Skoči na vsebino

Težave


motolover

Priporočene objave

post-5391-1202047687_thumb.png

Kaj se pa danes dogaja. A je mal cknlo vse skupaj ?? :alien1:

Skoraj 1 uro tišine ??? WTF :eek:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1202047687_thumb.png

Kaj se pa danes dogaja. A je mal cknlo vse skupaj ?? :alien1:

Skoraj 1 uro tišine ??? WTF :eek:

pomoje...men je nek error javljaj... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Klikni F5!

???

Tam kjer štimam avatraja, je že zaznan nov. V forumu, med objavami, pa je še vedno (malo popačen) star avatar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo...kolega se je hotu vpisat na MS...in mu je ratal...se vpiše lahko bere...vse samo pisati pa ne mora komentarjev......če lohka pogledate kaj je narobe da mu sporočim....THX

Njegovo nick

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrdil svojega uporabniškega imena. Naj pogeda v email, ki ga je dobil v svoj poštni inbox ki ga je prijavil ob registraciji na MS, in sledi navodilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj mi občasno zamrzne stran....dogaja se samo, kt sm na MS? BTW Ne zamrzne mi cel comp, sam MS stran....Tud če delam istočasno na večih straneh...ostale delajo normalno, MS pa.... kr neki..... Sej pol kt še enkrat odprem je v redu.... Včas se sicer ene 2x zapovrstjo zgodi.... Če mi loh kdo pove, kaj je vzrok oz.kako ga odpravt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, zakaj mi občasno zamrzne stran....dogaja se samo, kt sm na MS? BTW Ne zamrzne mi cel comp, sam MS stran....Tud če delam istočasno na večih straneh...ostale delajo normalno, MS pa.... kr neki..... Sej pol kt še enkrat odprem je v redu.... Včas se sicer ene 2x zapovrstjo zgodi.... Če mi loh kdo pove, kaj je vzrok oz.kako ga odpravt?

premal sodeluješ, potem pa stran zmrzne :P :P .

kater brskalnik uporabljaš? Mal je čudno, da bi ti brskalnik oz. zavihek brskalnika zmrznil in to samo na MS. Če že, bi ti moral cel brskalnik zmrznt in se zaprt....

Popravljeno . Popravil Ole
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako moram točno spremeniti barvo texta ? Jaz to naredim tako, da pred besedilom kliknem na okenček z barvo, ko napišem besedilo pa še 1X. Rezultat ne v redu, poleg besedila piše še neki ''color..''. Če pa kliknem samo enkrat pred besedilom, pa se ne obarva.

Kaj naj naredim ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti komplet besedilo napiši normalno......nato z mišem označi tekst ki bi ga rad obarval....ko je tekst označen klikneš gumb za barve, izbereš barvo in voila

evo primer:

zelena --------> [ color="#00FF00" ]zelena[ /color ] (seveda brez presledkov pred oklepaji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

naj mi kdo razloži, kje se spremenijo podatki v profilu. NPR hočem zamenjati kraj bivanja ali pa vrsto motorja!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi kdo razloži, kje se spremenijo podatki v profilu. NPR hočem zamenjati kraj bivanja ali pa vrsto motorja!!!

Nadzorni center/Uredi profil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa (po včerajšnji prenovi) skoz po novem skače napis:

The server www.motosvet.com at Password Required requires a username and password.

Warning: This server is requesting that your username and password be sent in an insecure manner (basic authentication without a secure connection).

.............. zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa (po včerajšnji prenovi) skoz po novem skače napis:

The server www.motosvet.com at Password Required requires a username and password.

Warning: This server is requesting that your username and password be sent in an insecure manner (basic authentication without a secure connection).

.............. zakaj?

Meni tudi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... potem je to common problem. Bomo vidli, če bo po prenovi še nagajal ;)

:eek:

A ni prenova že zaključena :krneki:

post-5391-1208156932_thumb.png

Zgleda pa takole nekako :alien1:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka prenova odpravi stare napake in prinese nove, večje, lepše.... :naughty:

Lojze, hwala za tolažbo. Mi je kar odleglo :rolleyes:

post-5391-1208157240_thumb.png

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa (po včerajšnji prenovi) skoz po novem skače napis:

The server www.motosvet.com at Password Required requires a username and password.

Warning: This server is requesting that your username and password be sent in an insecure manner (basic authentication without a secure connection).

.............. zakaj?

MEni tudi, prav zoprno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!