Skoči na vsebino

ali je samskih


Thundercat

Priporočene objave

pri meni so vedno vsi (motoristi) dobrodošli! ampak sem pa še bolj vesela, če se najavijo, da kaj nabavim, če slučajno ni nič doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni so vedno vsi (motoristi) dobrodošli! ampak sem pa še bolj vesela, če se najavijo, da kaj nabavim, če slučajno ni nič doma!

Hm, ženske... :headbang: Jaz bi že zdavnaj pritekel do tebe, Nina, pa me nisi povabila... :naughty: :wacko:

Ti pa obljubljaš in čakaš--- :nono:

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si se pa mal zlagal zdele! zadnjič k smo bli na piru sem ti rekla da lahko prideš... kr spomn se!

a misliš da bom za dedci hodila pa tekla... pa kaj še... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti jest povem da se to ne obnese. :D

sicer me ne briga ,no ,... sam ti kr verjamem,da se ti ne obnese, če pride ...moški! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sj tud samski ni slabu bit, se maš več časa posvetit ostalim, novim stvarem.. :worship:

No sam predouh pa ni fajn bit ..zih ne :unsure: Tak de pobi dvignte rite in navalite ogovort kešno fajn dečvo :naughty:

Pa istu vela za bejbe d lahk mau prtresejo rito ke do kšnga fajn pubeca :yes:

Drgač pa na splošn ne opažam kešne velike porasti samskih, razn velik varanja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je skoz več samskih in ne manj.. sej se skoz varajo..ločujejo..itd. obup. jst ne najdem niti ene resne, vse so neke kur*ice ki ga hočejo fasat od čim več folka,da so pol srečne :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je skoz več samskih in ne manj.. sej se skoz varajo..ločujejo..itd. obup. jst ne najdem niti ene resne, vse so neke kur*ice ki ga hočejo fasat od čim več folka,da so pol srečne :worship:

mi jih pa hočmo čimveč podret in si zato delamo črtice na motorju

(ups moj je že čisto popraskan) - in sem srečen kljub popraskanem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi jih pa hočmo čimveč podret in si zato delamo črtice na motorju

(ups moj je že čisto popraskan) - in sem srečen kljub popraskanem motorju

enkrat si mal padu z motorjem,zdej se pa s črticami od peska hvališ??? :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat si mal padu z motorjem,zdej se pa s črticami od peska hvališ??? :lol1::lol1:

auč... zdej je pa ego padu... sam da kaj drugega ne :evilgrin: :whistle::rolleyes::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa tak mlad motorist,pa upam da bom punco nekje sreču,če ne drugje na motosrečanju,ker bi res rad vidu da je motoristka.Aja pa upam da jo bom spoznal na motosrečanju čez par let.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mi jih pa hočmo čimveč podret in si zato delamo črtice na motorju

(ups moj je že čisto popraskan) - in sem srečen kljub popraskanem motorju

vi kr črtice delajte,ko to berem se bom pocrala od smeha-ja to so moški :whistle:

tolk kritizirate ženske,da sam čakajo kdo jih bo....moški pa sam da ga nekam vtaknete,pa makr krtino :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od tega ko si ti delaš črtice, ti ne bo nobena prišla pa noge dala narazn :lol1:

A k tebi pride sama ženska in ti širi noge,hahhah

Sam vmene zanima če ti njej al on atebi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kr neky modern. Vse več jih je, k so samski. Baje eni tko modo sledijo :headbang:

Sicer pa za nekatere velja "malo tu, malo tam, na koncu pa ostaneš sam"! Se je za zamislt če ni kej resnice v tem :eek::?

Popravljeno . Popravil Greeny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!