Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

No evo pa sem kupil tisto r1;-)zelo zadovoljen,komaj cakam sezono da gremo probat;-)sem pa ze eno veliko neumnost naredo(se preden sem sploh na cesti)..pozabil sem da imam na sprednjem kolesu kljucavnico,potegnil motor nazaj in odlomil koscek blatnika..:-((((mogoce kdo ve kje se da dobit nov blatnik?na ebaju ga ni..a pse da to zalimat tut?sej mogoce pa pqse tut od drugega motorja..je pa r1 let 2003..prosim za pomoc..spet;-)

SAj bo kmalu sezona... naj te služi :smoke:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9282746&show=1

a ni to ta o kateri smo govorili, le da je nekatere slike umaknil in cena nižja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ne boš verjel da sem jest tud to zadnč naredu in to na enakem motrju,kurba sem bil jezn!!!!i :kva2:

Ma nisem še nič rihtu,ko ga jebe,lej ko se bom pelu ne bo noben opazu za tist košček plastike.. :smoke: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anti gravity bike :eek:   :kva1:

 

Luka, to je samo pozdrav iz Avstralije  :D

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsak avtoličar zna pošwasat plastike.....( kako bi sicer drugače popravljali odbijače).... da ti gor prave komponente (primer, špric kit, barva, lak....) ki so potrebne za popravilo plastike.

 

... pis of kejk.

 

BTW.... če imaš doma spajkalnik in kak kos stare - polomljene plastike, lahko z malo igrajčkanja sam pošvasaš plastiko... nič slabše, kot kak "strokovnjak"...edino pri ličanju se bo pa zakompliciralo... oz. te bo prišlo dražje, kot če daš vse skup ličarju. On dela kak avto... in mu je spotoma dati na plastiko primer... nato špric kit..... vse to dela hkrati na večih avtih, če so mesta popravil manjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivnorc..hvala za svetovanje,bom pa rajs kakemu mojstru nesu,sam se nebom igral;-)

Pred sezono moram menjat gume..katere mi priporocate glede na to da nism profi za ta motor in ga bom letos sele spoznaval?bom pa samo na cesti,nic piste..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je pr r1 zaje... rocke za sklopko pa bremzo zamenat?dal bi ene sportne gor..

glih tolk, kot pri vseh ostalih motorjih  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal "neumno"vprasanje,ampak kaj je tista bela lucka na armaturi pr r1 2003?neki za obrate al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..lahko si nastaviš pri katerih obratih ti začne svetit, utripat......te opozarjat za prestavo višje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!