Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Presedel sem se na 2007 R1... Motor sem dobil še popolnoma v originalnem stanju in me moti samo to da na njem ni nekih pametnih izpuhov... Zanima me če kdo slučajno ve kje bi se dalo za pametno ceno dobit Akrapoviče, zanima me pa tudi v čem je štos da se v EU kar nekako ne vozi dosti teh motorjev z Yoshimura izpuhi? Ostale drobnarije kot so nosilec tablice ročice sklopke in zavore bo tudi treba zamenjat ker so neverjetno dolge, tako da tudi za to kramo sem odprt za kakšen predlog. Lahko tudi poslovni. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako sem se zapičil v akrapoviče... Yoshimura mi je tudi zanimiv ampak v evropi jih kar nekako ni... Ostalo me pa načeloma ne zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lini, kaj si zbirčen mas ene leo vincije na avto netu ugodno :)

Veš da sm že od nekdaj zbirčen... :D

Popravljeno . Popravil Lini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in prav imaš,Akrapovič je zame zakon,samo jaz sem tri dni nazaj kupil cbr-ko ki ima ravno novega Hurric-a gor in ga bom pustil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprasanje za poznavalce..dans sm sel gledat eno r1 2003 letnik..vse super vse ok,edino kar me moti je,da je okolo prestavne tacke ful umazano..kot bi bilo en kup crne masti..kaj bi to lahko bilo?hvala vsem za odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprasanje za poznavalce..dans sm sel gledat eno r1 2003 letnik..vse super vse ok,edino kar me moti je,da je okolo prestavne tacke ful umazano..kot bi bilo en kup crne masti..kaj bi to lahko bilo?hvala vsem za odgovore..

 

Umazano od česa? Olja ali masti? Boš moral mal bolj pojasnit. Če  je bilo črno lahko da teče iz pokrova prednjega zobnika, tam imajo eni res svinjsko, da teče vse okoli po tačkah, pa plastikah okoli, pa po stranskem stojalu id...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm nevem ali od olja ali masti..ful crno,pa packarije gor..drugac res motor u nulo,servisi redni in vse kot mora bit..upam da ni kak semering spustu na menjalniku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi znalo bit da tam iz pokrova teče tista zmes svinarije od spreja za verigo+ostali dodatki. Če je pa bolj olju podobno, pa odstranite pokrov, 3 inbusi, minutka dela pa bo vse jasno.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tut zdi da je od spreja pa od teh stvari,k to sm ze na parih motorjih vidu..pa vseen rajs vprasam,da vidim ce je lahko se kaj..hvala lepa;-)))da mi jo pa za 2500 eu..kar ok a ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tut zdi da je od spreja pa od teh stvari,k to sm ze na parih motorjih vidu..pa vseen rajs vprasam,da vidim ce je lahko se kaj..hvala lepa;-)))da mi jo pa za 2500 eu..kar ok a ne??

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9222456&show=2

Če imaš tole v mislih... moja je bila enaka, enak letnik.. tule dol pod tem plastičnim pokrovom se ti nabira svinjarija od keten spreja pa tudi po tisti cevi od hladilne tekočine v glavnem teče ta svinjarija dol.. dva imbusa imaš odvij snami pokrovček.. očisti pa bo enčas dokler se spet ne nabere..

glede na tist pokrov na levi strani.. kaj je bilo vse razbito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta..ej super hvala ti za pojasnilo..ja,zdrsnil mu je na ulci,malo popraskana ta stran,razbitga ni videt nic..ma tut une scitnike za masino k so dost odnesli..al se tebi zdi sumljivo???kar povej mnenje;-))je pa res da ni velika praska..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi mi bila tista umazanija ko si spraševal najmanjša skrb .)

Taka odrgnina zgleda bolj nedolžna kot je v resnici, upam da ne misliš da je to dobil če se je prevrnil na mestu :P drsela je to je dejstvo, to ni problem če drsi..problem je če zadane nekam potem je druga stvar ... iz izkušenj, ker ima crash bunke je ostal cel spodnji del oklepa, popravljeno ali zamenjano je moralo bit žmigavec levi (koliko vidim niso originalni), utež krmila leva, ročka sklopke, ogledalo, zgornji del maske, tačka voznikova leva, na nosilcu za zadnjo tačko se morajo spodaj poznat praske, lahko se sicer potem brusi s finim in se ne vidi ter zadnje plastike okoli sedeža tam na vogalu ko je najširša tisto drsi po tleh, lahko se tudi na zadnji vilici pozna kaka praska.. to poglej pa boš vedel kaj in kako... tako iz slik  koliko gledal... na desni..cev pred izpuhom je tudi podrgnjena ali samo tako zgleda?.. aja pa še nekaj..letnik 2003 in letnik 2002 ločiš po tem da 2002 ima stikalo za luči, 2003 pa tega nima... če bi bilo kaj menjavano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne fantazirat dej to je blo padeno pri majhni hitrosti tam nekje do 30 km/h  max 50km/h poglej omejilce hoda na spodnjem križu če so celi in da niso nč zviti in če je to ok in da se motor pelje naravnost si zmagu. Drugače je pa tip vsaj fer in je povedu da je padel,... Danes se pa da vsak motor popravit tako da ga ni strokovnjaka ki bi ugotovil da je kdaj motor potleh edino tapravega mojstra moreš poznat  ta ti ga spravi v prvotno stanje;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne fantazirat dej to je blo padeno pri majhni hitrosti tam nekje do 30 km/h  max 50km/h poglej omejilce hoda na spodnjem križu če so celi in da niso nč zviti in če je to ok in da se motor pelje naravnost si zmagu. Drugače je pa tip vsaj fer in je povedu da je padel,... Danes se pa da vsak motor popravit tako da ga ni strokovnjaka ki bi ugotovil da je kdaj motor potleh edino tapravega mojstra moreš poznat  ta ti ga spravi v prvotno stanje;)

Res je :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne fantazirat dej to je blo padeno pri majhni hitrosti tam nekje do 30 km/h  max 50km/h poglej omejilce hoda na spodnjem križu če so celi in da niso nč zviti in če je to ok in da se motor pelje naravnost si zmagu. Drugače je pa tip vsaj fer in je povedu da je padel,... Danes se pa da vsak motor popravit tako da ga ni strokovnjaka ki bi ugotovil da je kdaj motor potleh edino tapravega mojstra moreš poznat  ta ti ga spravi v prvotno stanje;)

Ne bom lepil slik sem da primerjaš, ker sem jo prodal. Izgleda identično pa ni bila padena pri 50 km/h.... Na omejilcih hoda se ni nič poznalo, pa je udarila nekam... res je kot pravi luka da se da vse popravit v prvotno stanje, vendar se pri tem motorju to ekonomsko ne izplača, ker drobnarije preveč nanesejo. Povedal sem samo kaj naj pogleda ker te stvari dobijo pri takem padcu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kam je udarila in kaka je bla posledica? tko ku sm reku pogledaš da je vse celo da se pelje naravnost omejilce belance in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kam je udarila in kaka je bla posledica? tko ku sm reku pogledaš da je vse celo da se pelje naravnost omejilce belance in to je to

Za mojo vem kam je udarla posledic je blo kar nekaj :P saj se odpravijo sam delat v nulo se skor ne splača pri tej ceni.... Saj tako kot si rekel pogledaš pa je.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne fantazirat dej to je blo padeno pri majhni hitrosti tam nekje do 30 km/h  max 50km/h poglej omejilce hoda na spodnjem križu če so celi in da niso nč zviti in če je to ok in da se motor pelje naravnost si zmagu. Drugače je pa tip vsaj fer in je povedu da je padel,... Danes se pa da vsak motor popravit tako da ga ni strokovnjaka ki bi ugotovil da je kdaj motor potleh edino tapravega mojstra moreš poznat  ta ti ga spravi v prvotno stanje;)

Mislim, da ima celo  crash senzor in se komot ugotovi, če ni bila samo malo podrsana....kot pravi mojster za popravilo so tudi takšni, ki z malo truda ugotovijo da je bilo nekaj paklano po originalu. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala vsem za odgovore..zelo ste mi pomagali,dolzan sem pivo;-)sploh mojster nx650,hvala lepa..avspuh tut ni original in ni homologiran..delal ga je nek mojster od akrapovica,vendar pravi da nima problemov s policaji ali tehnicnim..aja,a je mozno da en kamencek poskoduje kiler??baje da se je to nardil in so dobr posvasal..??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala vsem za odgovore..zelo ste mi pomagali,dolzan sem pivo;-)sploh mojster nx650,hvala lepa..avspuh tut ni original in ni homologiran..delal ga je nek mojster od akrapovica,vendar pravi da nima problemov s policaji ali tehnicnim..aja,a je mozno da en kamencek poskoduje kiler??baje da se je to nardil in so dobr posvasal..??!!

 

Lahko poškoduje ja kjer je satovje če je pa kje pri strani sigurno ni od kamenčka pa tudi ne vem če se da satovje popravit varit skor 99% ne 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ima celo  crash senzor in se komot ugotovi, če ni bila samo malo podrsana....kot pravi mojster za popravilo so tudi takšni, ki z malo truda ugotovijo da je bilo nekaj paklano po originalu. :grim

 

Ta senzor ki si ga omenil ti prekine dovod napetosti na bencinsko črpalko, če je oreng crash da se ne užge kaj... iz ležišča ga vrže in prekine kontakt, ga je treba dat samo nazaj v ležišče in je ok. Na diagnostiki tega ne boš videl in nič ugotovil.

Res hvala vsem za odgovore..zelo ste mi pomagali,dolzan sem pivo;-)sploh mojster nx650,hvala lepa..avspuh tut ni original in ni homologiran..delal ga je nek mojster od akrapovica,vendar pravi da nima problemov s policaji ali tehnicnim..aja,a je mozno da en kamencek poskoduje kiler??baje da se je to nardil in so dobr posvasal..??!!

Ni kaj  :P 

Saj za auspuh tudi sam veš kako in kaj :P  kamenček možno tako kot je rekel luka, če je varjeno ob robu je od padca ne od kamenčka. Vzami te stranske sredinske oklepe dol pa ti bo takoj jasno kaj se skriva spodaj, saj so samo inbus vijaki hitre spojke 5 min nimaš kaj delat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!