Skoči na vsebino

Plastika, kevlar, karbon in druge smolnate stvari


fazerer

Priporočene objave

Dajte me razsvetlit, kje v sloveniji dobit "hitre sponke" za oklep?

Hehe, mene tudi, prosim... ;) Velja tudi Graz z bližnjo okolico...

Iščem nekaj takega:

post-2208-1210922745.jpg

post-2208-1210922751_thumb.png

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz sem hitre sponke našel pri Motorrad Klein v Kaindorf-u pri Lipnici. Set je stal 4€, sem pa kupil zadnje štiri (pa še te iz šefove privatne dirkalne zaloge).

Tako da če še kdo rabi, lahko pokliče +43 3452 86766-18 (g. Markus Drnovsek) in naroči...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi sam dodal, da so te sponke zakon! :D

aha...par dni nazaj sem porabil 3ure da sem ugotovil da ni to šrauf ampak da so zaponke...no sej vsakič se nekaj novega naučimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje v sloveniji bi se dalo dobiti karbonske sčitnike ki se montirajo na pokrove od sklopke magneta in vodne ćrpalke . še slikce za boljše razumevanje

post-7302-1211057994_thumb.jpg

post-7302-1211058002_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje v sloveniji bi se dalo dobiti karbonske sčitnike ki se montirajo na pokrove od sklopke magneta in vodne ćrpalke . še slikce za boljše razumevanje

Lih zadnjič sem jih videl pri černetu v pisarni, podpisan je pa jani iz jesenic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!!

Morda vete kje bi dobil karbonske nalepke ki bi bile kvalitetne in se ne bi takoj videlo da ni pravi karbon?

LP

Ja, to tut mene zanima. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa prosil telefonsko številko od Janija iz Jesenic oz. njegov naslov, ker telefonska številka, kije objavljena ne velja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa prosil telefonsko številko od Janija iz Jesenic oz. njegov naslov, ker telefonska številka, kije objavljena ne velja

Tud jaz bi se jo razveselil v kolikor jo kdo ima.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!!

dokaj kvaliteno karbon folijo imajo v avstrijski avtomobilistični trgovini forstinger

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa prosil telefonsko številko od Janija iz Jesenic oz. njegov naslov, ker telefonska številka, kije objavljena ne velja

070 817 765 JANI RACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, že na začetku sezone, ko je blo še velik kamenčkov, sem zgleda da fasu enga v pokrov zadnjega sedeža in mi je zarezalo v barvo.

post-4351-1211820424_thumb.jpg post-4351-1211820527_thumb.jpg post-4351-1211820574_thumb.jpg post-4351-1211820645_thumb.jpg post-4351-1211820674_thumb.jpg

Kje, najraje okolica lj ali kranj, ajde može tud dolenska, ma vseen mi je kej :D, bi lahko dal tole popravit? Če se da mogoče, da se sam še enkrat prelakira ali kaj podobnega, da ne bi še enkrat treba blo celga prebarvat, k pol morem še nalepko staknit kje :)

Pa še da mi karbonske blatnike spolira pa prelakira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm a ni sploh brezveze to popravjlat? Pomojem je skoda dnarja no, ker so kr dragi ti licarji. Al pa maker se pocakaj do konca sezone, ker bos se na desetine takih luknjic/zarezic nasel/naredil, pa potem porihtas.

razn ce bos prodajal, pa hoces met motor porihtan, ampak tud zaradi tega nebos nic denarja zgubil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen je to oklep, poliesterski ali karbonski?

Tkanina je karbonska, smola pa verjetno poliester... tko da je tole poliester-karbon ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkanina je karbonska, smolo se pa težko loči. Poliester je bolj moten medtem, ko je epoksi čistejši ampak, če nimaš pred sabo obeh primerov je težko opaziti razliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkanina je karbonska, smola pa verjetno poliester... tko da je tole poliester-karbon ;)

Pomoje je bolj epoxysmola + tkanina karbon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!