Skoči na vsebino

Yamaha MT 03


-pero-

Priporočene objave

hmm, za druge ne vem, a sam nisem pomislil na to, da bi mi nakupno odločitev pogojevala možnost nadaljnje prodaje motorja...

bobra, definitivno si dobro izbrala!

smiley2.png

Hmm, a ko hočeš prodat, pa ne moreš, ga z bencinom poliješ in vžgeš? Pač se je treba sprijazniti, da je to bolj eksotičen motor in da ga bo posledično težje prodati. Saj, če hočeš imeti motor skoz ni problema, samo problem je, da se ga naveličaš. Po mojem bi blo velik bolje, da bi kupila FZ6N, kot je že hotela, če se ne motim. To je moje gledanje, sicer pa naj vsak vozi tisto, kar mu je všeč :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič je, ker bo punca hitro prerastla motor, potem pa bo težko prodat :( .

Mislim, da ne. Zakaj bi se težko prodal ravno ta motor? Meni je všeč. Tak lep motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne. Zakaj bi se težko prodal ravno ta motor? Meni je všeč. Tak lep motorček.

Imel moj kolega eno leto in komaj prodal za tako male pare, da ni res. Motor je bil zelo ohranjen z zelo malo kilometri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor ima svojega kupca. Res pa je, da pravi kupec ne pride vedno takoj...

Verjetno pa bi se tak motor prej prodal, kot nekaj za 15.000 evrov.

Eksotičen motor ima pa pri prodaji tudi neke prednosti, ker jih pač ni veliko... Kolega je imel Enfielda 500, oglasa še v redu ni dal, je že bil prodan, pa še nekaj časa so ga klicali, če ga še ima.

Ne vem, samo predvidevam. Možno pa je, ne trdim da ne.

Bobra, daj malo povej, kako se obnaša na cesti, pa take reči.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič je, ker bo punca hitro prerastla motor, potem pa bo težko prodat :( .

A fazerka gre pa od hiše za čas posla al kaj? Daj no. Pač niso najbolj rožnati časi za ubožce, ki bi radi kaj prodali, večjim tgovinam gre še vedno baje dobro. Glede MT-03 pa samo pohvale. Sem ga vozil in je super motor, res zadovoljivo poskočen, dobre zavore, nadvse igriv, lahkoten...ideal za žensko! Pa če ga bo čez 2 leti za 1000€ manj dala, ja in? En se bo že najdu, k bo tok pametn pa si bo raje to kupu, ker je super igračka! Al ga bo pa obdržala pa ga mela za na šiht :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A fazerka gre pa od hiše za čas posla al kaj? Daj no. Pač niso najbolj rožnati časi za ubožce, ki bi radi kaj prodali, večjim tgovinam gre še vedno baje dobro. Glede MT-03 pa samo pohvale. Sem ga vozil in je super motor, res zadovoljivo poskočen, dobre zavore, nadvse igriv, lahkoten...ideal za žensko! Pa če ga bo čez 2 leti za 1000€ manj dala, ja in? En se bo že najdu, k bo tok pametn pa si bo raje to kupu, ker je super igračka! Al ga bo pa obdržala pa ga mela za na šiht :)

ajd

Hehe, nihče ni reku, da gre od hiše za čas posla, ker Fazerk je pa res velik.

MT-03, za easy vožnjo OK, za kaj več mu pa zmanjka moči, medtem ko se da Fazerka predelat, da kr dobro gre z minimalnimi stroški. Hiba so predvsem prvo premehko vzmetenje, pa bremze bi lahko ble malj boljše, drugače pa nasplošno OK.

Čez dve leti prodat za 1000€ manj kot si dal, so samo mokre sanje.

Drugače pa @Bobra, še vedno mislim, da si ga malo pobiksala, k nisi vzela FZ6N.

I'm out :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nihče ni reku, da gre od hiše za čas posla, ker Fazerk je pa res velik.

če imaš ekzota gre težko od hiše, če imaš masovni motor se ga ne znebiš zlahka...

kolega od žene direktorjevega sina, ki seksa s hčerko od sina od bivše direktorice pa je rekel, da če imaš pa nekaj vmes pa itak težko prodaš, ker ljudje raje kupujejo ekzote ali pa masovne zadeve...

kakorkoli pogledaš, si ga najebo!

sploh pa, če so apetiti in želje nad realnostjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobra se pa muza in uživa s svojim bajkom. Je tako?

Mislim, da če bi hotela moč in pospeške, bi vzela sportaka. Vsak si kupi bajk, ki mu je pisan na kožo. In ko ga kupuješ, koliko jih pa kupuje zato, da bo potem lažje prodalo? Nekateri kupujemo za dlje časa, ne za leto-dve. In če tistih pet, deset ali več let uživaš na bajku, -mislim da to odtehta morebitno malenkost nižjo ceno ob poznejši prodaji.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bobra.... nič ne napišeš, kako se kaj obnese. V profilu se da videti, da ta motor še imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bobra.... nič ne napišeš, kako se kaj obnese. V profilu se da videti, da ta motor še imaš.

Mislim, da ga nima več in da sem prejšnji teden vozil njeno bivšo MT-03. Motor je res ličen in atraktiven, je pa za moje mere (184cm/90kg) malo premajhen. Imam občutek, da je balanca preblizu trupa, pri mojem Triplu si precej bolj raztegnjen čez posodo za gorivo. Moči ni ravno na pretek, ampak do 120 kmh še kar gre. Ko ga hitreje poženeš pri prestavljanju iz 1. v 2. in potem v 3. balanca kar malo opleta (mislim da tudi zato, ker je krmilo precej blizu). Je pa fajn pobalinski motorček, saj ko zapreš plin iz izpuhov lepo poka. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se vozil kaj v okolici domzal ? Ker sem vozil za enemu, ki je imel rumeno, sem mu blendal pa zgleda ni pogruntal. Hotel sem ga ustaviti pa malo o motorju povprasat, namrec se vedno nisem ugotovil kdo ima mt 03 v lasti, v salonih je baje ni nikjer, rad pa bi videl v zivo !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se vozil kaj v okolici domzal ? Ker sem vozil za enemu, ki je imel rumeno, sem mu blendal pa zgleda ni pogruntal. Hotel sem ga ustaviti pa malo o motorju povprasat, namrec se vedno nisem ugotovil kdo ima mt 03 v lasti, v salonih je baje ni nikjer, rad pa bi videl v zivo !?

...pri nas se ena ''valja'' v garaži...je od moje boljše polovice, ampak mislim, da ti jo bo pustila vseeno malo pogledat...je pa bela in ima kar nekaj dodatkov, l.06

...sicer je pa za moje pojme tole super fajn motorček, s katerim lahko zelo zabavno in z veliko mere kontrole zelo uživamo na različnih asfaltnih podlagah :grim ...tko kot so že eni zapisali, nad 120km/h je malce premalo moči oz. za dva v sedlu -_- ...drugače bi ga imel pa veliko rajši kot fz-6n - veliko bolj zabaven, sicer zahteva malce več privajanja, potem pa je tu samo še veselje in še 1x veselje :fight1: ...tudi pozicija sedenja ni ''čudna'', ko se privadiš, da nisi tako zelo stegnjen naprej postane vse skupaj prav lepo udobno in zabavno :010 ...v enem dnevu sem brez problema opravil 600km - malo po regionalkah in malo po AC, pa še nekaj krogov po Novem Marofu, le nad 120km/h klub dodatni mini šipci malce preveč piha...tresljaji enovaljnika pa pri tej mašinci spljoh niso moteči - IMHO...

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se vozil kaj v okolici domzal ? Ker sem vozil za enemu, ki je imel rumeno, sem mu blendal pa zgleda ni pogruntal. Hotel sem ga ustaviti pa malo o motorju povprasat, namrec se vedno nisem ugotovil kdo ima mt 03 v lasti, v salonih je baje ni nikjer, rad pa bi videl v zivo !?

Ne, je pa novi lastnik iz Kamnika, ampak motor je bele barve, enak kot od Flerove boljše polovice, samo dodatne šipce nad lučjo nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Hmmm kok je tole lepa stvarca, vsaj meni...

Vceraj sem jo videl v zivo, v Gornjem gradu, pred muzejem. Nekaj casa sem cakal in upal da bi docakal lastnika, samo po 20 min sem obupal. Sem si jo pa ogledal v detajle, samo se probal bi rad, pa ni nobenga nikjer ?

Aja bila je bela, taka kot na slikah, in celjske tablice.

Me pa zanima ce je imela mt03 serijsko vgrajene akrapovice ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Hmmm kok je tole lepa stvarca, vsaj meni...

Me pa zanima ce je imela mt03 serijsko vgrajene akrapovice ?

Akrapote moraš kupit dodatno :devil: (740€)...dobiš jih pa samo prek pooblaščene Yamahine mreže, vsaj mislim, da je tako...ker stric Akrapo jih nima v Yamahini ponudbi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Hmmm kok je tole lepa stvarca, vsaj meni...

Vceraj sem jo videl v zivo, v Gornjem gradu, pred muzejem. Nekaj casa sem cakal in upal da bi docakal lastnika, samo po 20 min sem obupal. Sem si jo pa ogledal v detajle, samo se probal bi rad, pa ni nobenga nikjer ?

Aja bila je bela, taka kot na slikah, in celjske tablice.

Me pa zanima ce je imela mt03 serijsko vgrajene akrapovice ?

V Celju (v trgovini) se prodaja ena rabljena, rumene barve, in mogoče bi jo lahko dobil tudi na preizkus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju (v trgovini) se prodaja ena rabljena, rumene barve, in mogoče bi jo lahko dobil tudi na preizkus.

Pozdravljen!

Lahko prosim poveš v kateri trgovini je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Lahko prosim poveš v kateri trgovini je to?

Mislim,da sem jast tudi zasledil 2 ki se prodajajo v Celju.

1 je nasproti vojašnice BHS servis saj mislim,da se tako reče

2 pa je v Vojniku pri Hondi Čepin.

Akrapovič,pa dvomim,da je serijsko ,še nisem opazil na nobenem,ki se prodaja

l.p......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Lahko prosim poveš v kateri trgovini je to?

Imena ne vem. Če se pelješ od avtobusne postaje proti Planet Tušu...malce naprej od prvega križišča na desni strani. Mislim, da je zraven gostilna pri Bucotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da sem jast tudi zasledil 2 ki se prodajajo v Celju.

1 je nasproti vojašnice BHS servis saj mislim,da se tako reče

2 pa je v Vojniku pri Hondi Čepin.

Akrapovič,pa dvomim,da je serijsko ,še nisem opazil na nobenem,ki se prodaja

l.p......

glede na to da se vsak dan mim pelem sem mal počekiral in nisem opazil te yamahe mozno da je ze prodal sicer ima ene 5 motorčkov

ja pri čepinu pa še stoji ce se ne motim v črni barvi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da se vsak dan mim pelem sem mal počekiral in nisem opazil te yamahe mozno da je ze prodal sicer ima ene 5 motorčkov

ja pri čepinu pa še stoji ce se ne motim v črni barvi...

Tudi jaz sem včeraj pogledal pa jo je res zgleda prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!