Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

Besede so se spremenile v ocean, ki bi vsakega utopil, a namesto tega sem žvižgaje odšla čezenj in izginila. Ocean se je spremenil v ocean trave, bel in zlat zmaj se je spustil in pristal na travi, pilot je zlezel iz kabine in postavil tablo z napisom: Pogled za 2 SIT. Okoli enajstih sem se zbudila iz sanj, ki sem se jih dobro spominjala in, ne vem zakaj, bila srečna zaradi njih. Odprla sem oči, da bi v jutranji zarji videla velikega zmaja. Vale je sedela na robu postelje, naslonjena na levo koleno svoje noge. Nisem je jasno videla, vendar sem vedela, da je tam.

"Ojla Vale," sem rekla tiho. "Ali ti to pove, kaj se dogaja?"

"Kaj, če mi pove?" sem rekla megleno. Še vedno sem se spominjala sanj in nisem pomislila na to, da bi bila presenečena, da sem budna.

"Tvoje sanje. Oni ocean in zmaj," je rekla potrepežljivo. "Hotela si vedeti kaj o meni in zdaj veš, v redu? Zdaj veš, da si ni treba več beliti glave. Pojdi nazaj spat."

(prirejeno po R. Bachu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če potem ne moreš več nazaj? :o

Pol se pa zbudiš in si nazaj! Pot nazaj lahko zajeb* le "nenadna" smrt - ampak v tem primeru se od nikoder ne vrneš nazaj(no ja pot nazaj v krsti ne šteje)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se kle kaj spozna na sanje da mi mal razloži tole

uglavnem dons sm sanjov ene zlo čudne sanje, drugo je blo vse bolj nelogično in čudno, pa tud bolj megleno se spovnem (to vem da sva s frendom ene pizdarije delala po šoli), zanima me pa tale dogodek:

z najboljšim prijateljem sva nek ležala, na enmu travniku, pol je pa prišla ena moja bivša sošolka (sm biv včas zalublen v njo) pa se je ulegla zravn frenda, pol sta pa kr fukat začela, jst sm pa kr lepo mirno gledov, mal hecne sanje pa vseeno če zna kdo kaj razložit, se priporočam

p.s. se oproščam za nekatere izraze .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje nekaj podobnega kot ti IXS pripoveduje. Verjetno si potreben kot Sahara vode, pa ti že TILT dela :D :lol1:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z najboljšim prijateljem sva nek ležala, na enmu travniku, pol je pa prišla ena moja bivša sošolka (sm biv včas zalublen v njo) pa se je ulegla zravn frenda, pol sta pa kr fukat začela, jst sm pa kr lepo mirno gledov, mal hecne sanje pa vseeno če zna kdo kaj razložit, se priporočam

a je bil dober..? :naughty:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da si mirno gledal (namesto brcnil tipa stran in se dal na njegovo mesto) ...obstaja velika možnost, čeprav neznatna, da si latenten gay... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se kle kaj spozna na sanje da mi mal razloži tole

...obstaja velika možnost, čeprav neznatna, da si latenten gay... :lol1:

:OK:

ali si pa zelo potreben, oz. si želiš svingat, seksat v troje ali le gledat nekoga, ki poriva....mogoče želiš to početi s svojim prjatlom kar implicira na gorazdovo trditev....ni pa mus... :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta text ki ga je ixs prilepil o astralni projekciji sem bral nekje 2-3leta nazaj. Seveda sem zadevo tudi poskušal, pa mi ni ratal :). Zdej ko sem se spet mal spomnu, bom zadevo v bližnji prihodnosti spet poskusil.

To še ni vse, poskusil sem tudi telekinezo :D in še zdej pravem da se je žlica mal premaknila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sanjal da je ponedeljek!

Ali naj grem k psihiatru!? Kako sem si drznil!?Ali naj v lekarni kupim kakšne tablete?!

Že vnaprej hvala za pomoč in dobre nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sanjal da je ponedeljek!

Ali naj grem k psihiatru!? Kako sem si drznil!?Ali naj v lekarni kupim kakšne tablete?!

Že vnaprej hvala za pomoč in dobre nasvete!

Ne rabi, ker je ponedeljek .. tableto pa lahko vseeno vzameš ... pa poplakni jo z cuba libre v katerega si vprej zdrobil še malo Albert keksov :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoč sem sanjal da se bom prebudil v petek. In tudi podnev sanjam da je že petek! Pa ne pomaga!

Ampak se mi to pogosto dogaja! Včasih že tudi v torek!

Kaj naj storim!?

Pod šifro: OBUPAN DO PETKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponoč sem sanjal da se bom prebudil v petek. In tudi podnev sanjam da je že petek! Pa ne pomaga!

Ampak se mi to pogosto dogaja! Včasih že tudi v torek!

Kaj naj storim!?

Pod šifro: OBUPAN DO PETKA

Priporočam jutranje razmigavanje mezinca, masažo medenične kosti in redno uživanje naravnega soka iz kreatina :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za bolj natančna navodila!

Čigavega mezinca!?!? :D

Obvezna je masaža mezinca leve noge, tretje osebe z desne, ki leži diagonalno simetralno nasproti tebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!