Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

A mi preostane kaj drugega, kot da kupim original adapter kabel, ki stane 50 EUR ? :glare:

Varianta z "balasnimi" upori deluje vendar se ti upori grejejo, kar je lahko problem.

Poišči nekoga, ki ima GS911 is preprogramirajta na LED porabnike (ali pa servis).

Električni načrt.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem zvezal LED luč na mojga GS-a in ne javlja nič .... VSE ok. očitno med LED lučjo (3,5W) in staro lučjo, ki ima eno 5W žarnico ni take razlike, da bi računalnik kaj štrajkal  :grim

Popravljeno . Popravil robinhood
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem se bo moped tudi z vami pogovarjal :D

.... stara stvar ... :)

.... jest se že dolg pogovarjam z njim ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stara stvar ... :)

.... jest se že dolg pogovarjam z njim ... :) :)

med rotenjem, naj pride cel domov in naj ne odpade kardan in normalnim pogovorom je vseen velika razlika :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej pejt ti še kakšno nalepko nalimat na SX -a  :lol1:

.... stari, on ima svojga sx-a namest albuma za nalepke .... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigite, kolkrat moram povedat, nalepke se dajo preko poškodb plastike, zaenkat še nism nič drajsal :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigite, kolkrat moram povedat, nalepke se dajo preko poškodb plastike, zaenkat še nism nič drajsal :P

Kva mas pa pol ze vse neki polimano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zase se brigite, kolkrat moram povedat, nalepke se dajo preko poškodb plastike, zaenkat še nism nič drajsal :P

Dami, ko bojo kwake "govorile" bo tvoja mela gotovo ful sexy glas in k jo boš vžgal bo rekla: Hello Mr. Bajek. Please take me for the ride. I want it so baaaad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS ni slab motor  :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stara stvar ... :)

.... jest se že dolg pogovarjam z njim ... :) :)

...pri kermu kupuješ to robo, povej da sprobamo  :kva2:  :grim  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo

 

Prebral sem že približno polovico cca 80 strani foruma o tem motorju. Vem da je marsikdo že spraševal to, ampak bom jaz vprašal isto.

 

Lansko leto sem prvič vozil 1200GS letnik 2012. In motor me je res impresioniral. Druge besede za opis vožnje pač ni.

Že prej mi je bil všeč, sedaj pa samo razmišljam kje naj ga dobim... ugodno, ker za novega nimam :)

Jih je kar nekaj na internetu, ampak imajo za moje pojme kar veliko km.

Kakšen je dejansko ta motor, glede vzdrževanja.

Ok, vem da je treba menjati olje v motorju in kardanu vsako leto tako kot pri drugih motorjih menjaš olje, ampak vseeno me zanima kako je recimo z vilicami pri toliko km, pa porabo olja, kakšnih drugih stvareh k jih je potrebno menjati po recimo magičnih 100k? Ali je sploh vredno kupiti motor ki ima že 100k za seboj, ali je to preveč zjahan, glede na to da se s takim motorjem folk ne vozi smo na kavo v Prian in nazaj.

Sicer popolnoma neprimerno vprašanje, ampak ali je že koga GS pustil na cedilu in ni izpolnil njegovih pričakovanj? 

 

Hvala za odgovore.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Sicer popolnoma neprimerno vprašanje, ampak ali je že koga GS pustil na cedilu in ni izpolnil njegovih pričakovanj

 

 

Na vsa vprašanja o GS-u ti bo najlažje odgovoril naš forumski kolega Snecer.....on je menda s tem motorjem največ prevozil in mislim da pri njemu GS skoraj zagotovo ni izpolnil pričakovanj, no vsaj po njegovem pisanju sodeč :kva1:

Upal bi si celo trditi, da ga je GS pustil na cedilu vsaj kakih 300 krat :grim  (številko sem dobil na podlagi tega, da je vsaj toliko njegovih zapisov v znani temi: Zakaj ne bi imel BMW motocikla :slap:

 

Aja, pa preden si nabaviš ta hudičev BMW stroj, moraš obvezno prebrati vseh 850 strani že omenjene teme "Zakaj nebi imel BMW motocikla" :ninja:

 

Ko boš res prebral vseh 850 strani in si boš po tem še vedno želel GS-a, potem si res pravi kader, da postaneš naš oziroma t.i. "Fahrer" :grim

 

No, sedaj pa veselo na branje :OK:

 

P.S.

Tole je bilo sedaj malo črnega humorja...to moraš vzeti v zakup, kadar je tu govora o BayrischeMilchWagen! Resen odgovor sledi.....

 

Lp.

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bil čisto resen odgovor!! Bravo Skalaprava!! Bi se našel še kak pacient, ampak brez Snecerja pa res ne bi šlo......

Mislim celo, da odkar Snec več ne pljuva tako, da so se celo prodajne številke BMW dilerjev malček popravile...

Gušter, ti pa kar v akcijo... Sezona se začenja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim bon za 10% popusta na dodatno opremo in se mi zdi servis na A-Cosmos....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim bon za 10% popusta na dodatno opremo in se mi zdi servis na A-Cosmos....

 

Če bi rekel, da daješ bon za poust pri rezervnih delih, bi bil zdej moj tanajtabulejši prjatu :OK: .....tako si pa zgolj eden od mnogih KTM fahrerjev na Ducati-ju :kva1:

 

P.S.

mogoče bi ga pa vseeno vzel....a sem lahko tvoj prjatu?  :ninja: 

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa še jaz nekaj napisal o tako opevanem motorju. Prej sem imel Hondo CBF 1000 let. 2011. Odličen motor za vožnjo, tudi za vožnjo v dveh, lahko vodljiv, skratka bil sem zadovoljen. No pa sem si zamislil GS, ker ga vsi tako hvalijo. Pred dvema mesecema sem ga pripeljal domov, letnik 2008,37000km, slovenski motor od prvega lastnika z potrjeno servisno knjigo, skratka motor očuvan-kot nov. Pred dvema dnevoma se odpravim na prvo vožnjo Idrija-Koper in nazaj -razočaran. Tresenje kot bi se peljal z vibratorjem, stopalka za zadnjo zavoro nizka- ni možnosti nastavitve, če hočeš dati plin do konca zviješ roko ker ima ročica plina toliko hoda, pri višji hitrosti (160km/h) nemiren motor. Po 30km vožnje se mi prižge lučka na števcu da so gume premalo napumpane( preverjene pred odhodom), ustavim pogledam vse ok. Užgem in se odpeljem naprej pa je bilo popravljeno :grrr .  Dobra stvar je glas, ker je montiran Akrapovič, in položaj sedenja.  Mislim da jih velika večina ta motor hvali, ker jim je nerodno priznat da so za ta denar pričakovali več.

To je samo moje mnenje, da ne bo kakšne hude krvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa še jaz nekaj napisal o tako opevanem motorju. Prej sem imel Hondo CBF 1000 let. 2011. Odličen motor za vožnjo, tudi za vožnjo v dveh, lahko vodljiv, skratka bil sem zadovoljen. No pa sem si zamislil GS, ker ga vsi tako hvalijo. Pred dvema mesecema sem ga pripeljal domov, letnik 2008,37000km, slovenski motor od prvega lastnika z potrjeno servisno knjigo, skratka motor očuvan-kot nov. Pred dvema dnevoma se odpravim na prvo vožnjo Idrija-Koper in nazaj -razočaran. Tresenje kot bi se peljal z vibratorjem, stopalka za zadnjo zavoro nizka- ni možnosti nastavitve, če hočeš dati plin do konca zviješ roko ker ima ročica plina toliko hoda, pri višji hitrosti (160km/h) nemiren motor. Po 30km vožnje se mi prižge lučka na števcu da so gume premalo napumpane( preverjene pred odhodom), ustavim pogledam vse ok. Užgem in se odpeljem naprej pa je bilo popravljeno :grrr .  Dobra stvar je glas, ker je montiran Akrapovič, in položaj sedenja.  Mislim da jih velika večina ta motor hvali, ker jim je nerodno priznat da so za ta denar pričakovali več.

To je samo moje mnenje, da ne bo kakšne hude krvi.

:OK:  vsaj eden, ki ne vztraja v zmoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!