Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

čeprav nimam Z750 (upam, da kmalu bo kdo prodajal kaj pametnega!! ) sem se lotil konstruiranja tele zadeve za Aprilio SXV 550 (od kolega --> na prodaj če koga zanima ). Ker nimam časa sem trenutno še v fazi risanja. Morem najprej narisati na računalnik, da vidim če bo stvar delovala itd.. potem pa v konkretno izdelavo.

Torej moje ugotovitve so glede na ta video da: ena tista vilica se zatakne v tisti vijak od okvirja druga pa služi samo kod opora da se motor ne nagiba naprej..torej se opre v okvir..

Jaz vsekakor bom to izdelal samo ne vem kdaj ker trenutno nimam časa..

Imam pa narisano in izdelano stojalo za crossmotor, če komu rabi načrt :huh:

če pogledaš 39 sekundo, večkrat seveda, se zazdi, da se tudi zgornji zatakne notri v eno cev. Ma sm 99% prepričan da se.

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojo oceno niso všteta kolesa. Pa pazi, da imaš doma ravno podlago ker, če ne boš stežka premikal motor. Ali pa daj večja koleščka in je stvar rešena :) vse se da :)

Ok ni problem, se me mudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mojo oceno niso všteta kolesa. Pa pazi, da imaš doma ravno podlago ker, če ne boš stežka premikal motor. Ali pa daj večja koleščka in je stvar rešena :) vse se da :)

Ok ni problem, se me mudi :)

a bejž :) seveda po garaži so ploščice, to ne bo problem. Gre se mi predvsem, da se ga premakne kamor koli, z lahkoto, ne da non stop dvigujem pa spučam tiste navadna stojala.

sporočim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol super če imaš ploščice :)

Mogoče po kakih tlakovcih bi bilo malo težje premikat sam če je relativno ravna podlaga po moje np :)

bom šeenx pogledal video :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vroča roba, sem glih slučajno videl ;)

www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5623021

0-->o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo :) hvala za link :)

Jutri ga pokličem :D še mi je blizu po tablici :)

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo :) hvala za link :)

Jutri ga pokličem :D še mi je blizu po tablici :)

Je za pogledat malo zaščito izpuha, na slikah izgleda, kot bi bil zvrnjen na mestu, morda je le optična varka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z blokado na 25Kw? oziroma z vpisom v prometno?

blokada me dejansko ne zanima samo v prometni 25kw zaradi brata k bi kdaj mogoče šel kam :)

sam imam A neomejeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vroča roba, sem glih slučajno videl ;)

www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5623021

0-->o

2009? nekaj mi ne gre skupi letnica in srebrna zaščita motorja oz. nosilec ter tiste plastike?

edit: sem opazil kasneje da je odvisno od barve motorja če se nemotim. :)

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je prava barvna kombinacija...

Kar se pa tiče blokad pa nevem če boš samo vpisal, sama vgradnja in blokada je sicer pri kawasakiju poceni v primerjavi z drugimi 130€ z montažo...vgradit ti jo pa mora pooblaščen serviser, da dobiš potrdilo o vgradnji...kako drugač nevem če bi šlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je prava barvna kombinacija...

Kar se pa tiče blokad pa nevem če boš samo vpisal, sama vgradnja in blokada je sicer pri kawasakiju poceni v primerjavi z drugimi 130€ z montažo...vgradit ti jo pa mora pooblaščen serviser, da dobiš potrdilo o vgradnji...kako drugač nevem če bi šlo...

plus homologacija, mislim da 30eur....v lublani ti naredi čarman in elisa za 130 eur, pol pa še lpp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli nima smisla ker se ne sme voziti takega motorja z A2 kategorijo.

Kje pa pol dejansko izmerijo moc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk misliš dejansko izmerijo moč? Nič ne merijo, vgradijo ti blokado, ti izdajo potrdilo o vgradnji...z njo na homologaciji vpišeš in urediš papirje... in se nič ne meri... merijo ti samo na izrednem tehničnem pregledu, ki ti ga lahko plavi odredijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk misliš dejansko izmerijo moč? Nič ne merijo, vgradijo ti blokado, ti izdajo potrdilo o vgradnji...z njo na homologaciji vpišeš in urediš papirje... in se nič ne meri... merijo ti samo na izrednem tehničnem pregledu, ki ti ga lahko plavi odredijo...

a zanimivo :) vse se dela na podlagi papirjev pa tudi če nimaš blokade :lol:

nekje sem zdaj bral, da v SLO sploh ni valjev za moč..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moč nevem a so... oz. za moč nasploh ne obstajajo valji, se mi zdi...valji se uporabljajo za testiranje zavor in da izmerijo hitrost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zanimivo :) vse se dela na podlagi papirjev pa tudi če nimaš blokade :lol:

ja sam papirje rabiš, samo noben serviser ti ne bo kar izdal papirjev,

prou tako če ti on da blokado ven morš podpisat, da si sam zahteval odstranitev blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitrost na valjih običajno merijo z skuterji al pa kakimi apni, tak težek motor bi ja vrglo dov z valjev če bi gas dal :D blokada ni nič drugega samo pol gasa maš do 7000 pr zju :D da jo odstraniš rabiš 2 uri dela :D pa vlko sreče z slo policijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi hitrost je omejena, v homologacijskih papirjih mislim da piše da je nekje do 150- 160 km/h. Dovolj o tem. Fantje, dejmo ohranit temo čisto .) . Če ne bodo mel moderatorji preveč dela.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi bom moral zamenjati gume in me zanima kakšne uporabljate na svojih mopedih? Sam sem imel zdaj M5 in sem bil dejansko zadovoljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi bom moral zamenjati gume in me zanima kakšne uporabljate na svojih mopedih? Sam sem imel zdaj M5 in sem bil dejansko zadovoljen...

Evo enak strošek bom mel jaz .)

Nevem,meni vsi po vrst svetujejo dunlop sportsmart,pravjo da je 1a,izkušenj z njo pa nimam

Sedaj mam gor sportmax qualifer II pa mi je zadn konc že večkrat odneslo...mogoče sm pregrob,nevem :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nova Roadsmart2 je za moje pojme zadetek, vsi jo nenormalno hvalije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osebno bil na qualifierkah original pa qualifier2 drug set, zdej na roadsmartkah in nasledne definitivno roadsmart 2

osebno mi velik bol paše roadsmartka k qualifierka čeprou bol turing guma mi je bolši filing tud v nagibu, bol zaupam vanjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!