Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

če so cene res enake v kar seveda zelo dvomim vzames 2007 ker je to že novi model... 2006 je pa še tastar se pravi model od 2004 do 2006 je eden od 2007 do 2008 je zadnji leta 2009 naj bi bil pa baje s5 nov. Mozno je da ti gledas r1 kao letnik 07 se pravi prva reg 07 model pa 06,,,

Upam da si me razumel :whistle:

jAJA popolnoma razumem... Pac razlika v ceni je okoli 1000€ in mi nebi blo problem pac dat 1000€ vec ce vem da bom dobil boljsi motor. jaja 04-06 so iste oblike 07-08 je nova oblika to mi je vse jasno js sm hotu pac zvedt ce ma 07 letnik boljse komponente(za 1000€) od 06 letnika... Kerga bi mi bolj priporocali? In ce slucajno kdo ve ke se da vgradit blokado na 25kw in kasni pridejo stroski s tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jAJA popolnoma razumem... Pac razlika v ceni je okoli 1000€ in mi nebi blo problem pac dat 1000€ vec ce vem da bom dobil boljsi motor. jaja 04-06 so iste oblike 07-08 je nova oblika to mi je vse jasno js sm hotu pac zvedt ce ma 07 letnik boljse komponente(za 1000€) od 06 letnika... Kerga bi mi bolj priporocali? In ce slucajno kdo ve ke se da vgradit blokado na 25kw in kasni pridejo stroski s tem???

Dejasnko ce ti ni problem dat 1000e vec potme sigurno 2007. Motor ima več navora in več konjev od 2006 poleg tega naj bi bil tudi bolje vodljiv. Meni osebno je 07 lepši. No vem pa da na tem modelu imas ze fire wire se pravi da imas gas elektronski nič več na zajlo. Sicer pa v nobenem primeru neboš falil. Glede blokad ti tezko pomagam najbolje da vprašaš na kakem honda servisu ki ga imaš v blizini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejasnko ce ti ni problem dat 1000e vec potme sigurno 2007. Motor ima več navora in več konjev od 2006 poleg tega naj bi bil tudi bolje vodljiv. Meni osebno je 07 lepši. No vem pa da na tem modelu imas ze fire wire se pravi da imas gas elektronski nič več na zajlo. Sicer pa v nobenem primeru neboš falil. Glede blokad ti tezko pomagam najbolje da vprašaš na kakem honda servisu ki ga imaš v blizini.

Aham pol ma bolse lasnosti?? glede vodljivosti glede motorja sklopke in teh stvari. Am a si mislu yamahinem servisu?? ne hondinem=P

Hwala za odgovor*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada za 04-06 letnik pride pri Šternu okoli 200 EUR, potem imaš še stroške vgradnje (1 ali 2 delovni uri) in homologacija.

kaj pa za letnik 07-08? si kej seznanjen s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa za letnik 07-08? si kej seznanjen s tem?

cene za 2007/08 ne poznam. Verjetno neke drastične razlike ni, lahko pa pokličeš na servis ali pa jim pošlješ mail, pa zveš iz prve roke. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem ob 2006 in 2008 R1, razlika je očitna, 2008 je v nižjih obratih občutno močnejša in bolj odzivna, voznost je lepša, zavore dajejo boljši občutek...vse skupaj za na cesto itak preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jAJA popolnoma razumem... Pac razlika v ceni je okoli 1000€ in mi nebi blo problem pac dat 1000€ vec ce vem da bom dobil boljsi motor. jaja 04-06 so iste oblike 07-08 je nova oblika to mi je vse jasno js sm hotu pac zvedt ce ma 07 letnik boljse komponente(za 1000€) od 06 letnika... Kerga bi mi bolj priporocali? In ce slucajno kdo ve ke se da vgradit blokado na 25kw in kasni pridejo stroski s tem???

Vgradnja blokade v R1 je brezveze!!! Nobeden resen motorist ne bo 130kW stroj podhranu na 25kW. Kdor kupuje litrski SS motor ga vrjetno ne kupuje zaradi imidža, ampak zaradi brutalne moči!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vgradnja blokade v R1 je brezveze!!! Nobeden resen motorist ne bo 130kW stroj podhranu na 25kW. Kdor kupuje litrski SS motor ga vrjetno ne kupuje zaradi imidža, ampak zaradi brutalne moči!!!

:lol1: ti verjetno še nisi bil v ljubljani a ne de :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vgradnja blokade v R1 je brezveze!!! Nobeden resen motorist ne bo 130kW stroj podhranu na 25kW. Kdor kupuje litrski SS motor ga vrjetno ne kupuje zaradi imidža, ampak zaradi brutalne moči!!!

Blokada gre notr zaradi moz v plavem heh...ce bi blo pomojem je nebi blo notr!!! Pri r1 je itaq prevec moci k je nemors nikol izkoristt sam s takim motorjom mas obcutk da si nekam prsu... ce me zastopte***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada gre notr zaradi moz v plavem heh...ce bi blo pomojem je nebi blo notr!!! Pri r1 je itaq prevec moci k je nemors nikol izkoristt sam s takim motorjom mas obcutk da si nekam prsu... ce me zastopte***

:lol1: :lol1: :lol1: kake spet pokaš jaooo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: kake spet pokaš jaooo :D

dej mangup en a si loh ze tih...pousod si neki pamtn a nimas za burek tko da prosm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada gre notr zaradi moz v plavem heh...ce bi blo pomojem je nebi blo notr!!! Pri r1 je itaq prevec moci k je nemors nikol izkoristt sam s takim motorjom mas obcutk da si nekam prsu... ce me zastopte***

Ne razumem zakaj bi kupil R1 in jo potem blokiral na 25 kW??? Zato, da boš lahko rekel imam R1 in se pokazal pred kafičem, potem pa se bo kaki mulc z friziranim skuterjem mimo tebe peljal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem zakaj bi kupil R1 in jo potem blokiral na 25 kW??? Zato, da boš lahko rekel imam R1 in se pokazal pred kafičem, potem pa se bo kaki mulc z friziranim skuterjem mimo tebe peljal??

Itaq prou đabe je pisat kej po tem forumu k ste itaq usi sam eni jadniki a nimate pojma, nepoznate me neveste kako furam neveste nc...zakaj bi pa blokeru? nevem zakaj pa folk blokera 6ke na 25kw zato da majo na paperju napisan da jo lahko vozjo js tuki nevidm problema, zakaj nebi pol blokeru r1ke!!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq prou đabe je pisat kej po tem forumu k ste itaq usi sam eni jadniki a nimate pojma, nepoznate me neveste kako furam neveste nc...zakaj bi pa blokeru? nevem zakaj pa folk blokera 6ke na 25kw zato da majo na paperju napisan da jo lahko vozjo js tuki nevidm problema, zakaj nebi pol blokeru r1ke!!!?

Jadniki gor ali dol, ne zdi se mi smiselno kupovat R1, potem pa jo blokirat na 25 kW... Sicer pa, vsakemu svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadniki gor ali dol, ne zdi se mi smiselno kupovat R1, potem pa jo blokirat na 25 kW... Sicer pa, vsakemu svoje...

Glej preber se enkrat post zgori pa bos mogoce dojeu da je blokada oz paperji zard plavih in zrd dokumentov da mam js izpit za 25kw!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej preber se enkrat post zgori pa bos mogoce dojeu da je blokada oz paperji zard plavih in zrd dokumentov da mam js izpit za 25kw!

Ahaaaaaaaaaa, to pa je ZELO zrela in ZELO pametna odločitev.... Morda se malo pozanimaj kakšne so kazni za takšne prekrške, kaj te lahko doleti ob morebitni prometni nezgodi, sploh če so slučajno soudeleženci poškodovani, ali celo mrtvi....

Potem pa boš morda razumel, da je to ena VELIKA bedarija kar nameravaš narediti. Sicer pa sem že napisal, vsakemu svoje...

Pa srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 je nasploh med najbolj pozerskimi motorji. Presprosto ker je lep in se da z njim pozerat :)

Tisti k ga majo pa za to kar je narjen so pa tiho v tej temi, al pa še bolš na motorju :D

(moj post ni prav nič offtopic ker je debata o r1 :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!