Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Ma čudno se mi zdi. nevem če je to posledica 1 diska. Drgač bom pa na prvem servisu mal potarnal :D Če ne bova jst pa Brembo mal menjala da vidm razliko.

Popravljeno . Popravil 1300thenumberofthebeast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si si že preveru nivo olja :-)

Zraven sem stal ko je dolivu olje tk da...

Ja odvisn kako olje boš dau noter. Za ta motor je čist dost polsintetika in to origilan od yamahe yamalube, pri njih stane liter 8.90 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiujo!

evo sm pršu še mau na "močnejši" razred pogledat in me zanima kašni so + in kašni so - za tole yamahco men se sicer tale x model zlo dopade in me mau zanimajo mnemja d vidm če se splača dt-jko zamenat za tole :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu tud dt prej. se splača, pluse pa minuse maš pa napisane v tej temi že parkrat .:) Se splača za določen čas, pol pa rata motor prešvoh pa pretežek:) zato sem pa prodal. drugač ga nebi , ker je bil kot nov, vendar zdaj šparam za nekaj močnejšega:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm meu tud dt prej. se splača, pluse pa minuse maš pa napisane v tej temi že parkrat .:) Se splača za določen čas, pol pa rata motor prešvoh pa pretežek:) zato sem pa prodal. drugač ga nebi , ker je bil kot nov, vendar zdaj šparam za nekaj močnejšega:)

LP

Pol pa kupš KTMa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa kupš KTMa :whistle:

Al pa power commander pa akrapota :> Moped je za naše ceste čist zadost močan. In še za razliko od nakeda, manj ruka po teh naših razrukanih cestah k so primerne bolj za enduro. Res da jo vozim komaj 1 tedn sam sm že naredu okoli 1100 km in sem jo mal spoznal. Po razrukanih cestah kamor sm prej peljal z xjr se obnese odlično. z xjr sm mog u požlajfat pa u easy ker te je razmetavalo za popizdit. zdej sam še u nižjo vržem in zapeljem brez strahu čez luknje. Aja za te luknje sm mislu na ovinku k se da fajn polagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa power commander pa akrapota :> Moped je za naše ceste čist zadost močan. In še za razliko od nakeda, manj ruka po teh naših razrukanih cestah k so primerne bolj za enduro. Res da jo vozim komaj 1 tedn sam sm že naredu okoli 1100 km in sem jo mal spoznal. Po razrukanih cestah kamor sm prej peljal z xjr se obnese odlično. z xjr sm mog u požlajfat pa u easy ker te je razmetavalo za popizdit. zdej sam še u nižjo vržem in zapeljem brez strahu čez luknje. Aja za te luknje sm mislu na ovinku k se da fajn polagat.

No, no, 170kg in 50KM ne moreš primerjat s 140kg in 63KM, pa tudi če daš turbino gor :closedeyes:

Se pa strinjam da je XTjka odličen motorček za začetnike in tiste ki jim ni do takega brutalneža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, 170kg in 50KM ne moreš primerjat s 140kg in 63KM, pa tudi če daš turbino gor :closedeyes:

Se pa strinjam da je XTjka odličen motorček za začetnike in tiste ki jim ni do takega brutalneža...

Pejt za mano do makedonije s KTM pa bomo vidli kdo bo do dol pršu na komot :> Jst sm Xt kupu zato ker je motor prijazen do uporabnika, vzdržljiv, dokaj udoben za razliko od KTM k te razruka in ni prav nič udoben. Xt je vsestransko uporaben ter vzdržljiv motor. KTM ma prepogoste servisne intervale ker je dirkalnik. Hvala lepa za tak motor. Če ga maš za se vsake tolko mal zajebavat pol valda ktm če pa maš za delat kilometre pa xt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dozzi kurba, si že zrihtal yamahco !!! Pa nč se nisi pohvalu !! Lihkar si se pelu mimo :yea1:

Lol, sm šel glih na testno vožnjo, naredil 2 kroga po Postojni, pol pa še mal do Ilirske Bistrice zategnu :trance_33_sleep:

V glavnem mašinca laufa, sam še par kozmetičnih popravkov rabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt za mano do makedonije s KTM pa bomo vidli kdo bo do dol pršu na komot :> Jst sm Xt kupu zato ker je motor prijazen do uporabnika, vzdržljiv, dokaj udoben za razliko od KTM k te razruka in ni prav nič udoben. Xt je vsestransko uporaben ter vzdržljiv motor. KTM ma prepogoste servisne intervale ker je dirkalnik. Hvala lepa za tak motor. Če ga maš za se vsake tolko mal zajebavat pol valda ktm če pa maš za delat kilometre pa xt.

Pa se lazje je v desno zavijat, mal pobremzas pa je :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, sm šel glih na testno vožnjo, naredil 2 kroga po Postojni, pol pa še mal do Ilirske Bistrice zategnu :trance_33_sleep:

V glavnem mašinca laufa, sam še par kozmetičnih popravkov rabi.

Ne morš da fališ tisto kamuflirno jakno :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno kar sm izvedel za eno xt660 nevem al je supr moto al enduro uglaunem prodaja se v italiji natančneje v trstu stara pa je 1 leto cena pa je 3600€ kolega je rekeu da je kot nova a se splača kupit kej tacga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno kar sm izvedel za eno xt660 nevem al je supr moto al enduro uglaunem prodaja se v italiji natančneje v trstu stara pa je 1 leto cena pa je 3600€ kolega je rekeu da je kot nova a se splača kupit kej tacga?

Če si jo v trstu najdu pejt iskat ! Jst sm ih gledu po italiji pa so ble vse daleč. V sloveniji pa nabivajo cene za popizdit. 1 leto stara 4.500 e :s Grem raj po novo. 3.600 je lepa cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si jo v trstu najdu pejt iskat ! Jst sm ih gledu po italiji pa so ble vse daleč. V sloveniji pa nabivajo cene za popizdit. 1 leto stara 4.500 e :s Grem raj po novo. 3.600 je lepa cena.

spomn se takrat ko jo boš prodajal kaj si reku :whistle: me zanima če bo tvoja izstopala od povprečja .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam 1. morem dt-jko prodat d dobim kej dnarja ja bi jo šou izkat pa če se mi recimo nedopade jo tuki lahko za mau več prodam :whistle: ker jast trenutno iščem supr moto model za tega pa nevem kaj je al je x al je r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spomn se takrat ko jo boš prodajal kaj si reku :whistle: me zanima če bo tvoja izstopala od povprečja .) .)

Spomn se da ti ne bo noben kupu motorja k je 1500 e cenejši od novega :D Ampak idioti se vedno najdejo ne :D

Popravljeno . Popravil eXTReme13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!