Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

Jest sem tut imel nazadnje kar fajn iskušnje z TC-jem. Tko,da se mi zdi,da se kr potrudijo.

Me pa zanima za tele?

http://www.nahtigal.si/

Ima kdo kaksne iskusnje z njim-i?? Mogu bi kupit zadnje zmigavce za suzukija,ker to kar mam zdej gor ni za nikamor :)

Sem zelo :eek:, da ponovno zvem za to trgovino. Pred 25 leti sem tja hodil po rezervne dele za Tomos. Bil zadovoljen Sedaj pa smo odrasli fantje in kupujemo v ......................:yea2::010:yea1:.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pohvalil bi Compaco za več kot korekten odnos do svojih strank- kar se mojih izkušenj tiče so za vzgled drugim!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje mam samo v TC zaenkrat, sem pa razmeroma zadovoljen. Tam sem kupoval že za skuterja, pred kraktim pa tudi motoristično opremo.

Sicer prijazni ljudje, ki poznajo svoj posel, čudno mi je bilo edino da nikdar niso slišali da koga tišči okoli rok v motoristični jakni - mene namreč ORENK zategne v polozaju z rokami naprej (na motorju), če je rokav preozek (fitnes.. :D )

Ma dobro, na koncu so mi izbrali takšno, da je bilo v redu, tako da samo pohvale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pridružujem se ti "boro legenda"!

Čeprav ne nosim več čelade Nolan, lahko z odličnostjo pohvalim firmo Compaco in Kompare Borisa!!! :worship: :worship:

Tako uslužnega, strokovnega in profesionalnega prodajalca, kakor serviserja za čelade Nolan (po njem pa bi se lahko zgledovali vsi) še nisem srečal, pa sem v motorizmu že štirideset let.

Boris Kompare - le tako naprej - ČESTITKE!!!

Če se bom kdaj ponovno odločil za čelado Nolan, se bom samo zaradi g. Kompareta (in kvalitete, katero natikamo na glavo!) In če bi jo kupil, bi jo samo pri njem, ker mu vsaka stranka pomeni ne le kupca, ki prinaša keš, ampak stranko, ki jo iskreno ceni!!

To pa je tisto, kar se bodo morali še nekateri trgovci naučiti. - Bojim pa se, da nekateri tega ne bodo nikdar zmožni. - Škoda

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v celoti se strinjam s predhodnikom. Ta teden sem bil pri njih, ker sem si slabo vgradil basic kit in so mi z maksimalno prijaznostjo popravili in vse še enkrat razložili in pokazali. Na koncu pa še očistili vizir.

:notworthy: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

pohvala gre KMC-ju, ker so zelo korektni in prijazni... še ene čevle so mi prodal ;) za hlače smo se drugač zmenil... ampak bodo tud za mojo rito :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot zadovoljen z vsemi dosedanjimi nakupi pri trgovini BScenter Yamaha, dobre cene, prijazni in strokovni prodajalci ki pomagajo pri pravilnem nakupu motocikla in opreme zanj. Res ena velika pohvala in naj taki ostanejo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Ker sem novopečeni lastnik Honde cbf 600 s, in imam bolj malo opreme me zanima kje bi se dalo na dolenjskem in okolici lj kupiti solidne hlače iz cordure in kakšne športno potovalne škornje po zmerni ceni? Kakšnih velikih izkušenj z kupovanjem opreme ravno nimam, sem bil pa zadnjič v TCju pa se mi je zdelo da imajo kar malo željenih artiklov na zalogi v trgovini.Zanima pa me na katere trgovine se naj obrnem za nakup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Ker sem novopečeni lastnik Honde cbf 600 s, in imam bolj malo opreme me zanima kje bi se dalo na dolenjskem in okolici lj kupiti solidne hlače iz cordure in kakšne športno potovalne škornje po zmerni ceni? Kakšnih velikih izkušenj z kupovanjem opreme ravno nimam, sem bil pa zadnjič v TCju pa se mi je zdelo da imajo kar malo željenih artiklov na zalogi v trgovini.Zanima pa me na katere trgovine se naj obrnem za nakup?

ja čas si vzemi, pa temo preberi, pa še kar nekaj jih imaš, ki so vezane na tvoje vprašanje, dobil boš vse kar te zanima

:pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ninč,

sva ti z pobegnila po opravkih... si se predolgo preoblačila (eh ženske......), nama se je pa mudilo... saj se kaj srečamo, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO... ja res se mi je nekam čudn zdel, sta kr zginla :dry:

in ne, ženske nismo nč krive... so se hlače kr name leple :wacko: ampak vem za drugič... obvezno dolge gate s sabo ;)

če bo vse po sreč, ta teden pridejo hlače, tko da en dan priletim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

še moje ocene trgovin.Ocenil bom od 1-10.

Moto center ProMotor 5

Katastrofa,včasih občutek če ne kupiš za 500 evrov jih sploh ne zanima.Iza pulta ti pokaže z prstom kje je kaj in to je to.Nimajo niti znanja ali izkušenj.Vsaj tako sem dobil občutek.

TC MOTOSHOP 7.5

Kr zadovolen,prnese ti vse pred nos.Imajo potrplenje.Ampak so včasih posiljeni.Npr:kupoval sem škornje.Imam močna meča in nisem mogel zapreti zadrge.Dva sta probala na silo,en je stiskal škorenj drug pa vlekel zadrgo.Zadrga se je zaprla do polovice.Ježek je prejel en cm in dejal, sj je vredu.Samo da bi prodali.Drugače zelo zadovolen ampak moreš vedeti kaj kupuješ.

BS Center 10

Zelo prijazni,ustrežljivi,potrpežljivi,.....vse ti ustrežejo.Se tudi malo pohecajo.Zelo zadovolen z njimi.Ko sem pri njih sprobal škornje,je sam dejal da bo kar težka zaradi meč.In na konču smo našli 46 številko in so tipi-topi.Vse se da z njimi zmeniti res lepo.

Yogi ?

Pri njem sem kupil samo ogledala in smernike.Tako da ga ne morem ocenit.Edino imajo enmalo prazno trgovino.....

To je moje skromno mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še zmeri je KMC zakon! :grim ;)

v KMC-ju zaaral (15€) hlače januarja 2012-do danes še nič novega!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

še moje ocene trgovin.Ocenil bom od 1-10.

Moto center ProMotor 5

Katastrofa,včasih občutek če ne kupiš za 500 evrov jih sploh ne zanima.Iza pulta ti pokaže z prstom kje je kaj in to je to.Nimajo niti znanja ali izkušenj.Vsaj tako sem dobil občutek.

TC MOTOSHOP 7.5

Kr zadovolen,prnese ti vse pred nos.Imajo potrplenje.Ampak so včasih posiljeni.Npr:kupoval sem škornje.Imam močna meča in nisem mogel zapreti zadrge.Dva sta probala na silo,en je stiskal škorenj drug pa vlekel zadrgo.Zadrga se je zaprla do polovice.Ježek je prejel en cm in dejal, sj je vredu.Samo da bi prodali.Drugače zelo zadovolen ampak moreš vedeti kaj kupuješ.

BS Center 10

Zelo prijazni,ustrežljivi,potrpežljivi,.....vse ti ustrežejo.Se tudi malo pohecajo.Zelo zadovolen z njimi.Ko sem pri njih sprobal škornje,je sam dejal da bo kar težka zaradi meč.In na konču smo našli 46 številko in so tipi-topi.Vse se da z njimi zmeniti res lepo.

Yogi ?

Pri njem sem kupil samo ogledala in smernike.Tako da ga ne morem ocenit.Edino imajo enmalo prazno trgovino.....

To je moje skromno mnenje.

LP

Tak škorenj bi se ti po kakih dveh tednih vožnje povsem normalno zapenjal, ker se raztegne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v KMC-ju zaaral (15€) hlače januarja 2012-do danes še nič novega!!!

Nič novega, so znani po tem, neresni do zla boga..(čakal 4mesece na nov motor, pa še plačan je bil v celoti.. .), zdaj sem prav srečen, da ga ni bilo :D..

Vse lepo in prav če bi bili neki tehni razlogi, ne pa izmišljene zgodbice,na koncu sem pa še prosit moral na kolenih, da sem dobil nazaj svojih 7200€...nateguni d.o.o.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Prosil bi vas, da svojo negativno energijo sproščate kje drugje. Ni korektno, predvsem zato, ker govorite laži. Z vami nismo imeli nobenega stika, temveč z vašim očetom. Napisal bom spodnje, to sem želel že lani, pa se mi je zdelo zaman - že takrat po kupu laži, ki ste jih napisali. Če menite,da je tako prav, v redu... Mislim, da ni..

Vaš oče je 26.01.2008 naročil motor, posebno naročilo, zaprt motor na 25kW, model, ki ga ni bilo v Sloveniji. (Verjetno ste bili motorist začetnik in močnejšega motorja še niste mogli voziti) Motor je bil še isti dan naročen uvozniku.(Lahko se oglasite in pokažem dokumente, ki so evidentirani.) Ker motorja ni bilo v doglednem času in uvoznik ni vedel, kdaj ga bo možno izdobaviti, se je vaš oče odločil, da vrnemo kupnino, kar smo tudi storili. (cena ni bila 7.200 € ampak 6.200 €)

Verjetno ste bili polni pričakovanja in v tem pogledu vas razumem, da ste bili jezni. Vendar to ni razlog, da blatite vse po vrsti, če se vam ena želja ni izpolnila. Vam je pač oči kupil drug motor in to je to... Srečni vi... (če ste imeli zbran svoj denar - se vam na tem mestu opravičujem)

Pravite, da ste prosili na kolenih, da ste dobili denar nazaj - lepo vas prosim... To je vaš oče naredil po telefonu....

V KMC-ju se trudimo, da bi ustregli vsaki stranki. So stvari, ki niso v naši moči. Se tudi zmotimo. Smo ljudje. Tudi vi ste verjetno včasih zmotljiv. Verjamem pa, da ste pameten in vas povabim, da se o tem, če imate željo po nadaljnem "dokazovanju", pogovoriva diskretno.

Cenim vas kot stranko in hkrati sem vesel, da ste zadovoljni motorist s svojim novim motorjem.

Ne razumite tega, kot napad na vas. To je forum - in to jaz razumem, Vendar je tudi moja dolžnost kot direktor KMC-ja - da po tolikih letih vašega natolcevanja, to prekinem.

S spoštovanjem,

Matjaž Sušin

-Ja se strinjam, toliko časa sem stiskal v sebi da sem moral mal bolj na grobo odreagirat... o detailih trenutno ne bi... je bilo še marsi kaj vmes. Vedno bo imel vsakič svojo zgodbo... jaz sem jo malo drugače doživljal kot Vi.

Če bi bilo v vašem interesu in konkreten odnos do strank, bi lahko odprto verzijo blokirali v kakšni od vaših uradnih servisov.... toliko o tem.

Omenjate da ste motor isti dan naročili pri uvozniku... pa kako? Ko sem se po dveh tednih osebno oglasil v trgovini KMC in povprašal po statusu naročila... odgovor prodajalca je bilo, da naročilo ne obstaja.. ko ga je le našel, mi ni znal ničesar povedati, ker se ni dogajalo nič.. Kaj je takrat bilo, ne bi vedel.... vmes je minilo kar nekaj časa...potem pa je nekega ponedeljka sledil klic

Naj takoj uredimo plačilo, ker bo prevzem motorja v sredo.... minilo je en teden brez enega klica oz. obvestila, kaj se dogaja... takrat sem imel počasi vsega dosti in smo naročilo preklicali.. Kaj je bilo z denarjem, ne bomo.

Sicer pa je že bolj kot ne vse postalo osebno, tako da zaradi enega negativnega mnenja ne boste čutili upada kupcev, tako da brez skrbi. Če sem koga užalil, se že naprej opravičuje.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Ja se strinjam, toliko časa sem stiskal v sebi da sem moral mal bolj na grobo odreagirat... o detailih trenutno ne bi... je bilo še marsi kaj vmes. Vedno bo imel vsakič svojo zgodbo... jaz sem jo malo drugače doživljal kot Vi.

Če bi bilo v vašem interesu in konkreten odnos do strank, bi lahko odprto verzijo blokirali v kakšni od vaših uradnih servisov.... toliko o tem.

Omenjate da ste motor isti dan naročili pri uvozniku... pa kako? Ko sem se po dveh tednih osebno oglasil v trgovini KMC in povprašal po statusu naročila... odgovor prodajalca je bilo, da naročilo ne obstaja.. ko ga je le našel, mi ni znal ničesar povedati, ker se ni dogajalo nič.. Kaj je takrat bilo, ne bi vedel.... vmes je minilo kar nekaj časa...potem pa je nekega ponedeljka sledil klic

Naj takoj uredimo plačilo, ker bo prevzem motorja v sredo.... minilo je en teden brez enega klica oz. obvestila, kaj se dogaja... takrat sem imel počasi vsega dosti in smo naročilo preklicali.. Kaj je bilo z denarjem, ne bomo.

Sicer pa je že bolj kot ne vse postalo osebno, tako da zaradi enega negativnega mnenja ne boste čutili upada kupcev, tako da brez skrbi. Če sem koga užalil, se že naprej opravičuje.

lp

Spoštovani

Kar se mene tiče, je ta tema zaključena. Meni ni v interesu, da vas "zabijem" v vsaki vaši izjavi. Ste zmagovalec - z novim motorjem. Povedal sem samo svoje - in vse kar sem povedal drži. Užaljen? Zakaj le...

Želim vam lep preostanek večera!

S spoštovanjem,

Matjaž Sušin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!