Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Niti ne, 6. septembra 2007 so bile prve fotografije prave in točno taka je bila kasneje predstavljena na sejmu (v dokaz je ta ista tema, malo pobrskana nazaj ;) ).

Torej še 6 mesecev pa bo kje kdo kej zvohal.

Opa, potem pa vzamem nazaj, sorry, res nisem prej kaj oprijemljivega zasledil. :rolleyes: No, upam, da bo potem tudi letos nekako tako, hahaha, da si vsaj malo lušte naredimo!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdj pa tko. Na svojo želim montirati crash pade in me zanima kak se obnesejo od Rizome in kak od GSG-ja?

Zanima me predvsem če so dovolj ven da opravjo svojo funkcijo?

gre pa za te zadeve:

honda-cbr1000-08-068a.jpg

honda-cbr1000-08-054.jpg

honda-cbr1000-08-048.jpg

honda-cbr1000-08-046.jpg

honda-cbr1000-08-055.jpg

Rizoma:

rizoma_cbr1000rr_engine.jpg

rizoma-per-honda-cbr1000rr_6.jpg

Dodal bi pa še tole 5cm niži sopotnikove tačke:

vg_10.jpg

za dvigovat zadnjo gumo nosilčki:

honda-cbr1000rr-schwinge-07-002.jpg

Že ma kdo kej od zgoraj navedenih crash padov? Kje kupu in za kolk?

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Rizomo na obeh straneh. Testiral jih hvala bogu še nisem ampak se mi zdi, da bi ob "rahlem" padcu zaščitile samo pokrove motorja in nič drugega. Saj to jim je pa itak glavni namen?!

Kupil sem jih v TC kar pa ti ne priporočam.

Zdj pa tko. Na svojo želim montirati crash pade in me zanima kak se obnesejo od Rizome in kak od GSG-ja?

Zanima me predvsem če so dovolj ven da opravjo svojo funkcijo?

gre pa za te zadeve:

honda-cbr1000-08-068a.jpg

honda-cbr1000-08-054.jpg

honda-cbr1000-08-048.jpg

honda-cbr1000-08-046.jpg

honda-cbr1000-08-055.jpg

Rizoma:

rizoma_cbr1000rr_engine.jpg

rizoma-per-honda-cbr1000rr_6.jpg

Dodal bi pa še tole 5cm niži sopotnikove tačke:

vg_10.jpg

za dvigovat zadnjo gumo nosilčki:

honda-cbr1000rr-schwinge-07-002.jpg

Že ma kdo kej od zgoraj navedenih crash padov? Kje kupu in za kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam Rizomo na obeh straneh. Testiral jih hvala bogu še nisem ampak se mi zdi, da bi ob "rahlem" padcu zaščitile samo pokrove motorja in nič drugega. Saj to jim je pa itak glavni namen?!

Kupil sem jih v TC kar pa ti ne priporočam.

hvala, to sem hotel slišati. Za TC pa tudi vem iz lastnih izkušenj.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, to sem hotel slišati. Za TC pa tudi vem iz lastnih izkušenj.

Mottorad klinik v Avstriji, Grala pri Lipnici, tam imaš ogromno vsega od Rizzome, tam sem jaz kupil smerokaze. Tam imajo tudi ogromno tega na zalogi, tako da boš po moje vse dobil, če boš šel tja. Je pa Rizzoma zelo draga, žal, je pa res, da ima vsaj zame KRASNE in kvalitetne izdelke! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mottorad klinik v Avstriji, Grala pri Lipnici, tam imaš ogromno vsega od Rizzome, tam sem jaz kupil smerokaze. Tam imajo tudi ogromno tega na zalogi, tako da boš po moje vse dobil, če boš šel tja. Je pa Rizzoma zelo draga, žal, je pa res, da ima vsaj zame KRASNE in kvalitetne izdelke! :notworthy:

tnx :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

a mogoče kdo rabi zadek za 08 letnik, črn, nebarvan, prodam za 120€

kontakt na PM

LP

Kakšen zadek? To misliš tisti del, na katerem je nosilec tablice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory, pozabu napisat, pa neznam popravt

ja zadek je od Ermaxa, komplet z žmigavci in nosilcem tablice

jst ne, mi je lepš original. pa tut ceno ima višjo motor, ko ga prodajaš.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa si ti visok?

Hahaha, ja, celih 192 cm imam v višino, tako da kot je Hilton rekel, CBR-ka zgleda pod menoj kot kak minimoto... :naughty: :whistle: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, ja, celih 192 cm imam v višino, tako da kot je Hilton rekel, CBR-ka zgleda pod menoj kot kak minimoto... :naughty: :whistle: :evilgrin:

Hehehehe, boš mogu kakšno večjo kravo nabavt, ker tle si res tak k na minimoto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe, boš mogu kakšno večjo kravo nabavt, ker tle si res tak k na minimoto :)

Ja kaj pa?? Če pa so vsi 1000 SS motorji taki mali. Nekega sport touring, touring ali kako podobno jajco pa nočem imeti... :grrr Hahahaha, ma kaj pa vem, res je ko minimoto pod menoj, ampak jaz se odlično počutim na njem! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mottorad klinik v Avstriji, Grala pri Lipnici, tam imaš ogromno vsega od Rizzome, tam sem jaz kupil smerokaze. Tam imajo tudi ogromno tega na zalogi, tako da boš po moje vse dobil, če boš šel tja. Je pa Rizzoma zelo draga, žal, je pa res, da ima vsaj zame KRASNE in kvalitetne izdelke! :notworthy:

Upam,da so kaj izboljsali svojo kvaliteto...sem mel Rizomine LED smerokaze na prejsnjem motorju in sem jih ene trikrat menjaval,ker mi je vedno vdrla voda noter;pa ne emd pranjem,ampak med navadno voznjo po dezju. Je pa res,da so jih vedno v Motorrad klink menjali bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da so kaj izboljsali svojo kvaliteto...sem mel Rizomine LED smerokaze na prejsnjem motorju in sem jih ene trikrat menjaval,ker mi je vedno vdrla voda noter;pa ne emd pranjem,ampak med navadno voznjo po dezju. Je pa res,da so jih vedno v Motorrad klink menjali bp.

Hej. Ja jaz sem kupil te, jih imam že 2 leti in zaenkrat delajo brez težav, voda pa tudi ni vdrla v njih, pa velikokrat perem motor z wapom, pa dež me je tudi že dobil. :rolleyes:

post-5704-0-02375500-1300894249_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, BMW je bil tut men všeč... sam spet ne tolk všeč, da bi dal 5000€ več, kot za Hondo '08!

Seveda ne, saj zato pa bom svojo prekrasno lubico še vozil nekaj časa! :evilgrin: Potem pa bo tako že čas za popolnoma NOVO Fireblade, ki pa bo vsaj zame ziher spet NAJBOLJŠA. Torej, Bavarec odpade! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da sm nekje vidu sliko sam ne vem kje? Prva pomoč za motoriste, a gre to v sedež sopotnika, da nam brezveze kupu?

Aja, pa dal bi še telovnik zravn?

Za ceno 20€ + 3€ skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da sm nekje vidu sliko sam ne vem kje? Prva pomoč za motoriste, a gre to v sedež sopotnika, da nam brezveze kupu?

Aja, pa dal bi še telovnik zravn?

Za ceno 20€ + 3€ skupaj.

Ja jaz sem si v Louisu kupil tisto malo prvo pomoč, tista gre not, pa še nekaj prostora ostane. Ta velika Tosamina gre tudi not, pač jo malo stlačiš, ampak prostora pa ne ostane NIČ!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da sm nekje vidu sliko sam ne vem kje? Prva pomoč za motoriste, a gre to v sedež sopotnika, da nam brezveze kupu?

Aja, pa dal bi še telovnik zravn?

Za ceno 20€ + 3€ skupaj.

Gre not tudi tavelika. Dokaz:

Test na motosvetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!