Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

v KMC-ju zaaral (15€) hlače januarja 2012-do danes še nič novega!!!

Spoštovani

V sklopu Novoletne akcije ste izkoristili 30% popust in naročili hlače IXS Loretta, št. 38. Hlače so čisto nov model in dobava le teh je bila prva možna v marcu. Ko so prišle, jih jej vaša gospa pomerila in ji velikost ni odgovorjala. Naročili smo še ostale velikosti. Tudi te ji niso odgovorjale. Vse te hlače imamo še sedaj na zalogi. Vi ste dali 15 €, mi pa smo naročili hlač za cca. 1400 €.

Ne vem, kaj lahko še storimo. Ne vem, kaj smo storili narobe.

Oglasite se po 15 € - to je vse, kar vam lahko rečem.

S spoštovanjem,

Matjaž Sušin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo ja ampak men je KMC zmeri bolj všeč :)

Grem pogledat za kako tank tobo na net...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMC - ok, vse kot je bilo zmenjeno, prijazen odnos, itd. :)

COMPACO- zelo zadovoljen, sicer nisem imel direktnega stika, (čelado sem kupil v KMCju, ker mi je bliže), so mi pa na vsa vprašanja prijazno odgovorili in vse razložili. :OK: Bom v kratkem preizkusil prijaznost še v živo...

TC - popolnoma razočaran. Glede na to, da sem šele letos postal motorist in sem moral kupiti kompletno opremo zase in za punco, bi pričakoval drugačen odnos. S prvim nakupom sem bil sicer zadovoljen, z vsemi ostalimi pa žal ne. Če ne drugega, bi pričakoval, da pride prodajalec do mene, ko vstopim v trgovino (točno določena oseba, pri kateri sem kupil za okoli 1000€ robe) in ne da me pogleda, ter se potem obrne in gleda drugega prodajalca kako zlaga stvari na police, jaz pa 5 min stojim sredi trgovine in gledam v zrak... pa med tem, ko se ukvarja z mano pričakujem popolno pozornost in strokovne nasvete, ne pa da se cel čas razgleduje po trgovini in išče ljudi, na katerih bi lahko zaslužil, meni pa med tem ponuja stvar napačne velikosti, za katero moram na koncu skoraj prositi, da gre v skladišče po pravo številko. O tem, kako so mi prodali izdelek brez etikete in mi ga zaračunali po višji ceni, ter se mi zraven še grdo zlagali, pa raje ne bom... žalostno, da s takšnim odnosom odganjajo stranke, na katerih bi lahko dobro zaslužili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMC - ok, vse kot je bilo zmenjeno, prijazen odnos, itd. :)

COMPACO- zelo zadovoljen, sicer nisem imel direktnega stika, (čelado sem kupil v KMCju, ker mi je bliže), so mi pa na vsa vprašanja prijazno odgovorili in vse razložili. :OK: Bom v kratkem preizkusil prijaznost še v živo...

TC - popolnoma razočaran. Glede na to, da sem šele letos postal motorist in sem moral kupiti kompletno opremo zase in za punco, bi pričakoval drugačen odnos. S prvim nakupom sem bil sicer zadovoljen, z vsemi ostalimi pa žal ne. Če ne drugega, bi pričakoval, da pride prodajalec do mene, ko vstopim v trgovino (točno določena oseba, pri kateri sem kupil za okoli 1000€ robe) in ne da me pogleda, ter se potem obrne in gleda drugega prodajalca kako zlaga stvari na police, jaz pa 5 min stojim sredi trgovine in gledam v zrak... pa med tem, ko se ukvarja z mano pričakujem popolno pozornost in strokovne nasvete, ne pa da se cel čas razgleduje po trgovini in išče ljudi, na katerih bi lahko zaslužil, meni pa med tem ponuja stvar napačne velikosti, za katero moram na koncu skoraj prositi, da gre v skladišče po pravo številko. O tem, kako so mi prodali izdelek brez etikete in mi ga zaračunali po višji ceni, ter se mi zraven še grdo zlagali, pa raje ne bom... žalostno, da s takšnim odnosom odganjajo stranke, na katerih bi lahko dobro zaslužili...

Sicer ne zagovarjam TCja, ker tam še nisem bil, vendar sem prav v tem temi prebral, da pa nekaterim ne paše, da prodajalec stoji ob njih takoj, ko vstopijo v trgovino. Zato je mogoče prodajalec čakal na namig, da potrebuješ pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne zagovarjam TCja, ker tam še nisem bil, vendar sem prav v tem temi prebral, da pa nekaterim ne paše, da prodajalec stoji ob njih takoj, ko vstopijo v trgovino. Zato je mogoče prodajalec čakal na namig, da potrebuješ pomoč.

Kot je že nekdo omenil, jaz sem bil 2x not in poraz. Pa še vazelin bi verjetno rabil. 5 tipov se prestavlja po štacuni, se vmes spogledujejo, te gledajo, se hihitajo, prodat želijo samo najdražjo robo. Ma brezzveze, dam raje par eur več samo da jih ne gledam.

KMC 8/10

TC 4/10

BS 8/10 ampak sem bil tam samo 2x in je bilo vse korektno. Brez pripomb.

Laba bil enkrat in lahko prav tako rečem korektno. Šel po želvo in spotoma sprobal še ene par škornjev, Prodajalec se je res trudil, nič na silo.

Compaco smo porihtal, vse korektno.

Kot pravim, bil v teh trgovinah in TC-ja se izogibam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je dosti odvisno od osebe meni osebno gre zelo na živce da se prodajalci vtikajo ko kupujem in mi je dosti prijetneje da sedi za pultom in ko česa ne vem ga pač vprašam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je dosti odvisno od osebe meni osebno gre zelo na živce da se prodajalci vtikajo ko kupujem in mi je dosti prijetneje da sedi za pultom in ko česa ne vem ga pač vprašam :)

Prodajalcu lahko vedno rečeš, da bi rad sam pogledal in ne potrebuješ pomoči oz. da boš prosil zanjo, ko jo boš potreboval. Občutljivci na trgovce, ki bi naj bili preveč vsiljivi ponavadi nimajo dovolj hrbtenice, da bi povedali kaj želijo. Nisem še doživel, da bi bil kak prodajalec v moto-trgovini vsiljiv po tem, ko sem mu/ji rekel, da ne potrebujem pomoči.

Kvaliteta nasvetov prodajalca pa je nekaj drugega in prav je, da so ljudje pri tem kritični, še posebej, če povejo kaj iščejo, za kak namen in v kakšnem cenovnem razredu pa jim prodajalec ponuja nekaj popolnoma drugega.

Meni osebno je zelo pomembna spletna stran trgovine ter istovetnost podatkov na njej s stanjem v trgovini, saj ponavadi preko spleta izvem največ o izdelkih, si izberem kaj želim kupiti in grem v trgovino z že določenim mnenjem kaj hočem in česar nočem. Nimam ne časa in ne želje brskati po trgovinah in se voziti cel dan od ene do druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je zelo pomembna spletna stran trgovine ter istovetnost podatkov na njej s stanjem v trgovini, saj ponavadi preko spleta izvem največ o izdelkih, si izberem kaj želim kupiti in grem v trgovino z že določenim mnenjem kaj hočem in česar nočem. Nimam ne časa in ne želje brskati po trgovinah in se voziti cel dan od ene do druge.

tale tvoj način sicer drži, za kakšno tehniko, in določen segment ljudi ki so strogo po ISO standardih. .

Se mi pa vedno bolj zdi, da Internet ni več, to, kar je bil pred 5-7 leti. Zdi se mi da je v trgovinah vedno več robe, ki jo enostavno moraš videt. in prijet v roko. Met ažurno stran v eni solidno delujoči trgovini je krepko bol komplicirano kot si bi ljudje želeli. Tud cenovno. . . nism več 100%, da net zagotavlja zmago.

Predvsem pa, ne iščem več do centa najnižje ponudbe, ampak korektno storitev in pravo blago za svoj denar.

do zdej sm se najlepš pomenil v BSu, čeprav mi njihovo usnje nikakor ni šlo na rit, KMCju, in v MotoBee, kjer sm se ustavil bol za hec, in rahlo skeptičen, pa mi je njihovo usnje sedlo ko ulito, in prepričalo. Sam še €€ morm nest.

Lepo so nas postregli tud na Kozini, v Dainese Outletu, kjer prodajalci kar obvladajo, in v Moto Trgovini Palma v Kočevju, kjer prodajajo Komine opremo. Tam sm dobil ene najbolših rokavic u mojem lajfu, pa tud MojaMoja je z jakno precej zadovolna.

Kupec je kralj, in to še kar drži. V časih krize morda še bolj. Vendar si pri nas nekateri ta pregovor vzamejo tako resno, da zgubijo popolnoma vso kredibilnost in človečnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale tvoj način sicer drži, za kakšno tehniko, in določen segment ljudi ki so strogo po ISO standardih. .

Se mi pa vedno bolj zdi, da Internet ni več, to, kar je bil pred 5-7 leti. Zdi se mi da je v trgovinah vedno več robe, ki jo enostavno moraš videt. in prijet v roko. Met ažurno stran v eni solidno delujoči trgovini je krepko bol komplicirano kot si bi ljudje želeli. Tud cenovno. . . nism več 100%, da net zagotavlja zmago.

Predvsem pa, ne iščem več do centa najnižje ponudbe, ampak korektno storitev in pravo blago za svoj denar.

S tem se strinjam in seveda je potrebno oblačila, obutev in čelado pomeriti in/ali preizkusiti preden jih kupiš, kar pa ne pomeni, da si že vnaprej ne moreš določiti kaj točno te zanima, na podlagi ocen, testov, nasvetov prijateljev, napisov na forumih itn.

Glede MotoBee se pa pritrjujem, odlična kvaliteta za dobro ceno in še boljša postrežba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Naj dodam še svojo skromno oceno:

Doslej sem imel najboljše izkušnje z BS Centrom na Šmartinski (Borisovi nasveti so vedno na mestu in so se vedno izkazali za še kako dobre, skratka čista 10-tka), KMC-jem na Dolenjski c. (Matjaževa ekipa mi je vedno koristno svetovala, tudi če je bilo kdaj kaj za zamenjati, niso komplicirali; pa pri njih lahko oddam nolanko na letni servis) in seveda ne smem pozabiti na velenjski Compaco, kjer vedno ekspertno in prijazno poskrbijo za varnost moje glave. Tudi Dainesse outlet v Kozini je cool in fantje vedo, kaj prodajajo - vsaj doslej sem na takšne naletel.

Pri TC-ju pa je čisto odvisno, na koga naletiš - nekateri se ti posvetijo in ti svetujejo, spet drugi, no ja, občutek imaš, da hočejo nekaj predvsem prodati, pa tudi, če ti morda ni ravno kot "ulito".

Seveda ne smem pozabiti na grosupeljski Avtoval, kjer skrbijo, da moj konjiček galopira kot se spodobi, pa tudi njihova ponudba BMW opreme za motoriste je med največjimi v SLO - če kaj nimajo, pa naročijo in dobiš v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja promoviram......MOTOOPREMA v Murski Soboti!!! Pri možakarju vzel komplet novo opremo ( mal pretesno) vozil dva dni in presenetljivo mi je pri zadrgi malo poknal šiv....zgleda da se že tut evropska roba lahk s kitajsko primerja:) No jaz ga pokličem v ponedeljek dopoldan mu povem in že popoldne se ustavi mimo celja prevzame kombinezon in jutri dobim že novega in v večji številki seveda!!

Korekten odnos ni kaj....PRIPOROČAM in , če kupujete pri njemu kombinezon in vam reče da vam je v nulo, vzamite številko večjega:)

Popravljeno . Popravil GDII
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil v MotoBee v Mariboru... Pozabo sem ime pubecov ampak.. Res sta kul, pripravljena pomagat, svetovat, nič vsiljiva, in seveda veta kaj prodajata in pri sami izdelavi upoštevajo želje kupca... Drugo leto, ko bo treba menjat kombinezon...ne grem nikamor drugam kot pa tja, ker za kakšno ceno prodajajo kombinezone in kakša je kvaliteta le tega..top!

Lp

Drugače pa, da omenim trenutno opremo in trgovino kjer sem kupil. Imam m-tech enodelca in sem tudi zadovoljen z njim. Imam ga že par let, preživel več padcem na stezi , jaz sem pa tud cel ostal (pač kolko se je le dalo).. Kupil sem ga v Murski Soboti (Moto-oprema.si). Res, da sem vzel takrat kompletno opremo in se je dalo zmenit za nek popust, ampak nikakor se ne da primerjat s ceno opreme v MotoBee.

Popravljeno . Popravil SiKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pri njih kupoval dele za 125-tko. Prijazni in ustrežljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POHVALE BS centru, se zanimajo za stranke, te pokličejo ko pride naročena roba ali odgovorijo na mail v najkrajšem času, se ne obnašajo AROGANTNO kot pri sosednji konkurenčni štacuni pa še 30 % popust imajo v decembru :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI . PODARIM BON Z 30 PROCENTNIM POPUSTOM ZA NAKUP MOTO OPREME OD TRGOVINE KMC ČE SLUČAJNO KDO RABI NAJ ME KONTAKTIRA NA 041 470 544 . MATIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BS tako vsi hvalite, meni pa še po 3(beri treh) dneh niti na e-pošto ne odgovorijo, pa, da ne rečem, ko sem jim pred nekaj več kot mesec dni tudi poslal neko povpraševanje, pa še do danes ni odgovora.

Takšnega odnosa v tujini predvsem Avstriji ne doživiš, tam je vsak potencialni kupec CAR.

Zgleda, da je pri nas takšna ustaljena praksa kr povsod v naših SLO trgovinah, pol se pa čudimo zakaj nas vrag jemlje.

GOTOFI SO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!