Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Akashi, da ne bo vroče krvi: jaz sem se prej tisto o cestakih malo pohecal, nisem ti hotel reči, da nimaš pojma ali kaj podobnega (so bili smajliji .) ).

To Gregs vidš, sej se znamo lepo poment, sploh pa nisva začetnika ne ti ne jaz, pa še natančno 365 dni starosti sva razlike, 4 Fishes :OK:

Bi se lohk enkrat dobil nekje, kjer vam uspe postružit tačke od Z-ja, sm se vozu do roba gume, pa sm prej z škornjem podrsu kakor z tačko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par tednov sem lastnik z750s....zaenkrat vse ok. Edina želja katera se mi je pojavila da bi zamenjal zadnjo strhco oz. blatnik. Zanima me če se da kje kupiti že narejeno krajšo strehco z že vgrajenimi smerokazi ali pa tudi brez teh.

Lp

Povpraši v Elisi, ti bo Tomaž naredu nosilec, po potrebi tudi vgradil smernike, ali pa jih kupi sam in mu jih nesi...cena je ugodna :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Gregs vidš, sej se znamo lepo poment, sploh pa nisva začetnika ne ti ne jaz, pa še natančno 365 dni starosti sva razlike, 4 Fishes 

Bi se lohk enkrat dobil nekje, kjer vam uspe postružit tačke od Z-ja, sm se vozu do roba gume, pa sm prej z škornjem podrsu kakor z tačko.

Fiške rulz! Sploh tiste na 6. :naughty: :yea2:

Ja, ni panike, na vsakih malo lepših ovinkih (beri: Marija, Golica, Rakitna, Ride...) motor postuži ali tačke ali kolena ali oboje. Je pa res, da bolj ko nagibaš sebe, manj motor, manj tačke brusijo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo namontirane originalne Craspade? Če ja, bi prosil za čim več detajlnih fotografij, da preučim možnost kopiranja in jih doma naredim.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo namontirane originalne Craspade? Če ja, bi prosil za čim več detajlnih fotografij, da preučim možnost kopiranja in jih doma naredim.

lp DTW :)

Jih imam, vendar sm ta teden s časom za fotkanje bl kratk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiške rulz! Sploh tiste na 6.  :naughty:  :yea2:

Ja, ni panike, na vsakih malo lepših ovinkih (beri: Marija, Golica, Rakitna, Ride...) motor postuži ali tačke ali kolena ali oboje. Je pa res, da bolj ko nagibaš sebe, manj motor, manj tačke brusijo...  :grim

Ne mečem kolena ven, bil na Ridah, Rakitni pa nič...morm itak najprej gumo zamenat, ker je po 6.000km gotova...

Gregs kakšne gume maš gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se lohk enkrat dobil nekje, kjer vam uspe postružit tačke od Z-ja, sm se vozu do roba gume, pa sm prej z škornjem podrsu kakor z tačko.

Podobne izkušnje mam tudi jst, no sedaj z Michelinko Pilot Power, pridem lažje do tačke, vendar pridem prej z vsem ostalim, po mojem je tu, odvisno od drže na motorju, nevem, verjetno se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nagnt je treba, pa vse hrusta po tleh. Lušten motor, presenetljivo trd v primerjavi s "konkurenco" (hornet, fz6,..). Za tišače priporočam d208rr. Loh bi nardil Z pokal na mobikrogu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, Bladzo, vidva mata zihr kakšne sponzorje za gume?! S kolegom narediva 20.000 km na leto, če bi imela D208rr, bi blo to cca. 300.000 SIT na leto po osebi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če obstaja ali če ga kdo že ima za Z-ja homologiran akrapovičev zadnji lonec oblečen v karbon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobne izkušnje mam tudi jst, no sedaj z Michelinko Pilot Power, pridem lažje do tačke, vendar pridem prej z vsem ostalim, po mojem je tu, odvisno od drže na motorju, nevem, verjetno se motim...

Z je tud meni prišel hitro do tačk če sem ga nagnil.... :OK: :OK:

Seveda je odvisno od drže, kako držiš noge! Imej stopala bolj noter in imej prste na stopalkah pa nebi smel ružit samo z škornji. Jaz nisem, pa nimam lih malih so 45 številka :D :D :D :D

Decaf!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo namontirane originalne Craspade? Če ja, bi prosil za čim več detajlnih fotografij, da preučim možnost kopiranja in jih doma naredim.

lp DTW :)

zgledajo takole

post-3259-1117532272.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, Bladzo, vidva mata zihr kakšne sponzorje za gume?!  S kolegom narediva 20.000 km na leto, če bi imela D208rr, bi blo to cca. 300.000 SIT na leto po osebi  :hmm:

Pošlji Bladzotu PM za gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, Bladzo, vidva mata zihr kakšne sponzorje za gume?!  S kolegom narediva 20.000 km na leto, če bi imela D208rr, bi blo to cca. 300.000 SIT na leto po osebi  :hmm:

Ti narediš 20.000km na leto s kolegom, jaz jih naredim preko 30.000km, sam :D

Koliko me to košta :hmm: , raje ne računam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, Bladzo, vidva mata zihr kakšne sponzorje za gume?!  S kolegom narediva 20.000 km na leto, če bi imela D208rr, bi blo to cca. 300.000 SIT na leto po osebi

Vožnja z motorjem je draga. To vzameš v zakup, pa je... Zakaj pa misliš, da prodajava gume?! :P .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akashi in Urglle, hvala za odgovor. :) S sliko si sicer nisem mogel kaj dosti pomagat, ker je z Z1000, ampak vseeno hvala. Sem se pa odločil, da bom kupil originalne Crashpade.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej so isti crash padi, jst sem jih kupil od 123-ja, ki jih je mel prej namontirane na z1000, pa mi pašejo na 750tko brez problema :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.... :)

Itaq sem se odločil nabavit nove in to originalne. Doma tako lepih ne bi mogel naredit, neoriginalne "gobe" pa so grde.

lp DTW :)

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja z motorjem je draga. To vzameš v zakup, pa je... Zakaj pa misliš, da prodajava gume?!  :P  .)  :D

Nism vedu za gume, ups...Mi danes ravno montira zadnjo, pa drugič...Je cena pr teb kej bolša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti narediš 20.000km na leto s kolegom, jaz jih naredim preko 30.000km, sam :D

Koliko me to košta :hmm: , raje ne računam.

A maš ti gume al Gregs? Danes mi že montira...klinc, ne bo glih pocen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akashi in Urglle, hvala za odgovor.  :) S sliko si sicer nisem mogel kaj dosti pomagat, ker je z Z1000, ampak vseeno hvala. Sem se pa odločil, da bom kupil originalne Crashpade.

lp DTW :)

Ni problema, kar vem, ti lahko povem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz IT foruma! tip se je potrudu!!! svaka čast!!! upsidedown vilce...radialni vpete čeljusti... zobniki... karbon.....stopalke.....ketna...... wow :OK:

post-1830-1117722347_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!