Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Je kdo montiru na svojo tut kak xenon kit al pa hid projektorje?:eek:

Moja povezava

mene mika sam ne vem zarad smrkcev?

Na hornetki sm jih sicer mel pa ni blo težav, sam nikol ne veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ne, saj zato pa bom svojo prekrasno lubico še vozil nekaj časa! :evilgrin: Potem pa bo tako že čas za popolnoma NOVO Fireblade, ki pa bo vsaj zame ziher spet NAJBOLJŠA. Torej, Bavarec odpade! :naughty:

To je pravi hondaški spirit! :OK::grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pravi hondaški spirit! :OK::grim :P

Hja, sicer bova za te izjave zdaj kasirala minuse, pa vseeno, ja, sem velik Honda fan, sem z njihovimi izdelki več kot zadovoljen, tako da ja, če bodo finance dopuščale bom na Hondi ostal, ne glede na konkurenco. :grim :evilgrin: :grim

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sicer bova za te izjave zdaj kasirala minuse, pa vseeno, ja, sem velik Honda fan, sem z njihovimi izdelki več kot zadovoljen, tako da ja, če bodo finance dopuščale bom na Hondi ostal, ne glede na konkurenco. :grim :evilgrin: :grim

Demon :worship: saj je tema o HONDI zakaj je nebi smel pohvalit.Vsaki ima svoje mnenje glede znamke motorja :yes: . Jaz sem tudi za hondo tako kot ti :D .

Nikoli pa nebom sral drugih znamki motorjou,vsi so dobri...To je za tiste,ki mislijo,da če pohvališ hondo užališ ostale znamke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demon :worship: saj je tema o HONDI zakaj je nebi smel pohvalit.Vsaki ima svoje mnenje glede znamke motorja :yes: . Jaz sem tudi za hondo tako kot ti :D .

Nikoli pa nebom sral drugih znamki motorjou,vsi so dobri...To je za tiste,ki mislijo,da če pohvališ hondo užališ ostale znamke....

Ja, se popolnoma strinjam s tem kar si napisal. Sam zelo dobro vem, da slabih motorjev več ni, te nianse, minimalne razlike med njimi pa mi navadni smrtniki sploh ne opazimo. :rolleyes: Ampak, tukaj na motosvetu sem pač vajen tega, da če nekaj pohvališ, v tem primeru pač Hondo, pač kasiraš minuse, hahaha, ampak to sploh ni pomembno. Jaz sem z mojo Hondico tako zadovoljen, da je ne menjam za nič druga, ja, priznam, sem pristaš te znamke tako pri motorjih, kot pri avtomobilih. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, čas je za pripravo na sezono...

Kater antifriz dajete v motor? Zmešan z destilirano vodo 1:1 (antifriz -25) ali samo antifriz, ki je že zmešan za do -25?

Kater motorno olje uporabljate? Jst mam trenutno noter Motul 5100 10W/40.

Zavorna tekočina bo dost DOT 4 al date clo DOT 5.1?

Al grete kr na servis pa tm opravjo vse namesto vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw, čas je za pripravo na sezono...

Kater antifriz dajete v motor? Zmešan z destilirano vodo 1:1 (antifriz -25) ali samo antifriz, ki je že zmešan za do -25?

Kater motorno olje uporabljate? Jst mam trenutno noter Motul 5100 10W/40.

Zavorna tekočina bo dost DOT 4 al date clo DOT 5.1?

Al grete kr na servis pa tm opravjo vse namesto vas?

Hej. Ja no, jaz grem na servis ja, pa opravijo tam. Olje pa imam noter Panolin, ki je kao izdelano za Novo Fireblade.

PANOLIN_HONDA.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej. Ja no, jaz grem na servis ja, pa opravijo tam. Olje pa imam noter Panolin, ki je kao izdelano za Novo Fireblade.

tnx,

sam še vedno, za dolivat rabš neki in za zavorno in za hladilno, olje pa itak.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx,

sam še vedno, za dolivat rabš neki in za zavorno in za hladilno, olje pa itak.?

Zavorne tekočine in hladilne ne dolivam, to mi naredi na servisu po potrebi. No, zavorno mi je zdaj tako menjal, hladilno pa dolil. Olje pa tudi ja, pol litra ostane pri servisu, pa za ziher si še en liter kupim, in zdržim brez težav do servisa. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavorne tekočine in hladilne ne dolivam, to mi naredi na servisu po potrebi. No, zavorno mi je zdaj tako menjal, hladilno pa dolil. Olje pa tudi ja, pol litra ostane pri servisu, pa za ziher si še en liter kupim, in zdržim brez težav do servisa. :worship:

kul :OK:

ps.: Kje ga pa kupiš tale Panolin? Me je zamikal, ker bom menjali olje in filter.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul :OK:

ps.: Kje ga pa kupiš tale Panolin? Me je zamikal, ker bom menjali olje in filter.

Ja kar na servisu, tukaj ko servisiram motor ga ima. Motula še nisem probal, ker mi na servisu to olje bolj priporoča, Motula baje požere več kot tega Panolin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kar na servisu, tukaj ko servisiram motor ga ima. Motula še nisem probal, ker mi na servisu to olje bolj priporoča, Motula baje požere več kot tega Panolin.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx,

sam še vedno, za dolivat rabš neki in za zavorno in za hladilno, olje pa itak.?

Dolivanje zavornega olja? Zavorno olje se ne doliva. Nivo se niža z obrabo ploščič, če so ploščice popolnoma obrabljene je ponavadi blizu minimuma, ko pa daš nove ploščice pa pride nazaj na max.

Če je potrebno zavorno olje dolivati, pomeni, da nekje pušča, kar je definitivno znak za alarm in podroben servisni pregled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolivanje zavornega olja? Zavorno olje se ne doliva. Nivo se niža z obrabo ploščič, če so ploščice popolnoma obrabljene je ponavadi blizu minimuma, ko pa daš nove ploščice pa pride nazaj na max.

Če je potrebno zavorno olje dolivati, pomeni, da nekje pušča, kar je definitivno znak za alarm in podroben servisni pregled.

Mišljen je blo bolj za zamenjavo zavornega in za dolivat motornega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno bo že držalo to olje: http://www.panolin.s...th%2010W-30.pdf

Meni je bilo v AS Domžale rečeno,da je najmanjša poraba olja pri CBR 1000rr od 08 dalje, z oljem AGIP racing 4T 5W-40,ki ga tudi oni vlivajo na servisu.Vodja servisa pravi da so probavali vsa olja in se je Agip najbolje obnesel in da porabe skoraj naj nebi bilo,jaz bom naslednji teden imel 1000km in bom probal Agip in da vidmo,javim čez čas za rezultat,oz porabo olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo v AS Domžale rečeno,da je najmanjša poraba olja pri CBR 1000rr od 08 dalje, z oljem AGIP racing 4T 5W-40,ki ga tudi oni vlivajo na servisu.Vodja servisa pravi da so probavali vsa olja in se je Agip najbolje obnesel in da porabe skoraj naj nebi bilo,jaz bom naslednji teden imel 1000km in bom probal Agip in da vidmo,javim čez čas za rezultat,oz porabo olja.

Odlično, ker Panolina še vedno kar nekaj popije. Poskusi, in javi koliko ti ga je požrlo, pa ceno tudi. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, ker Panolina še vedno kar nekaj popije. Poskusi, in javi koliko ti ga je požrlo, pa ceno tudi. :evilgrin:

Javim,samo mislim da kaj veliko km ne bom naredil,tko da bo malo za počakat,cena je pa na servisu okrog 16€/l,se pa da ceneje tudi dobit boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo v AS Domžale rečeno,da je najmanjša poraba olja pri CBR 1000rr od 08 dalje, z oljem AGIP racing 4T 5W-40,ki ga tudi oni vlivajo na servisu.Vodja servisa pravi da so probavali vsa olja in se je Agip najbolje obnesel in da porabe skoraj naj nebi bilo,jaz bom naslednji teden imel 1000km in bom probal Agip in da vidmo,javim čez čas za rezultat,oz porabo olja.

Jz sem tega dal nazadnje v mojga.Po 3000km ga res še ni nič popil-vendar baje motor tudi prej ni pil olja.Je pa res,da ga je prej imel res miren voznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem potem dal GSG Crashpade (naročeno iz Nemčije) in ne od Rizome, ker mi ni blo, da bi šel v TC motoinneki.

:naughty:

ps.: Zdj bo pa cajt za vinjeto. Kam jo vi nalepte ponavad? Na sprenje vilce?

post-15759-0-09591500-1301777296_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imate za ene gume na Firebladi?

Sport ali SportTuring?

Jaz bi nekaj vzel predvsem za naše ceste, pa ne vem kaj?

Trenutno je kr neki gor, raj ne omenjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imate za ene gume na Firebladi?

Sport ali SportTuring?

Jaz bi nekaj vzel predvsem za naše ceste, pa ne vem kaj?

Trenutno je kr neki gor, raj ne omenjam.

Kaj še imaš original gor? Torej Bridgestone BT 015?!? Joj joj, vrzi to plastiko dol!!! :rolleyes: No, jaz sem na svoji vozil Dragon Supercorso, D 211 GP Racer in zdaj že tretji komplet Metzeler K3 Interact. No, dokler bo K3 obstajala, tako dolgo moj motor druge gume nebo več niti videl, kaj šele jo imel gor! :grim

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!