Skoči na vsebino

Izbrisani


lina

Priporočene objave

Nekaj že, ker ima ta topic največ tvojih, za prebrisane pozitivnih postov.

Tadej

In žal so vsi ti posti le nabijanje brez argumentacije, podprte s citati ali linki iz zakonodaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je bil Sym razkrinkan, da kupe denarja od Krivica dobiva, ga ni več sem.

:o

:topic: rihtam kliniko da bom še "ostalim pravim slovencem" omogočil bolj temno polt in bolj balkanske poteze od teh, kot jih imajo sedaj. + kliniko za obrezovanje gradim.

Sicer pa - smešni ste, da veste. Ni me sicer sram, mi je pa mal nerodno, ko se srečam s kakšnim arabcem ali kom z južnega Balkana, cigojnerjem mogoče, ... ga gledam v obraz in se spomnim vseh teh nabijanj "ne sodijo sem", "lenobe", ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In žal so vsi ti posti le nabijanje brez argumentacije, podprte s citati ali linki iz zakonodaje.

Vruuuum, marsikateri tvoji doslej so bili zmotno argumentirani, predvsm datumi niso štimali :)

Sicer pa imam preprosto načelo, ki je ultimativni argument. Živi in pusti živeti. Žal ga večina naprotnikov izbrisanih, ciganov, muslimanov, ne pozna, ali pa ne razume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačuje vedno navadna raja (tudi v časih kraljev in cesarjev). Ko je tega preveč, se začne "dogajati narod". Včasih so bili to kmečki punti, danes pa trenutno še jamramo po forumih, kaj pa bo, če prebrisani res začnejo dobivati odškodnine, pa ne vem...

Da, in Slovenski narod, ki se je tako zel ozgražal, ko so Srbi klali Albance...

Bi mar rad kdo rekel, da je čisto prav, da se neko etnično manjšino anihilira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej največ izbrisanih je blo zaposlenih v jugovojski in so pustil to državo ker jim je blo izpod časti ker so tuki popušil na celi črti... Da ne govorimo o vikend četnikih kerim je blo pa izpod časti da bi mel slovensko državljanstvo že zarad tega, ker se jim je od obilice alkohola popitega na bojiščih zdelo da bojo itak enkrat prišli nazaj in zavladal... čeprov se mi zdi da jim z našimi pohlevnimi vazali, tukaj mislim na razne tolerantne pizde, krasno ratuje...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tukaj mislim na razne tolerantne pizde,...

A mi lahko, prosim, razložiš pomen besedne zveze "tolerantna pizda" :?

Si vrtam po nosu že pol ure, pa mi nikakor ne gre v kontekst... :hmm: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej največ izbrisanih je blo zaposlenih v jugovojski in so pustil to državo ker jim je blo izpod časti ker so tuki popušil na celi črti... Da ne govorimo o vikend četnikih kerim je blo pa izpod časti da bi mel slovensko državljanstvo že zarad tega, ker se jim je od obilice alkohola popitega na bojiščih zdelo da bojo itak enkrat prišli nazaj in zavladal... čeprov se mi zdi da jim z našimi pohlevnimi vazali, tukaj mislim na razne tolerantne pizde, krasno ratuje...

s kterega filma - filmskega scenarija imaš to ?? :wacko:

al je pač važno sam da nekaj blekneš !!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vruuuum, marsikateri tvoji doslej so bili zmotno argumentirani, predvsm datumi niso štimali :)

Sicer pa imam preprosto načelo, ki je ultimativni argument. Živi in pusti živeti. Žal ga večina naprotnikov izbrisanih, ciganov, muslimanov, ne pozna, ali pa ne razume.

Če datumi ne štimajo, prosim popravek. Če kaj narobe navajam, prosim za ARGUMENTIRAN popravek. Tisti zakon JE bil sprejet na datum, ki sem ga navedel. Kura, hvala za podatek o objavi.

Tvoje načelo je pravzaprav tudi moje načelo - le tri besedice ti manjkajo.

Živi in pusti živeti. VSAK NA SVOJEM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko, prosim, razložiš pomen besedne zveze "tolerantna pizda" :?

Si vrtam po nosu že pol ure, pa mi nikakor ne gre v kontekst... :hmm: :blink:

Ne vrtaš na pravem mestu.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odbrisani Krivic se ravnokar rola po Valu 202.

Je postal osebnost tedna.

Končno slišal en pameten komentar, mislim, da celo od enega odbrisanega. Rekel je približno takole:

V primeru odbrisanih sta storila napako tako država, ko jih je enostavno izbrisala, kot odbrisani, ki, kljub možnosti, pravočasno nisto storili tistega kar bi lahko, pa bi sedaj, ali pa so po tistem roku, to želeli imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manuela razlagaj si jo kakor hočeš... Jest sm drugač netolerantna pizda... Zdej pa spet vsi po men plante.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje načelo je pravzaprav tudi moje načelo - le tri besedice ti manjkajo.

Živi in pusti živeti. VSAK NA SVOJEM.

Ja in - kje je tu problem?

saj zemlje ne bodo nikomur "vzeli" ...

tvoje je pa tvoje stanovanje/bajta. Vse drugo je pa "ni tvoje", a je tako, in je "svoje" od nekoga druzga ...

se mar li motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in od koga pride denar, ki jim bo sel za mastne odskodnine?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Krivica pred kakšno uro po radiu poslušal, bi izvedel da ne bo mastnih odškodnin. Tudi polmastnih ne bo, eventuelno skrajno posnete in to samo od 1999 leta naprej. B)

Aja Krivicu nič ne verjamete.

<_<

Ja pol je pa tko, kot se bojite. Strah ima velike oči in domuje v trepetavem človeku, katerega srce bije 100 na uro in nima miru, da bi v miru premislil, ker se mora vsakega trenutka sproti bat, kaj se mu pripravlja.

Pa še tko te hit okol prnesejo.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, ne tu tlele tukaj ljudi jeziti in jih s trepetavico in podobnimi hibami strašiti.

Raje napiši, odškodnine bodo in to mastne, bo ljudstvo bolj zadovoljno in bo zopet imelo goriva za pisanje.

.) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in - kje je tu problem?

saj zemlje ne bodo nikomur "vzeli" ...

tvoje je pa tvoje stanovanje/bajta. Vse drugo je pa "ni tvoje", a je tako, in je "svoje" od nekoga druzga ...

se mar li motim?

Moje... moja hiša, moje mesto, moja država... za muslimane, muslimanske države.

Prilagajanje priseljencev domačinom.

Ne pozabi (iz drugege topica), ponosen sem, da sem Slovenec. In spoštujem slovensko kulturo. Kulturo islama si ogledujem v islamskih državah. Ostalo so slabe kopije originalov. Kulturo Slovenije in Slovencev si na vsem svetu lahko ogledaš le v Sloveniji. Kuturo islama si lahko ogledaš na mnogo večji površini kot slovensko kulturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje... moja hiša, moje mesto, moja država... za muslimane, muslimanske države.

Prilagajanje priseljencev domačinom.

Ne pozabi (iz drugege topica), ponosen sem, da sem Slovenec. In spoštujem slovensko kulturo. Kulturo islama si ogledujem v islamskih državah. Ostalo so slabe kopije originalov. Kulturo Slovenije in Slovencev si na vsem svetu lahko ogledaš le v Sloveniji.

sori nisem vedel da smo

Republika Ne-Muslimanska Slovenija. Al smo Katoliška Republika Slovenija?

Kaj že? Ehem ...

tvoj je samo avto (če ga slučajno nimaš na lizing), pa bajta .. .vse drugo je "naše". In med "nami" so tudi takšni, ki jih ti imaš za "njih"...

No, saj jaz tebe tudi nimam za "nas" zadnje cajte :P

PS: kulturo Slovencev vidiš tudi v Clevelandu in drugih izpostavaš "naše kulture". Pa celo RTV SLovenija - to skropucali, bi rekel marsikdo, jaz pa rečem čisto spodoben TV program - jim po internetu in satelitu izvažamo tja v Hargentino.

Mimogrede - a sem že povedal, kako so mi kot malemu otroku tekle solzice po licu, ko sem v Cambridgeu videl pristem slovenski kozolec? Je bil tam kot ene vrste nacionalna specialiteta, na njem je bil tudi listič, kjer je pisalo, kaj to je. Smo pač majhna državica, pa si nismo mogli privoščiti tam zgraditi karbonske replike Triglava v naravni velikosti :P

Pa ne mi zamerit, ker sem ti hišico iz kart podrl :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: to tulim že cela 2 leta :P, ni hudič, da ne bi tudi letos ponovil (vsaj enkrat).

Mislim koji kurac se vi o "domačinih" in "priseljencih" odločate ... majku vam .. Kot sem reku - imam družinsko drevo za cirka 550 let nazaj, korenine nekje okoli Mengša... drugo vejo pa iz Novega Sada in Kragujevca. Kaj sem torej?

Aja, ni to pomembno? Bolj to, ali prevzemam osnovno slovensko kulturo. Hmm ,a to pomeni, da moram nujno oberkrajnerje (a je to sploh Slovensko?) poslušat? Pa dirndl nosit? uf ,kako zelo Slovensko . Ali lahko mogoče brez tega shajam kot "pravi Slovenc"?

Kaj če poslušam kevi-metal -a to je slovensko al ni - da ni to neka angleška fora? Pa če se recimo ravnam po zen-budizmu, a vendarle poslušam oberkrajnerje - a sem v takem primeru tudi izločen? Hmm, kaj pa če prihranke varčujem v evrih ali dolarjih, ne pa v tolarjih- spet izločen? :P

Svašta. %$&$%&$%&%&$%&%$&$%& sram. :P

PS: zakaj pa se ne vozite vsi s Tomosom, ko ste tako ponosni Slovenci? Aja, možnost izbire, a ne? Hmnja, a si lahko mogoče tudi prebivalci republike Slovenije izberejo, katero vero bodo "uporabljali"? In ali si lahko muslimani izberejo, kje bodo živeli? No, se mi je zdelo.

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje... moja hiša, moje mesto, moja država... za muslimane, muslimanske države.

no ... tale je pa bosa :wacko: :o ... ker če ne bi bila, potem bi moral jaz tulit:" RAUS verniki vseh pasem in vsi ki nimate modrih oči, vsi, ki nimate rjavih las, pa vsi ki imate daljšiga od ??cm ;) .... intakonaprej " ... in bi na koncu ostal sam ... :( B)

Dajte nestrpneži pogledat malo dlje od svojega ega in nosu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sym : :)

Kulturno umetniški tok sedanjosti ni nič šibkejši od preteklosti. Le bolj je vseobsežen in bivanjsko poln, bolj je brezprostoren in vznemirljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se pa cist strinjam z Vruuuuumom. primerjajte kok velik vpliv je vcasih mela na ozemlju slovenije katoliska cerkev in kako velikega islam. torej, zavedni slovencki, se naprej ohranjajte slovensko kulturo in tradicijo!! :P

" RAUS verniki vseh pasem in vsi ki nimate modrih oči, vsi, ki nimate rjavih las, pa vsi ki imate daljšiga od ??cm ;)  .... intakonaprej " ... in bi na koncu ostal sam ...  :(  B)

js popolnoma ustrezam temu opisu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js popolnoma ustrezam temu opisu. :D

kaj čakaš ... na "mojem" nimaš kaj počet ... B) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!