Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Sem mislu,da je tvoja lepša polovica Z :lol1:

 

Ja če ne bi mel ženske, bi bla tista lukna od GP PRO.ja čist mamljiva, sploh ko je še topla...haha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pač udeležujem teme s tem namenom, da kaj konstruktivnega napišem, in kaj konstruktivnega objavim. Moti me to, da spremenim neko stvar na motorju, dobim v glavo naj zamenja motor, objavi čez en teden spet kakšno spremembo, dobim dva komentarja, da naj raje zamenjam motor, itd....  pač mi je počasi dovolj tega pametovanja in zato povem kar mislim. 

dihi dihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se še jaz malo pohvalim!

Po 12-ih dneh dobil iz Singapurja short ročke kot jih že ima marsikateri od vas! Seveda sem zasledil to v temi ;) res pašejo dobro,izdelava je pa tud dobra!

Sem pa dal še zaščitno alu mrežo pred hladilnik,v živo izgleda bolje -vsaj meni ;) Ju3 pa dobi nove gume ;)

Če je kateri menjal lajtnge za bremze s pletenicami,kako se obnese to-al postane vseskupaj preveč hardcore?

lp

img20130108192706.jpg

img20130108183325.jpg

img20130108202133.jpg

 

Dejte mi prosim povedat tisti ki imate montirane te kratke ročke sklopke, kako je z stiskanjem le te ker je pri Z-ju zelo trda.

 

Hvala,

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tudi ne dam v 3. in pol je kot avtomatik :lol1::P

so pa te "sportne" rocke itak drugace oblikovane in se prilagodis jih lahko tako da bo stiskanje po moje lazje kot prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šaltej brez sklopke ;)  Res je trši stisk treba se navadit,edino rešil bi morda če menjaš zajlo za hidravlično lajtngo.

iz lera v 1 a? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam o nabavi izpuha za mojega z-ja. in me zanima za katerega bi se odločili če bi izbirali med tema dvema     MIVV GP carbon oz.  LEOVINCE GP pro????   lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Use kar hočeš kupi sam ne leovinceta.

 

Tako se dere da bi ga po eni uri poslušanja najraje s flexom razrezal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni osebno je na Zju najlepši zvok s Leo GP-jem! Prej pogoj, kot izjema za ta motor :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam o nabavi izpuha za mojega z-ja. in me zanima za katerega bi se odločili če bi izbirali med tema dvema     MIVV GP carbon oz.  LEOVINCE GP pro????   lp!

 

Če hočš tišino, en raufnik od termoelektrarne in - na računu potem Akrapovič

Če hočeš mini verzijo GP dirkalnika, potem vzami GP style (glasnejši), GP pro za tri mišje dlake tišji

 

Drugače pa prva liga bi znala bit tudi Mass.ova verzija na dva izpuha, po en na vsaki strani..

 

Glede mivva, hja no, ni glih lep, če bi ga dobil skoraj zastonj, potem ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi mel še kej glasnejšga kot je moj GP style :) hehe :) drgač pa 1a izpuh glas je dobr k svina,glasn pa itaq mora bit,drgač si kupte une velke karete od BMWja pa se vozte s tistmu :) hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi mel še kej glasnejšga kot je moj GP style :) hehe :) drgač pa 1a izpuh glas je dobr k svina,glasn pa itaq mora bit,drgač si kupte une velke karete od BMWja pa se vozte s tistmu :) hehe :)

Dej dej sej sem vas vidu v vožnji z temi vašimi raketami pa GP gor pa GP dol,k je Kmet prletu z kareto od Akrapota ste sam gledal ko mali kužki :P  :lol: vse vas preskočm :P  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi mel še kej glasnejšga kot je moj GP style :) hehe :) drgač pa 1a izpuh glas je dobr k svina,glasn pa itaq mora bit,drgač si kupte une velke karete od BMWja pa se vozte s tistmu :) hehe :)

 

Kupim tvoj izpuh...ti pa že dej ta megaphone gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej sej sem vas vidu v vožnji z temi vašimi raketami pa GP gor pa GP dol,k je Kmet prletu z kareto od Akrapota ste sam gledal ko mali kužki :P  :lol: vse vas preskočm :P  :lol1:

 

Diujak!...mi smo bli na izletu, ti pa na moto gp dirki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dodajo ti izpuhi kaj več odzivnosti motorju ali je to bolj zaradi izgleda in zvoka??? vaše izkušnje, trgovec seveda obljublja vse ;)

Popravljeno . Popravil jackal477
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dodajo ti izpuhi kaj več odzivnosti motorju ali je to bolj zaradi izgleda in zvoka??? vaše izkušnje, trgovec seveda obljublja vse ;)

 

Ja zdej al je to psiha ali kaj drugega, jaz občutim razliko...že če ni db.killerja v loncu... občutek je pa res tak, kot bi motor polizal en bronhi bonbonimages.jpg, zadiha na polno!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!