Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

aha ups,ker en s hrvatinov je tudi kupil rdeco...srecno voznjo..

 

Ta iz hrvatinov jo je baje uvozil iz belgije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vem,je iz motomanije sla v hrvatine,lahko sem narobe razumel..

 

Ena je v Ankaranu ali  Hrvatinih uvožena. buu.  Danes je še bila v MM. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce ve kdo kje je mozno kupit "pokrov motorja" nevem niti sam kako bi reku na desni strani na motorju dol mislim da je pokrov ugl. je porajsan ker smo se zvrnili. In sem ze na par r1.kah opazu da imajo gor nek plasticen...kkarbonski pokrov da prekrije te rajse. Hvala

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce ve kdo kje je mozno kupit "pokrov motorja" nevem niti sam kako bi reku na desni strani na motorju dol mislim da je pokrov ugl. je porajsan ker smo se zvrnili. In sem ze na par r1.kah opazu da imajo gor nek plasticen...kkarbonski pokrov da prekrije te rajse. Hvala

 

Poglej malo na e-bayu

 

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_jsoff=1&_sop=15&_nkw=yamaha+r1+clutch+cover&rt=nc

 

http://www.ebay.com/itm/GBRacing-Yamaha-YZF-R1-07-Kupplungsdeckel-Clutch-Cover-Protektor-2007-/230726131799?pt=DE_Motorradteile&hash=item35b8596057

 

Drugače pa kakega rabljenega vzameš, kateri če ni poškodovan, ga v najslabšem primeru prebarvaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem imel priložnost videti R1 M huh lepa ni kej strup na dveh kolesih ni kej :) še vedno pravim, da te igračke niso za na cesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji r1 2003 let sem zamenjal samo zadnji lonec(Akrapovič)..je možno, da se mi je zaradi tega začela v prostem teku cudno "zaganjat"??bi moral zamenjati se krivine ali vsaj cev pred loncem?ali so mogoce svečke?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel priložnost videti R1 M huh lepa ni kej strup na dveh kolesih ni kej :) še vedno pravim, da te igračke niso za na cesto :)

 

Prav imaš, na morski gladini se dosti bolje obnesejo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imaš, na morski gladini se dosti bolje obnesejo.

roko na srce takšen motor je samo za na dirkališče mi tudi ni jasno zakaj delajo nekakšne približke moto gp motorju za na cesto, sploh naše, ki so v zelo obupnem stanju, kjer res ne moreš izkoristiti vsega kar ti takšen motor nudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce takšen motor je samo za na dirkališče mi tudi ni jasno zakaj delajo nekakšne približke moto gp motorju za na cesto, sploh naše, ki so v zelo obupnem stanju, kjer res ne moreš izkoristiti vsega kar ti takšen motor nudi.

 

Hmmmm, zakaj pa delajo Ferrarije, Bugattije, Porscheje, Nissane GTR-e in podobne rakete za na cesto?? Hahahaha, si me pa nasmejal s tvojo butasto izjavo!  :grim

Prav imaš, na morski gladini se dosti bolje obnesejo.

 

HAHAHAHAHAHAHA!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :) še vedno pravim, da te igračke niso za na cesto :)

:slap:  :slap:  :slap:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na testni vožnji in bil res pozitivno presenečen nad motorjem,kapo dol za izdelek :worship:  :worship:  :worship: ,sploh ne vem kaj bi pograjal

motor in ciklistika odlična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na testni vožnji in bil res pozitivno presenečen nad motorjem,kapo dol za izdelek :worship:  :worship:  :worship: ,sploh ne vem kaj bi pograjal

motor in ciklistika odlična.

 

Auspuh se mi full dopade, sploh iz strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auspuh se mi full dopade, sploh iz strani :)

 

za to obstajajo druge rešitve,drugače pa tko na nobenem serijskem motorju ni lepega auspuha ;)

 

če ima delta team testno pojdi probat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to obstajajo druge rešitve,drugače pa tko na nobenem serijskem motorju ni lepega auspuha ;)

 

če ima delta team testno pojdi probat :OK:

 

Nimam niti cajta, da bi vozu tega, ki ga imam sedaj, tak da "strec nema smesla". Mi je bolj všeč tvoj BMW. Yamaha mi ni všeč.

 

P.S. Mislim sem na katalizator.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa imej raketo, ki gre 400 z xy konji pa se vozi varno in bodi srečen, če si zadovoljen. 

 

Točno tako! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pašejo felne 2000 (rn04) - 2003 (rn09) na 2004 (rn12) letnik?

zdi se mi da ne, a vseeno... kdo, ki ve kaj več o zadevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji r1 2003 let sem zamenjal samo zadnji lonec(Akrapovič)..je možno, da se mi je zaradi tega začela v prostem teku cudno "zaganjat"??bi moral zamenjati se krivine ali vsaj cev pred loncem?ali so mogoce svečke?

 

lp

Imel sem enako..03 letnik, mogoče laufa malo slabše kot z original loncem vendar ne da bi bilo kaj zelo drugače.. dal sem pa tudi lonec akrapovič gor in k&n filter je bil.. no pozneje še kaka dodelava B)  samo je laufala normalno.. mogoče ti ex-up ventil ne dela dobro? drugo ne vem kaj bi jo mučilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nx 650 hvala za odgovor..verjetno se je ulavfala, saj zdaj dela normalno..sem bil pa v sredo itak na servisu in je majster reku da je to čist normalno,če zamenjaš samo lonec..lp

 

ps..se vidmo u mirni peči??;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!