Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Mislim da ja, predvsem pa pazi na ročico zavore, da lepo leže paličica v utor-tista ki pritiska na pumpo. Pri montaži vse lepo podmaži in preveri vse vijake.

bdw, jaz imam čisto poceni kitajske ročice za dobrih 45€, pa deluje vse bp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, super. Se pravi so nekaj takega OK link  ?

tako je. poišči prodajalca s čimboljšim feedbackom, pa iz hong konga pride prej kot iz celinske kitajske. sicer barva po par letih začne bledet, ampak začne tudi pri tistih za 100€ in več. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega si nameravam v prihodnje, tudi sam kupit. Je kolešček za nastavitev odmika očitno že znucan in ne "dela" na vseh pozicijah (3/5). A se da to kje dobit tudi v Slo za tak dnar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega si nameravam v prihodnje, tudi sam kupit. Je kolešček za nastavitev odmika očitno že znucan in ne "dela" na vseh pozicijah (3/5). A se da to kje dobit tudi v Slo za tak dnar?

en jih je še neki po forumu ponujal ampak seveda precej dražje kot jih plačaš kitajčkom. če te skrbi varnost nakupa, dobiš zdej itak te predplačniške kartice za plačilo na netu. pri nas je na žalost tako, da so cene za bilo kaj (tudi potrošni material, olje, filtre) dražja, kot če naročiš iz tujine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en jih je še neki po forumu ponujal ampak seveda precej dražje kot jih plačaš kitajčkom. če te skrbi varnost nakupa, dobiš zdej itak te predplačniške kartice za plačilo na netu. pri nas je na žalost tako, da so cene za bilo kaj (tudi potrošni material, olje, filtre) dražja, kot če naročiš iz tujine.

Hm ja sej se mi je zdelo, da je nekdo pred kake pol leta pisal, da ma te ročke, pa sm si takrat reku itak jih ne rabim, me ne zanima.. :D. Mogoče jih ima še vedno...Je pa res, da se resno še nism lotil iskanja... me zanima kake bodo cene pri nas v trgovini oz na servisih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ja sej se mi je zdelo, da je nekdo pred kake pol leta pisal, da ma te ročke, pa sm si takrat reku itak jih ne rabim, me ne zanima.. :D. Mogoče jih ima še vedno...Je pa res, da se resno še nism lotil iskanja... me zanima kake bodo cene pri nas v trgovini oz na servisih....

pr nas kupiš lahko rizoma, lsl, baracuda, ki stanejo po 100€ na ročico. na ebayu pa jih dobiš že za 20€. ne rečem da niso rizoma boljše, ampak prav gotovo ne toliko, kot je razlika v ceni. 

 

zdej ne vem a maš kake zadržke do kupovanja na ebayu, ampak te nima kaj skrbet si kot stranka bolj zaščiten, kot v naših trgovinah. pa še zdej se dobijo celo te kartice kar je res super http://www.smartpaycard.net/si/default.wlgt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih včeraj naročil, pridejo čez 1 mesec :) Danes sem končno zamenjal original nosilec za tablico z rizoma nosilcem, v petek pa zamenjam še smernike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je pa danes božiček hodu (sicer je bil preoblečen v poštarja).

 

Le kaj skriva ta škatla?

20141217135918.jpg

 

Hmmmmm  :kva2:

20141217131720.jpg

20141217131733.jpg

 

Takole naj bi zgledalo :OK:

20141217134931.jpg

20141217135003.jpg

20141217134940.jpg

20141217134951.jpg

 

Hvala Pohajač

 

Prejšnji teden pa še stojala

20141205115826.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce koga zanima imam za prodat z750s 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je pa danes božiček hodu (sicer je bil preoblečen v poštarja).

 

Le kaj skriva ta škatla?

20141217135918.jpg

 

Hmmmmm  :kva2:

20141217131720.jpg

20141217131733.jpg

 

Takole naj bi zgledalo :OK:

20141217134931.jpg

20141217135003.jpg

20141217134940.jpg

20141217134951.jpg

 

Hvala Pohajač

 

Prejšnji teden pa še stojala

20141205115826.jpg

 

 

Pohajač?

 

Kje ga najdem kontaktiram,=?????A ma sam za tvoj motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas kupiš lahko rizoma, lsl, baracuda, ki stanejo po 100€ na ročico. na ebayu pa jih dobiš že za 20€. ne rečem da niso rizoma boljše, ampak prav gotovo ne toliko, kot je razlika v ceni. 

 

zdej ne vem a maš kake zadržke do kupovanja na ebayu, ampak te nima kaj skrbet si kot stranka bolj zaščiten, kot v naših trgovinah. pa še zdej se dobijo celo te kartice kar je res super http://www.smartpaycard.net/si/default.wlgt

Hvala za pomoč...se bom med prazniki malo pozabaval z naročilom na kartico, enkrat sm se celo že registriral na ebay, dobil pošto in celo plačal 1 eur iz MC, pa pol nism nič naročal tako da sploh več na vem kje mam podatke za prijavo...

 

Pa ker si mi že zadnjič velik pomagala pri problemu s filtrom sm reku, da te naslednjo sezono, ko bom na primorskem povabim na kavo...  ali pa ko se boste drugič slikali na Otoku, (zraven starega vojaškega letala), povej bom dal v bližnji gostilni za rundo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včasih je treba samo malo pa lahko nekomu veliko pomagaš :blush:  ..... pa sej kava ali pa kaka pijača tudi ni veliko, ...........sm če boš pa glih fanj želja pa ti takrat lahko veliko pomaga :P   .... v glavnem velja potem za spomladi  :kava:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben?

 

Tole bi moglo špilat, kolikor imam v spominu je konektor taprav. Tudi sam sem kupil nekaj zelo sličnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje "posodobitve" od avgusta ko sem kupil motor ;)

- Sprednji in zadnji lonček za zavorno olje

- črne stopalke za sopotnika

- ščitnik za pete - karbon

- led zadnja luč

- rizoma nosilec tablice z led osvetlitvijo

- zadnji smerniki ermax

- zaščita motorja sw-motech

Trenutno še čakam na hugger, bugspoiler in ročke za sklopko/zavoro. :)

Lp

post-18455-0-00475200-1419459575_thumb.jpg

post-18455-0-38120900-1419459644_thumb.jpg

post-18455-0-45690100-1419459671_thumb.jpg

post-18455-0-11184700-1419459715_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!