Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Nov LeoVinci za cca 350E ?

Hja sej, če se nebo kaj drugega rablenega našlo sem že na eBay gledo LeoVincija za okol 280€ novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja sej, če se nebo kaj drugega rablenega našlo sem že na eBay gledo LeoVincija za okol 280€ novega

Ja sam tam moraš računat še poštnino, pa še kak strošek, pa ebay pa to, lahko čakaš pa še komplikacije so lahko. Za 350 ga maš pa lahko že skor naslednji dan :)

Pa men osebno res dobr zgleda, sploh konusni :)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav! Zanima me katero olje naj dam v cbr 1000 rr, letnik 2008, da bi zmanjšal porabo! Prebral sem, da mu Agip racing 4T 5W40 baje najbolj odgovarja, kakšne imate izkušnje? Hvala za odogovre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Zanima me katero olje naj dam v cbr 1000 rr, letnik 2008, da bi zmanjšal porabo! Prebral sem, da mu Agip racing 4T 5W40 baje najbolj odgovarja, kakšne imate izkušnje? Hvala za odogovre!

??? Kjes pa ti to prebral?

Honda priporoča 10W30, tko da jst sm dal Panolin 10W30 in je kul!

panolin-moto-4t-10w30-synth-8-50€.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? Kjes pa ti to prebral?

Honda priporoča 10W30, tko da jst sm dal Panolin 10W30 in je kul!

panolin-moto-4t-10w30-synth-8-50€.jpg

Tega Panolin uporabljam tudi jaz. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega Panolin uporabljam tudi jaz. :rolleyes:

pa koliko kaj imata še porabe olja? Po kolkih kilometrih ga vam spije od max do min?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Zanima me katero olje naj dam v cbr 1000 rr, letnik 2008, da bi zmanjšal porabo! Prebral sem, da mu Agip racing 4T 5W40 baje najbolj odgovarja, kakšne imate izkušnje? Hvala za odogovre!

Točno tega dajem v svojo,letnik 2009 kupljena pa letos nova,poraba pa 1 deci v 3000 km worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koliko kaj imata še porabe olja? Po kolkih kilometrih ga vam spije od max do min?

No, trenutno imam nekaj manj kot 21000 kilometrov. Uporabljam olje Panolin in mi ga je zdaj v 2000 kilometrih popila 1 dcl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa Suzuki ne pije nč olja :grrr, torej ...

maš slabo namazanga,pa ne veš kdaj bo ribnu trance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bagio, pa Audi tudi nč ne pije :naughty: .

Maš pač srečo da kupiš dobre stvari trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bagio, pa Audi tudi nč ne pije :naughty: .

saj mas lucko ko se vzge kadar je premalo olja tak da ne vem zakaj skrbite klko olja popije.. :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj mas lucko ko se vzge kadar je premalo olja tak da ne vem zakaj skrbite klko olja popije.. :naughty:

Sam prou res brežci. Men še ni posvetla pa sm naredu tm okol 2000km odkar sm olje menjal.

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj mas lucko ko se vzge kadar je premalo olja tak da ne vem zakaj skrbite klko olja popije.. :naughty:

Če ne pije, se tudi lučka ne prižiga ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nebi stavil, da lučka opozori na nizek nivo olja. Mislim, da opozarja na nizek TLAK. Kar pomeni da je v črpalko prišel zrak---->torej je tokokrog olja že prekinjen----->trajne poškodbe agregata so možne, celo verjetne.

Če veš, da pije olje pač dolivaš in nimaš nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če pridno dolivaš se tudi ne prižge.. :grrr :naughty:

Torej jaz eno pivo, motor deci olja :).

P.S. Ne bi red kufrov z oljem s seboj vozil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nebi stavil, da lučka opozori na nizek nivo olja. Mislim, da opozarja na nizek TLAK. Kar pomeni da je v črpalko prišel zrak---->torej je tokokrog olja že prekinjen----->trajne poškodbe agregata so možne, celo verjetne.

Če veš, da pije olje pač dolivaš in nimaš nobenih problemov.

Točno tako je Cartman kot si napisal. Ko se lučka za olje prižge, je načeloma že prepozno!!! :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako je Cartman kot si napisal. Ko se lučka za olje prižge, je načeloma že prepozno!!! :wallbash:

se ne strinjam...

je pa pametno zelo hitro ustavit oz takoj :grim

je pa definitivno ful adrenalinsko ce nekaj casa utripa.. pol pa se prizge :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne strinjam...

je pa pametno zelo hitro ustavit oz takoj :grim

je pa definitivno ful adrenalinsko ce nekaj casa utripa.. pol pa se prizge :grrr

Hahahaha, še bolj adrenalinsko je potem na servisu, ko dobiš fakturo za popravilo... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo koga pozna (najg ga prosim povpraša) oz. si lasti CBR 1000 model 2007, ter si želi imeti črna platišča namesto zlatih naj me prosim kontaktira! Vse stroške menjave krijem jst (diski,pnevmatike,.....). Sej veste,probat ni greh! Za predstavo prilagam sliko svojega motorja in sliko motorja letnika 07, katerega feltne bi hotel imeti jaz.

P.s.: In ja,vem da jih lahko dam sam poštrihat :yes:, sam mogoče pa najdem nekoga,ki si ravno to želi.

Hvala

041/406993

post-18016-0-74097600-1307257276_thumb.jpg

post-18016-0-20807000-1307257635_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil matgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!