoj korejski jajček in boš dejansko imel priložnost non stop vozit. Pa bo šlo več € za gume, bencin....

lp, pa uživaj

:lol1: :lol1: :lol1: huda :D

Kar se tiče moči je CBR res uglajena, včasih še preveč :zzz: Hitro se je navadiš in ti rata domača.

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe gvucko, imas verjetno kar prav :) Ampak verjemi, da denar veliko raje namenim kaksnemu kompletu gum in litru bencina vec, kakor za kupovanje novih menjalnikov, reglerjev, ipd.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče moči je CBR res uglajena, včasih še preveč :zzz: Hitro se je navadiš in ti rata domača.

:grim damn right. Jest ji pravim moj traktor (poleg vzdevkov lubica, bejba in prasica)... proti 900ki je res zvezna, ne butne (razen če sam hočeš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!