Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

men ni jasn zakaj ne nardijo pr jurckih prestavnega razmerja da bi sal prva tm ene 115kmh ne pa 170...da bi odpiral k zmesan.

In zakaj bi to naredil? Jurja je tolk močna mašina, da ni potrebe po tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja je kar nadlezno to butanje hehe da sele pr7-8k ornk zacne vlecit... pa ko speljujes tko   recmo bol dinamicno  sploh predn pride do 7-8 nikamor ne skoc je pr vam tud tk??...je ksna 600tka  ziher hitrejsa u štartu...sj ko v obrate pride pol tk eksplodira.... zj z neki fuul visokimi obrati se nisn probaval speljevat  :D

men se sicer ta prehod (beri butanje) niti ne zdi tok problematičen...mogoče sm ga že tud mal navajen...pri speljevanju pa nimam težau...dobr, tja do 3k obratou res ni nič, sam si prou hitr nat tem poljem, pol pa kr lepo poskoči :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi to naredil? Jurja je tolk močna mašina, da ni potrebe po tem!

Ja zato da bi imel motor v prvi prestavi tudi pri 40km brutalno mocan ne pa da se navija in se mu pol odtrga in te vlece do 170...pri raznih pocasnih zavitih ovinkih pri hitrosti 50-60kmh (recimo serpentine) letis s prvo odpres pa ni to to si mors pomagat s sklopko;)no sam sem stvar delno resil s tem da sem dal spredaj zobnik 15 namesto 17;$

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa z butanjem nimam problemov, ker nad 5k obratov ne vozim!

;)  :grrr

hahaha, jes sm pa dedek mraz :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mu obratomer tok laze da ma ze na semaforju 5500:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navsezadnje bomo ugotovil, da je ubistvu še prov fino, ko začne vlečt pri višjih obratih :D . Ubistvu mene tud ne mot, mi je pravzaprav še všeč,sicer nisem kakšen hud driver, ki na grobniku lovi stotinke. Ali pa sem se v teh letih to že navadil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi imel najraje da vlece v nizkih srednjih in visokih obratih, ampak ga ocitno se niso naredili:):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi imel najraje da vlece v nizkih srednjih in visokih obratih, ampak ga ocitno se niso naredili:) :)

So so...R1 od letnika 2009 naprej  :smoke:  .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi imel najraje da vlece v nizkih srednjih in visokih obratih, ampak ga ocitno se niso naredili:) :)

Očitno ne bereš teme in samo pišeš ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem peljal 2010 pa ni to to:) predolga prva prestava:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem peljal 2010 pa ni to to:) predolga prva prestava:)

ja kuk pa potem gre prva?? recimo moja 08 v prvi 165km/h....med tem ko recimo od kolega zx10r 07  baje da celo 180km/h prva...kuk gre pa tanova r1 pa nwm... pa je ze pr moji vec kot prevec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj s čim se vi ubadate ;), kakšno vlogo ima pa to koliko gre v prvi, ne razumem res, moja 2004 gre tud nekje 160km v prvi, ampak vem ker sem poskusil enkrat, uporabljam pa Ne te taktike da ga nažigavam do konca, sploh pa na cesti Ne.

 

Zdaj pa me dajte he he he ;)


Jaz potrebujem za svojo Zadnje platišče, ma kdo za prodat al pa ve za koga, je pa 2004 letnik lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidis vsak od nas hoce nekaj mi krajso prvo prestavo ti pa platisce:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidis vsak od nas hoce nekaj mi krajso prvo prestavo ti pa platisce:)

He he dobro si rekel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je zadnje platišče isto od letnika 2004 do 2008.

 

lp ;)

kot je meni znano je enako :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!