Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

danes sem sanjal, da sem fasal 1,5 leta državnega dopusta zaradi pretiranega silobrana (mi je en iz garaže motor vlekel pa me je zbudil in sem z baseball palco zašprintal dol in mu jih par po buči dal pa ni preživel <_< ).

bemti kaj mi tota polna luna dela, al sanjam seks al pa umore (zadnič sem enega zaštihal :blink: )!

dr. anubis prosim razloži to povezavo z mojo homoseksualnostjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tota polna luna dela, al sanjam seks al pa umore (zadnič sem enega zaštihal  :blink: )!

ti bom jest probala pomagat, no ampak zlo težko (premalo podatkov),....glede "štihanja"

bistveno je, ali je tekla kri, ali je špricala,....ali sploh ni bilo krvi, ali je bila kri celo bele barve??? tko da :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom jest probala pomagat, no ampak zlo težko (premalo podatkov),....glede "štihanja"

bistveno je, ali je tekla kri, ali je špricala,....ali sploh ni bilo krvi, ali je bila kri celo bele barve??? tko da  :hmm:

ful je tekla (pa rdeča je bla) sem si tipa stran od mene pol obrnil da si nebi kavbojk pa bele majce zapacal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful je tekla (pa rdeča je bla) sem si tipa stran od mene pol obrnil da si nebi kavbojk pa bele majce zapacal  :P

zakaj si omenil BELO MAJICO,.... :(

lahko da si se s tem predal,

lahko pa pove, nekej povsem drugega (seveda v prenesenem pomenu),.....štihanje, vbadanje,..belo - nedolžno.....željo, da jo izgubiš...hm ..ma sej veš kaj!

jah tko je to,....sicer zelo zelo posplošeno,.....probej si zapisovat, če si ti ponavlajo,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela je menda ponekod tudi barva žalovanja al nekak tak. :hmm:

ampak dvomim da je Pervyju blo kaj žal, ko je onega upizdil. meni tudi ne bi blo. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej figurativno hočem razdevičit eno nedolžno al kaj? bemti je že dolgo tega kar smo se tako štihanje šli :devil: no ja mogoče pa................samo kje naj dandanes še sploh najdem devico? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O razlagi sanj kot kaže ne veste ravno veliko, čeprav skušate...vsaj nekateri...pustiti takšen vtis.

Same sanje so le en del zabave, vendo je namreč potrebno poznati še kaj se je prejšnji dan dogajalo, plus zelo dobro je iskati asociacije s posameznimi elementi sanj.

Vse preveč namreč arhetipizirate običajne (da ne rečem) banalne elemente in jim iščete univerzalen pomen. Na žalost, razlaga je zelo individualna reč in zahteva poznavanje določenega dela preteklosti osebe, na katero se nanaša.

V nasprotnem primeru kar odprite Veliko sanjsko knjigo in iz nje preberite potrebne info :devil:

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da nej bi ble sanje odraz NEZAVEDNEGA ampak... kadarkoli se spomnim svojih sanj, so te sanje o morju... morje se pojavlja v vseh mojih sanjah zadnjih 15 let... po rodu sm primorec živim in rojen sem pa na gorenjskem, ZAVEDNO hrepenim po morju in ga potrebujem kot kruh, vodo in motor in je moja prva in največja ljubezen (ja... celo pred motorjem :blush: )

a ma kdo kako razlago za moje sanje poleg mojega hrepenenja? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da nej bi ble sanje odraz NEZAVEDNEGA ampak... kadarkoli se spomnim svojih sanj, so te sanje o morju... morje se pojavlja v vseh mojih sanjah zadnjih 15 let... po rodu sm primorec živim in rojen sem pa na gorenjskem, ZAVEDNO hrepenim po morju in ga potrebujem kot kruh, vodo in motor in je moja prva in največja ljubezen (ja... celo pred motorjem :blush: )

a ma kdo kako razlago za moje sanje poleg mojega hrepenenja? :?

Elementi zavednega in nezavednega se prepletajo. Ponavadi so sanje kombinacija tako enega kot drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................samo kje naj dandanes še sploh najdem devico?  <_<

1. v dnevnem horoskopu

2. v vrtcu

3. najbolj zihr da ostaneš pri sanjah.....tam so vse lahko nedolžne device

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O razlagi sanj kot kaže ne veste ravno veliko, čeprav skušate...vsaj nekateri...pustiti takšen vtis.

Same sanje so le en del zabave, vendo je namreč potrebno poznati še kaj se je prejšnji dan dogajalo, plus zelo dobro je iskati asociacije s posameznimi elementi sanj.

Vse preveč namreč arhetipizirate običajne (da ne rečem) banalne elemente in jim iščete univerzalen pomen. Na žalost, razlaga je zelo individualna reč in zahteva poznavanje določenega dela preteklosti osebe, na katero se nanaša.

V nasprotnem primeru kar odprite Veliko sanjsko knjigo in iz nje preberite potrebne info :devil:

:OK:

vsi iščejo tipizirane razlagalne tabele, ki pa žal ne obstajajo ... vsak človk ima samosvoje doživljanje realnosti itd ... prav tako tudi individualno sanjamo ... kadar gre za "nenavadne" sanje... če pa sanjamo samo seks z bjondami, je zadeva preprosta :D al seksamo v resnici preveč, al pa premalo ;)

now go figure :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela je menda ponekod tudi barva žalovanja al nekak tak.  :hmm:

Barvno žalovanje itak :grim , vdova v črnem ali nevesta v belem...v vsakem primeru se je končalo moško življenje :devil: !

Drugače pa mene zmeraj neki hudobni stvori lovijo in se mi noge zapletajo, da jim ne morem uit, al pa bežim na motorju, pa navijam ko norc, a nikamor ne leti, al pa ročko za bremzo stiskam in bolj ko stiskam bolj leti :eek: :hmm: ...

Jebemu :whistle: , včasih se mi tako živo sanja o kaki NN bejbi, da se zjutraj zbudim kr malo zaljubljen :kva2: :lol1:

Najhuje pa je, ko si ga pripalim, vdihnem dim s polnimi pljuči, očke dobijo rahlo pekoč okus, totalno jezen na samega sebe :fight2: , ker sem zopet propušio, ugotovim, da so ble to samo sanje :naughty:

Sanje so zakon :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela je menda ponekod tudi barva žalovanja al nekak tak.  :hmm:

ampak dvomim da je Pervyju blo kaj žal, ko je onega upizdil. meni tudi ne bi blo.  :grrr

Japonska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sm se spomnu,....danes sem ponoč full dnar štel, full sem ga mel, ves je bil moj, paketki po 100€, ... miljoni.... kolk se mi je smejal :grim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ZAVEDNO hrepenim po morju in ga potrebujem kot kruh, vodo in motor in je moja prva in največja ljubezen (ja... celo pred motorjem :blush: ) ....

...ha sva že dva taka :OK: :OK: :OK: ...jz tud zmer že k se peljem dol,tm na vrh Črnga Kala se mi kr smeje k zagledam Tržaški zaliv...pa našo obalo,...pa tist topu morski veter zapiha,....čist drgač kt kakšne 2km prej...pa tle v naši Sibiriji na Gorenjskem :angry2: ...

...čeprov sanja se mi pa ne tko zmer od morja :hmm: ....se mi je že nekajkrat,sam prov pogosto pa ne... :doze:

...pr men je večkrat v igri motor v sanjah :grim :grim ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je vcasih hecno, kako razlicno gledas na iste stvari podnevi ali pa ponoci. Kaj so sanje in kdaj si buden....

Vceraj sem v pajkovi mrezi opazil crknjeno vesco. Pajek pa skrit za robom omarice. Potem sem na steni opazil se eno vesco. Jo pocim in vrzem na pajkovo mrezo. Da ne bo shiral, revez....

Vceraj sel pozno spat. Se mi je zdelo, da sem se buden. In sem sanjal. Da sem na motorju en srauf dol vzel in ko sem z roko sel zadaj da bi prijel matico in podlozko, potegnem ven zlozeno srebrno verizico z obeskom. Rak.

Sem bil se vedno buden. Ali pa sem se ravno zbudil. Ali poznam koga, ki je po horoskopu rak? Ne. Vsaj ne da bi vedel. Se obrnem na drug bok da bi zaspal in zacutim da se mi je nekaj spustilo na ramo. In leze po roki. Se mi je najprej zdelo, da je muha. Samo muha bi odletela, ko sem se premaknil. Prizgem luc....pajek. Tisti s hodnika, ki sem mu vrgel vesco. Ura pa tri zjutraj. In potem je lezel po meni, za seboj je pa puscal pajcevino. In nakoncu se mi je skril za (pod) levo uho. Izgleda se je tam pocutil varnega, pa v senci je bil.

:D

Potem pa sem ga stresel na tla zraven postelje. Na meni ne more biti, bi ga se zmeckal. Zjutraj oblecem hlace in pade na tla. In ko ga s prstom ruknem v nogo, odsiba ob rob omare. Ampak ne v kot. In je se vedno tam. Caka, kaj vem kaj...

Prejle sem pa opazil, da si je vceraj privoscil vesco. Si jo je zvlekel za rob. Tisto, ki jo je sam ujel, je pa ostala tam, kjer je bila.

Zvecer sem snel rele z motorja, potem sem sanjal, da sraufam motor. Matice nisem nasel v obeh primerih. Zvecer mi je v roki ostal rele, v sanjah ....

Pravzaprav, ce se prav spomnim, bi tisti obesek lahko bil pajek. Klesce ima zelo podobne....

post-2120-1122046548.jpg

Kaj so sanje in kdaj si buden.... Kaj je samo odsev realnosti? Potem mi je pa baterije zmanjkalo, pa itaq so se mi prevec roke tresle, da bi kaksna pametna slika nastala. Pa prehitro se je premikal....

post-2120-1122046769_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potegnem ven zlozeno srebrno verizico z obeskom. Rak.

Sem bil se vedno buden. Ali pa sem se ravno zbudil. Ali poznam koga, ki je po horoskopu rak? Ne.

Žal. Stari moj, žal...

Stvar je sicer preprosta ampak kruta. Tisto ni bil pajek na obesku ampak rak. In sicer gre za prikrito zadevo, katero ti bodo odkrili šele ob popolnoma rutinskem pregledu nečesa tretjega.

Srebro pomeni, da si na pravi poti, da fašeš še zlato...ampak žilo. Ko enkrat začne drek skup letet...nimaš kaj... :)

Da pa ti ostane rele v roki - to pa pomeni, da si bil v enem izmed prejšnjih življenj gobavec in si ravno tako začudeno gledal v nos, ki je ostal v robcu... Stvari se ponavljajo, kaj češ... ;) ;) :yes:

To je razlaga po metodah priznanega dr. Mita Hondrija...tako da je verodostojno.

:grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis, božanski razlagalec sanj! :OK: :worship: :lol1:

Naslednjič še jaz napišem svoje sanje....in seveda pričakujem razlago! ;)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da nej bi ble sanje odraz NEZAVEDNEGA ampak... kadarkoli se spomnim svojih sanj, so te sanje o morju... morje se pojavlja v vseh mojih sanjah zadnjih 15 let...

a ma kdo kako razlago za moje sanje poleg mojega hrepenenja? :?

Morje, voda pomeni čustva, bodi pozoren, na ostale stvari, ki se pojavljajo zraven morja. Potem lahko kaj več sklepaš naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morje, voda pomeni čustva, bodi pozoren, na ostale stvari, ki se pojavljajo zraven morja. Potem lahko kaj več sklepaš naprej...

Neverjetno. A je to iz sanjske knjige? Voda lahko pomeni marsikaj in je pač odvisno od celotnega konteksta ter osebe, ki sanja.

Velikokrat se nanaša na nezavedno, ne pa vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!