Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Si jo že skor v podn vrgel :D Dobr da si sploh kaj videl čez prvo torbo :)

 

Tole je samo eno nadstropje. Drugo, popolnoma enako je ostalo doma v omari, hehe. Pri obeh namontiranih delih se pa armaturke res ne vidi cele, pa saj je ne rabiš gledat, samo gas in dolge luči  :smoke:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo gas in dolge luči  :smoke:

 

Se pravi isto kot brez torb   :OK:

Popravljeno . Popravil mariog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na torbo se na kakšni daljši furi nasloniš, da se spočiješ brez ustavljanja  :grim  :ninja:

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ja, pa če je res vse homologirano si tudi zmagal.

 

Pozna kdo kako  "čisto" 2003 R1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščeš 2003 R1  jst tut iščem pa ni nič   , ena je bla lepa na internetu  take modre barve je bla , pa kratek auspuh je mela sam se mi zdi da je menda ni več ?  Sj velik jih tak ni se mi zdi da je ta letnik še sam ena gor  una črno- bela kombinacija  štrihana . 

Problem je ta letnik dobil dobro ohranjeno :S :S 

Ena je bla ful lepa srebrna kombinacija  bil pa možakar iz rog. slatine... TIsta je bla lepa , vsaj tak na oko , sm jo šel gledat , pol sm bil pa mal prepočasn mi je pa ušla :S 

 

Neki boma že najdla :D :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kakšne dele za 07-08?predvsem me zanima pokrov štarterja na levi strani...

 

Tu poglej: http://www.teilweise-motorrad.de/gebrauchtteile/rub1~Yamaha~func~rubrik~wkid~21137012776928816.html, pa tukaj:  http://www.cmsnl.com/yamaha_model8287/, in tudi tu: http://www.bike-teile.de/index.php?seite=startseite

 

 

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravleni.

Zanima me če je kdo že imel problem da mi ni motor držal minimuma kadar je mrzel (občasno tudi topel)? Ko motor zavergla se na števcu temperatura iz Lo v hipu spremeni v Hi in potem nazaj na Lo?

mogoče kakšen senzor temperature motorja? :sleep2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Iščeš 2003 R1  jst tut iščem pa ni nič   , ena je bla lepa na internetu  take modre barve je bla , pa kratek auspuh je mela sam se mi zdi da je menda ni več ?  Sj velik jih tak ni se mi zdi da je ta letnik še sam ena gor  una črno- bela kombinacija  štrihana . 

Problem je ta letnik dobil dobro ohranjeno :S :S 

Ena je bla ful lepa srebrna kombinacija  bil pa možakar iz rog. slatine... TIsta je bla lepa , vsaj tak na oko , sm jo šel gledat , pol sm bil pa mal prepočasn mi je pa ušla :S 

 

Neki boma že najdla :D :D :grim

Ja takoj zginejo, mater ...

 

No, prvi ko jo dobi, naj se javi tu :)

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jo imam ... Danes je že moja, peljal pa sem jo iz MB v LJ v najhujšem vremenu vseh časov.

 

wp20140624001.jpg

 

Je bilo pa skoraj romantično, bliskalo in grmelo je z neba in akrapoviča obenem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

V bližnji prihodnosti imam namen menjat motor, zanimm me R1 letnik 2008 in 2010. Nobeno od teh dveh še nisem peljal, vendar mi je po videzu in zvoku letnik 2008 dosti lepša kot "ta nova" . Novejšo bi vzel samo zato, ker je pač novejši motor/letnik.  Kakšna je kaj razlika med tem dvema motorjema, tako na splošno, pustimo papir in specifikacije?

Popravljeno . Popravil Berger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

V bližnji prihodnosti imam namen menjat motor, zanimm me R1 letnik 2008 in 2010. Nobeno od teh dveh še nisem peljal, vendar mi je po videzu in zvoku letnik 2008 dosti lepša kot "ta nova" . Novejšo bi vzel samo zato, ker je pač novejši motor/letnik.  Kakšna je kaj razlika med tem dvema motorjema, tako na splošno, pustimo papir in specifikacije?

 

Razlika je OČITNA! Sam vozim 2008 letnik, pa če bi imel možnost (beri finance), takoj zamenjam za novejši letnik...2010 letnik precej bolj lahkotna za vozit, manj utrujajoča, razpored moči je enkraten...vleče že spodaj in potem konstantno do blokade...nimaš več tistega občutka da pri 7-8k obratov butne, ker butne že takoj :kva2: . Zvok, je meni precej boljši pri tanovi...bigbang varianta :music4: , je pa to seveda odvisno od vsakega posameznika...to je na hitro moje mnenje...srečno pri nakupu ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika je OČITNA! Sam vozim 2008 letnik, pa če bi imel možnost (beri finance), takoj zamenjam za novejši letnik...2010 letnik precej bolj lahkotna za vozit, manj utrujajoča, razpored moči je enkraten...vleče že spodaj in potem konstantno do blokade...nimaš več tistega občutka da pri 7-8k obratov butne, ker butne že takoj :kva2: . Zvok, je meni precej boljši pri tanovi...bigbang varianta :music4: , je pa to seveda odvisno od vsakega posameznika...to je na hitro moje mnenje...srečno pri nakupu ;)

 

Naj kupi GSXR 1000, pa ne bo mel butanja. Vleče konstantno, pa še zvok je k na stari R1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andro82 

Hvala za odgovor, verjetno bom res oči vrgel na "ta novo" . Sicer za nakup še ne gori voda in upam, da bom vmes imel možnost sprobat motor.

 

Bikez

Vrjamem, da je Suzuki odličen motor, ampak Yamaha je v prvem planu (enostavno ne morem k drugi znamki :D )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj zx10r ma manj nalepk:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja je kar nadlezno to butanje hehe da sele pr7-8k ornk zacne vlecit... pa ko speljujes tko   recmo bol dinamicno  sploh predn pride do 7-8 nikamor ne skoc je pr vam tud tk??...je ksna 600tka  ziher hitrejsa u štartu...sj ko v obrate pride pol tk eksplodira.... zj z neki fuul visokimi obrati se nisn probaval speljevat  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni jasn zakaj ne nardijo pr jurckih prestavnega razmerja da bi sal prva tm ene 115kmh ne pa 170...da bi odpiral k zmesan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!