Skoči na vsebino

Izbrisani


lina

Priporočene objave

Stopi do pošte, se prijazno nasmehni starejši uslužbenki in jo prosi naj ti pove kako je bilo z vročanjem priporočene pošte leta 92' ali 96' in kako je sedaj. Kakšni predpisi so veljali takrat in kakšni veljajo sedaj.

:grim :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopi do pošte, se prijazno nasmehni starejši uslužbenki in jo prosi naj ti pove kako je bilo z vročanjem priporočene pošte leta 92' ali 96' in kako je sedaj. Kakšni predpisi so veljali takrat in kakšni veljajo sedaj.

ej, to ne gre. to pogojuje, da se kdo briga ze za lastne stvari. :blink: :devil:

me is.......... gone. :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so najbolj zadrgnjeni izbrisani na avtobusu in njihovi pomagači tudi jih lahko kar nekam južno od kolpe zapeljejo in tam ven skipajo. Banda prokleta! Če bi pri nas kaj bolj zagustilo bi pa na stran južnakov stopil pa tolkli po slovencih. Tudi jaz stanujem v bloku, kjer je banda oficirska dobila zastonj stanovanja. Potem so jih pa pokupili za res malo denarja in se še sedaj nosijo. Skregan z vsemi po vrsti, ker sem kupil stanovanje po polni ceni in me sedaj jebejo, da to in uno ne smem, ker so tukaj že toliko in toliko let. ŠE dobr, da smo se v osnovni šoli učili srbohrvaško, da kaj zastopim. Škoda, ker niso izbrisane in njim podobne naložili na kaione in takoj po vojni na jug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Tudi jaz stanujem v bloku, kjer je banda oficirska dobila zastonj stanovanja. Potem so jih pa pokupili za res malo denarja in se še sedaj nosijo.

Pike malo se ubriši in izbriši ! kaj sedaj al so dobili zastonj al so plačali malo denarja ! pa saj sploh ni važno ! glavno da si fuuul jezen in v prvih bojnih linijah ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pike malo se ubriši in izbriši ! kaj sedaj al so dobili zastonj al so plačali malo denarja ! pa saj sploh ni važno ! glavno da si fuuul jezen in v prvih bojnih linijah ! :stupid:

Pika je pravi Slovenac - ne pa ti! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so najbolj zadrgnjeni izbrisani na avtobusu in njihovi pomagači tudi jih lahko kar nekam južno od kolpe zapeljejo in tam ven skipajo. Banda prokleta! Če bi pri nas kaj bolj zagustilo bi pa na stran južnakov stopil pa tolkli po slovencih. Tudi jaz stanujem v bloku, kjer je banda oficirska dobila zastonj stanovanja. Potem so jih pa pokupili za res malo denarja in se še sedaj nosijo. Skregan z vsemi po vrsti, ker sem kupil stanovanje po polni ceni in me sedaj jebejo, da to in uno ne smem, ker so tukaj že toliko in toliko let. ŠE dobr, da smo se v osnovni šoli učili srbohrvaško, da kaj zastopim. Škoda, ker niso izbrisane in njim podobne naložili na kaione in takoj po vojni na jug.

Bravo,Pike ti si baš pravi tolerantni Slovenec, kakršne imamo svi radi in svi ljubite vse ostale. Tudi tvoja slovenština je super.Sploh nisi nič zadrgnjen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si poslušal takrat unga u parlamentu da je treba slovenijo zbrisat (predstavnik srbije je bil k je še dej tu) dej se pa gre sam izbrisanega ker ni hotu državljanstva haloo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro se ve za take, ki niso hoteli državljanstva vzet, zdaj jih pa tepe, ko so izbrisani.... A so naši gasterbajterji dobili državljanstvo, po par letih dela v Nemčiji? Ni razloga, da bi ga, mar ne? Torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... A so naši gasterbajterji dobili državljanstvo, po par letih dela v Nemčiji?

ja oprosti ker takole vstopam, a jih poznam kar nekaj ki so dobili nemško državljanstvo ! emigrirali v '70 letih, "danes" pa se morajo odločit al bodo imeli zelen ali rdeč potni list ! samo enega !

če pogledaš južne sosede hrvate imajo čisto drugačno "emigracijsko" politiko ! vsak njihov gastarbajter je samo izrazil željo po domovnici oz. so jim "ponujali", tudi če je v avstraliji jo je dobil z lahkoto !

amapk hrvatov je zgleda "premalo" napram slovencem pa morajo statistično številko državljavnov popraviti !

in če je beseda nanesla na statistiko evo nekaj frišnega:

Prebivalstvo Slovenije je od konca marca do konca junija letos naraslo za 4122 oseb. 99,7 odstotka je k temu prispeval selitveni prirast, 0,3 odstotka pa naravni prirast, so sporočili iz Statističnega urada RS.

Število rojenih se je v primerjavi s prvim četrtletjem zvišalo za 5,9 odstotkov, število umrlih pa se je znižalo za 2,5 odstotkov.

V drugem (pomladnem) četrtletju se je v primerjavi s prvim četrtletjem po pričakovanjih povečalo število rojenih, število umrlih pa se je zmanjšalo. Naravni prirast je bil skromen, in sicer 12 oseb, vendar pozitiven, ugotavljajo na statističnem uradu.

Prav tako se je v drugem četrtletju letošnjega leta v primerjavi s prvim močno povečalo število oseb, ki so se priselile iz tujine, in hkrati močno zmanjšalo število tistih, ki so se odselile v tujino. Število prvih se je povečalo za 37,1 odstotkov, število drugih pa se je zmanjšalo za več kot 40 odstotkov. Selitveni prirast je znašal 4110 prebivalcev, še kažejo podatki statističnega urada. (STA)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Prav tako se je v drugem četrtletju letošnjega leta v primerjavi s prvim močno povečalo število oseb, ki so se priselile iz tujine, in hkrati močno zmanjšalo število tistih, ki so se odselile v tujino. Število prvih se je povečalo za 37,1 odstotkov, število drugih pa se je zmanjšalo za več kot 40 odstotkov. Selitveni prirast je znašal 4110 prebivalcev, še kažejo podatki statističnega urada. (STA)

Kar kaže na to, da postaja Slovenija Indija Koromandija za tujce in je vse začelo silit sem.

Pol pa tu nekaj jamrate kako nam gre slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar kaže na to, da postaja Slovenija Indija Koromandija za tujce in je vse začelo silit sem.

Pol pa tu nekaj jamrate kako nam gre slabo.

Bojim se da imaš prav...veš komu smo mi lahko indija koromandija :xx:

Rude boy...je mogoče podatek iz kje prihaja teh 4110 ljudi?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...veš komu smo mi lahko indija koromandija :xx:

...

:grim

... da je bilo izmed 1644 lani obravnavanih vlog za pridobitev državljanstva 1291 z držav na območju nekdanje Jugoslavije. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude Boy, verjamem da je kar nekaj naših gasterbajterjev dobilo nemško državljanstvo,- samo ne tako na easy, kot se je podeljevalo pri nas. Sicer pa- kar je bilo, je bilo, popraviti se ne da. Jemat jim ga, pa ne gre. Bi spet Hanžek tarnal in stokal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rude Boy, verjamem da je kar nekaj naših gasterbajterjev dobilo nemško državljanstvo,- samo ne tako na easy, kot se je podeljevalo pri nas. Sicer pa- kar je bilo, je bilo, popraviti se ne da. Jemat jim ga, pa ne gre. Bi spet Hanžek tarnal in stokal...

Ne moreš primerjat Nemčije in naših gastarbajterjev ter Slovenije in ljudi iz republik bivše skupne države s stalnim bivališčem v Sloveniji na dan odcepitve Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da ne? Jugoviči niso slovenci, pa basta. Kot tudi naši niso Nemci. Se je pa treba vprašati, na kakšen način so prišli do stanovanja.. ''Slučajno'' vem, kako so podeljevali v Velenju. Je prišel, par noči prespal pri ''zemotu'', ta mu je zrihtal delo v ''njegovi'' fabriki. Tam pa je brž pojamral, da spi na postaji, zaigral na karte bratstva in enotnosti, - in evo stanovanja. Potem pa sorodstvo na obisk, pa podobna zgodba naprejjj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da ne? Jugoviči niso slovenci, pa basta. Kot tudi naši niso Nemci. Se je pa treba vprašati, na kakšen način so prišli do stanovanja.. ''Slučajno'' vem, kako so podeljevali v Velenju. Je prišel, par noči prespal pri ''zemotu'', ta mu je zrihtal delo v ''njegovi'' fabriki. Tam pa je brž pojamral, da spi na postaji, zaigral na karte bratstva in enotnosti, - in evo stanovanja. Potem pa sorodstvo na obisk, pa podobna zgodba naprejjj

vsa čast...res si poznavalec razmer....kapo dol...

verjetno si ti nisi mogel zrihtat delo v isti fabriki, pa zato nisi prišel do stanovanja,kajne....

pozabljaš, da so te isti ljudje plačevali davke, vplačevali tvojo bodočo penzijo,itd.....ti pa nonšalantno "grlom u koprive"...

mimogrede, zakaj ti nisi prespal pri kakšnem tvojem "zemotu", delal v "njegovi" fabriki in si zrihtal stanovanje takole z jamranjem? pozabljaš, da ni bilo merilo za pridobitev socialnega stanovanja bratstvo in enotnost, temveč dohodki, socialni status , življenske razmere in število otrok....pa ne razlagat, da ne znaš jamrat, kajti vse tole se mi zdi eno veliko jamranje....in tlačiš vse v isti koš....kar se mi pa ne zdi v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so najbolj zadrgnjeni izbrisani na avtobusu in njihovi pomagači tudi jih lahko kar nekam južno od kolpe zapeljejo in tam ven skipajo. Banda prokleta! Če bi pri nas kaj bolj zagustilo bi pa na stran južnakov stopil pa tolkli po slovencih. Tudi jaz stanujem v bloku, kjer je banda oficirska dobila zastonj stanovanja. Potem so jih pa pokupili za res malo denarja in se še sedaj nosijo. Skregan z vsemi po vrsti, ker sem kupil stanovanje po polni ceni in me sedaj jebejo, da to in uno ne smem, ker so tukaj že toliko in toliko let. ŠE dobr, da smo se v osnovni šoli učili srbohrvaško, da kaj zastopim. Škoda, ker niso izbrisane in njim podobne naložili na kaione in takoj po vojni na jug.

Žal , ampak ne morem drugače, kakor , da ti , (enako, kakor si ti zmerjal drugačemisleče in razširjal nestrpnost,sovraštvo,da pa ne govorim o osnovah NACIZMA) rečem, da si enostavno nedoraslo šovinistično (težko se vzdržim izraza :nacistično) budalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vplačevali tvojo bodočo penzijo,itd....

Napaka.

Penzije se ne vplačujejo v naprej, ampak za sedaj.

Previlno zapisano bi bilo:

... vplačevali tvojo tedanjo penzijo, ali pa takratno penzijo tvojih staršev ali pa prastaršev...

Zato govori penzijska filozofija pri nas o medgeneracijski solidarnosti.

Današnja mlada generacija plačuje penzijo (obvezno zavarovanje) sedanji stari generaciji.

Bodoča mlada generacija bo plačevala penzije sedanji mladi generaciji.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se da imaš prav...veš komu smo mi lahko indija koromandija :xx:

Rude boy...je mogoče podatek iz kje prihaja teh 4110 ljudi?

:grim

... da je bilo izmed 1644 lani obravnavanih vlog za pridobitev državljanstva 1291 z držav na območju nekdanje Jugoslavije. ...

za vaju dva bi verjetno tudi tista DVA ki bi prišla z druge strani Kolpe na to stran prveč, kaj šele par tisoč !

Dajta vidva eht kranjca raje se malo zamislit nad naravnim prirastkom (12) in na tem naredita kaj konkretnega, pa da bodo vajini naravni prirastki taki oh in sploh dedci lih za na gradbišče ali kako oreng delo da ne bo treba "uvažat" ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa da ne? Jugoviči niso slovenci, pa basta. Kot tudi naši niso Nemci. Se je pa treba vprašati, na kakšen način so prišli do stanovanja.. ''Slučajno'' vem, kako so podeljevali v Velenju. Je prišel, par noči prespal pri ''zemotu'', ta mu je zrihtal delo v ''njegovi'' fabriki. Tam pa je brž pojamral, da spi na postaji, zaigral na karte bratstva in enotnosti, - in evo stanovanja. Potem pa sorodstvo na obisk, pa podobna zgodba naprejjj

motofrik, a si ti takrat že bil na svetu, ali so ti to povedali ljudje, ki še danes ne morejo verjet, da so zgubil vojno(drugo svetovno, da ne bo pomote)

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal , ampak ne morem drugače, kakor , da ti , (enako, kakor si ti zmerjal drugačemisleče in razširjal nestrpnost,sovraštvo,da pa ne govorim o osnovah NACIZMA) rečem, da si enostavno nedoraslo šovinistično (težko se vzdržim izraza :nacistično) budalo

:OK: :OK: :OK: :OK: Nekomu so popustili živci :grim Predlagam tole :headbang: :headbang: :headbang: V stresnih situacijah pomaga :kva2:

za vaju dva bi verjetno tudi tista DVA ki bi prišla z druge strani Kolpe na to stran prveč, kaj šele par tisoč !

Dajta vidva eht kranjca raje se malo zamislit nad naravnim prirastkom (12) in na tem naredita kaj konkretnega, pa da bodo vajini naravni prirastki taki oh in sploh dedci lih za na gradbišče ali kako oreng delo da ne bo treba "uvažat" ! :fredy:

Nikakor mi ni všeč podcenjevale odnos do dela na gradbišču. Vsekakor drži, da na gradbiščih dela več južnakov, vendar je delo težko, zahtevno ter po večini primerov slabo plačano, če sploh je plačano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabljaš, da ni bilo merilo za pridobitev socialnega stanovanja bratstvo in enotnost, temveč dohodki, socialni status , življenske razmere in število otrok....

Ha, ha, ha, ha.......... :kva2: :kva2:

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor mi ni všeč podcenjevale odnos do dela na gradbišču.

tudi meni ne ! iz kadrovskih služb slovenskih gradbenih podjetij sporočajo da domača delovna sila temu ni kos, da jo je treba uvažat, največ iz bosne, sledijo slovaki in čehi ! smo pač slovenci bolj švoh ! jebiga !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vaju dva bi verjetno tudi tista DVA ki bi prišla z druge strani Kolpe na to stran prveč, kaj šele par tisoč !

Dajta vidva eht kranjca raje se malo zamislit nad naravnim prirastkom (12) in na tem naredita kaj konkretnega, pa da bodo vajini naravni prirastki taki oh in sploh dedci lih za na gradbišče ali kako oreng delo da ne bo treba "uvažat" ! :fredy:

Mene boli kurac koliko jih pride čez Kolpo. Sem samo pripopal uradni podatek o tem koliko in od kje so prišli tujci v Slovenijo leta 2006. Tebe pa če tako močno skrbi naravni prirast v Sloveniji, pa sam kaj konkretnega naredi v tej smeri. Jaz sem že. Pa na srečo zaenkrat moj prirasek še ni za na gradbišče in upam, da tudi ne bo. Tebe naj raje tvoj skrbi. Boš imel kar dovolj dela z njim, če se bo po tebi vrgel.

Kar se pa Line tiče, pa raje gledam njo oblečeno, kot tebe slečenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni ne ! iz kadrovskih služb slovenskih gradbenih podjetij sporočajo da domača delovna sila temu ni kos, da jo je treba uvažat, največ iz bosne, sledijo slovaki in čehi ! smo pač slovenci bolj švoh ! jebiga !

jaki na mudima, malo manje na mišićima

pa tudi intelektualno nacija šepa-peša

samo, da smo King of Bongo Bong. ..

post-4542-1165407157_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!