Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Ducati je šele s Panigaletom 2011 dobil prikazovalnik prestav, Aprilia pa z RSV4 2009.

 

(Če se motim, me popravite)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede da tudo fazerica zgleda nima tega pripomočka je zdej super priložnost, da si uresničiš sanje in umisliš res vrhunski moped. pa še rdeča mu lepo pristoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha me je z R1 že nekajkrat pozitivno presenetila. Tudi tokrat se mi zdi, da so zadeli v polno...

 

Zanimivo je, ko so pred časom začeli na SBK in ostale dirkalnike lepiti gor luči, da so motorji bolj videti podobni "civilnim mopedom"... Yamaha je sedaj naredila ravno obratno in pripravila dirkaški izgled, ki je legalen za cesto.

 

No, pa bomo začeli limati številke na prednjo masko, saj so nam pripravili prostor...Me prav zanima koliko 46 bo drugo leto na cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj mi res niso potegnile prve slike.......ampak po prespani noči...... danes sem kar nekaj slik pogledal in lahko počasi rečem "guilty" - modra mi postaja čedalje bolj všeč :kva1:

Verjamem da bo v živo res huda - v pozitivnem smislu.

 

Ob omembi designa je celo novinar 1000PS butnil v smeh :grim  (ob 1:05)

https://www.youtube.com/watch?v=Gr6RFur3xeo

 

Sicer pa vsi govorimo samo o prvi maski, ampak a si je kdo ogledal zadek R1? Ta je meni osebno res hud! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha me je z R1 že nekajkrat pozitivno presenetila. Tudi tokrat se mi zdi, da so zadeli v polno...

 

Zanimivo je, ko so pred časom začeli na SBK in ostale dirkalnike lepiti gor luči, da so motorji bolj videti podobni "civilnim mopedom"... Yamaha je sedaj naredila ravno obratno in pripravila dirkaški izgled, ki je legalen za cesto.

 

No, pa bomo začeli limati številke na prednjo masko, saj so nam pripravili prostor...Me prav zanima koliko 46 bo drugo leto na cesti...

 

Bolj malo bo 46k po cesti, ker bo osnovna koštala enih 18-20 k €, R1M pa enih 27-30k €. Tako da...bomo vozili stare kante še naprej.

Je pa tehnika huda, armatura je cela barvna televizija, no črke so mal premajhne zame, štromarija je po papirju tudi zelo dobra.

 

Zvok je pa NOR, varianta GP! :ninja:

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r1 samo nalepko 46 alpa 99 nuca nad vstopnikom za zrak, in bo super. H2 pa zgleda zesce zajebano. ce bi na njem pisalo MV Agusta bi se usi slinli in zgodbicarili de fak kasni detajli pa kasen karbon pa kolesa pa sploh in oh.....Kolkr sm ga ucer od blizi lahko pogledal je filigranski izdelek. Impresiven kos tehnike, ki ni za na cesto, ampak za se hvalit.

R1 pa pac nova generacija konfekcijske SS rakete. meni je prejsnja, 2008-14, bistveno bol grda in neskladna kot ta nova. In 8x lepsa od novega bmw s1000rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r1 samo nalepko 46 alpa 99 nuca nad vstopnikom za zrak, in bo super. H2 pa zgleda zesce zajebano. ce bi na njem pisalo MV Agusta bi se usi slinli in zgodbicarili de fak kasni detajli pa kasen karbon pa kolesa pa sploh in oh.....Kolkr sm ga ucer od blizi lahko pogledal je filigranski izdelek. Impresiven kos tehnike, ki ni za na cesto, ampak za se hvalit.

R1 pa pac nova generacija konfekcijske SS rakete. meni je prejsnja, 2008-14, bistveno bol grda in neskladna kot ta nova. In 8x lepsa od novega bmw s1000rr

....Tamburini od mrtvih ustal, sam tok da napis dol utrga !!! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob predstavitvi mi je bla grda,zdej pa bolj jo gledam, zmer lepš mi je! Sam cena bo pa očitno ostala GRDA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pardon, sem mislil za enega. Če paše na GSXR 1000 K8 ju kupim jaz :).

 

 

Paše na R1 RN12  2004-2006, R1 RN19 2007-2008 in Aprilia 750 Dorsoduro 2008-2014, za ostale modele ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!