Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Meni se je prižgala lučka tudi že pri 145 km, samo sem imel takrat samo mestno vožnjo in nažiganje. Pozimi se poraba tudi zveča, sploh, če mašino pred vožnjo ogrevaš na mestu. Če pa na relaciji lepo voziš, boš pa tankal med 240 - 270 km. Mi je pa uspelo enkrat narediti celo 297 km z enim rezervoarjem  :OK: . Vse je torej odvisno od tega, kako obračaš desno zapestje  :grim .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja skor sm ze mal cviknu da je kj narobe, res je da sem ga nekajkrat na mestu ogreval in pa  malo mešano mestna voznja pospesevanja se je pa tud mal stestiral...res pa je da je polovico teh km blo prevozenih v dvoje torej dodatna teza..sm cca 12l/100km je pa tud mal vlk :S

Popravljeno . Popravil payback
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 99:

običajno 6-6,5l/100

močno priganjanje    8,5

na pisti:       10+

solo vožnja

 

12l na cesti  :eek:

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah moja reakcija je bla enaka  :D..grem dons se na eno turo bomo vidl ce bo kj drgac

stanje filtra za zrak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga šel preverit je malce že slabši..ni pa še zanič...bom ga vsekakor menjal.. sem šel danes tankat lučka se mi je prizgala direkt pred garazo doma tk  natankal sem pa 14,5l čisto do vrha pri ravnem motorju zj nwm rezerva naj bi se prizgala pri 3 litrih?? potem takem se je lucka malo hitro przgala  rezervoar mislim da drzi 17l+3l rezerve??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoar na R1 je 18 literski. To vključuje tudi rezervo. Glede na to koliko prije Treborju bi rekel, da ne pije R1 kej več od moje FZ1 Fazer. Okrog 6l/100km pri neki normalni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene je mal tale kapaciteta rezervoarja zmedla sm biu zihr da 21l drzi... no  sem danes se 1 kesl spraznal zj se je lucka pr 200km przgala  tk da z  lucko sm se 25km naredo torej 225km z celim keslo rečmo bolj dinamične vožnje v dvoje... verjetno se bo dal se kak km vec nardit kot pravis ti trebor .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se naredit več kilometrov brez problema. Zdaj se ne spomnim, samo vem, da mi ne gori lučka, če tankam v Ilirski bistrici in grem do Paklenice, posveti pa, če potegnem do Zadra (260+ km). Enkrat sem imel porabo 5,5 l/100 km, samo je bila res turistična vožnja, drugače se pa giblje malo čez 6,5 l/100 km, ko se preganjam po jadranki. 

Rezervoar drži 18 litrov, od tega je rezerva 3,2 litra, kar zadošča za 50 km vožnje brez pretiranega tiščanja.

Lahko pa greva kdaj skupaj na vožnjo in primerjava porabo  :grim , sama ali pa s sopotnicama, kakor želiš.

Zanima me še, kako tankaš. Imaš motor na stojalu ali sediš na njem in ga držiš čisto pokonci? Jaz sedim na njemu in ga še malo prerukam, da rezervoar res do konca napolnim, pri avtonomiji se potem to pozna, saj ga včasih s kupčkom natankam še za kakšen liter več :OK:

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervoar na R1 je 18 literski. To vključuje tudi rezervo. Glede na to koliko prije Treborju bi rekel, da ne pije R1 kej več od moje FZ1 Fazer. Okrog 6l/100km pri neki normalni vožnji.

Sem šel gledat:

 http://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_YZF-R1

in res vse imajo 18l samo moj letnik pa 17 :) 

poraba pa se vrti nekako normalne vožnje.. med 6,5 in 7,5 l/100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Čakam, da jo naredijo v rdeči varianti, tako kot so jo leta 2004  :wacko:

po mojem če bo rdeča bo pravi strup ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ali kdo od vas uporablja tank torbo? Rabil bi nekaj manjšega (denarnica, telefon, čiki, mogoče dežna obleka,...). Pokrov rezervoarja imam od Rizome, tako da torbe na adapter odpadejo. Verjetno moram gledati te na magnet.

Kaj mi priporočate oz odsvetujete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam magnetno z dodatnim varovalnim trakom, ki ga zapnem okoli pod zgornjim križem. Res pa je, da držijo samo zadnji magneti, ker je prvi del na rezervoarju iz plastike  :grim . In ja, večkrat jo uporabljam  :OK:

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam magnetno z dodatnim varovalnim trakom, ki ga zapnem okoli pod zgornjim križem. Res pa je, da držijo samo zadnji magneti, ker je prvi del na rezervoarju iz plastike  :grim . In ja, večkrat jo uporabljam  :OK:

 

 

LP Robert

Podaš link od torke, ki jo imaš? Pa kakšno sliko kako zgleda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torba je stara že čez 15 let, zato žal linka nimam, ti bom pa sliko sem nalepil, da vidiš, kako izgleda.

 

 

LP Robert

post-20894-0-79626000-1397204754_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanks :OK:

Moram jih it mal pogledat. Na ebayu jih je ogromno....sam kaj ko ne vem kako bi zgledala na motorju. Moram skočit do Louisa da jih pregledam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole zgleda, ko je naložena  :ninja:

 

 

LP Robert

post-20894-0-72954200-1397208513_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!