Skoči na vsebino

MOTO ščitniki (ledvični pas, želva, komolci, kolena, vrat)


kocka

Priporočene objave

ju3 nameravam iti kupit tole:

post-15471-1214251889_thumb.jpgpost-15471-1214251918_thumb.jpg

danes sem probal in se mi zdi super.. še ima mogoče kdo to da slišim še mneje od koga drugega.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa menite o ledvičnih pasovih s dodatkom zaščite npr:

IXS turtle belt

ali

ledvični pas zandona

ali

Bionic Street Belt

Oziroma ima kdo kakšen drug predlog ?

Ali uporabljate te pasove?

Mislim da bi mojim potrebam zadostoval :blush:

Hvala in LP

Pol bolš da si kupiš naveden ledvični pas, bo vsaj bolj udoben, ker teli ti ne nudijo nobene zaščite.

Popravljeno . Popravil Wolfman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 nameravam iti kupit tole:

post-15471-1214251889_thumb.jpgpost-15471-1214251918_thumb.jpg

danes sem probal in se mi zdi super.. še ima mogoče kdo to da slišim še mneje od koga drugega.. :whistle:

jest mam od daineseja wave 2 mislm da skor isti sam da ma za tilnik še. sploh nemorm prehvalit!

o kvaliteti itak nebi zgublu besed sam se tok dobr nos jst ga kr na gola koža dam pa se furam zdej pr 35 stopinjah. zaščita je pa itak na maximumu in jst res toplo priporočam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ju3 grem v Velenje po njega pa bom probu tut če gre pod jakno.. drugače pa nameravam nosit čez cross majco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ve kdo, kje vse se da kupiti Alpinestars track zaščitni brezrokavnik, razen v Litiji?

Norik, v Sencurju pri Kranju...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No prijatu je gadno najebu na motorju ( zlom dveh vretenc) in zato sem se odlocil da si poleg vse mogoce opreme ki jo ze imam kupim se edino kar mi manjka. Hrbtenicnik oz. zelvo.

Cena je od 40€ do 150€.

Obstajajo standard 1 in standard 2. Nevem pa ker kaj pomeni. Vem pa da eden zasciti do 100% boljse kot drugi.

Mogoce moram bit na kaj pazljiv? (velikost, material.....)

hvala za odgovore ze vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prijatu je gadno najebu na motorju ( zlom dveh vretenc) in zato sem se odlocil da si poleg vse mogoce opreme ki jo ze imam kupim se edino kar mi manjka. Hrbtenicnik oz. zelvo.

Cena je od 40€ do 150€.

Obstajajo standard 1 in standard 2. Nevem pa ker kaj pomeni. Vem pa da eden zasciti do 100% boljse kot drugi.

Mogoce moram bit na kaj pazljiv? (velikost, material.....)

hvala za odgovore ze vnaprej.

Pionirji zaščite hrbta so DAINESE. Izdelujejo jih samo v LEVEL 2. Seveda moraš biti pazljiv na velikost. Posvet z prodajalci. Akcije so se pa tud že začele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ledvičnem pasu (Dainese) se mi je po dobrem letu uporabe zjahal ježek (tudi moji dragi, no, njej se je še bolj, saj več sploh ne drži :angry: ) A kdo ve, kje bi se ga dalo kupit? Šiviljo "že imam" .) , rabil bi samo material...Kakšna ideja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ledvičnem pasu (Dainese) se mi je po dobrem letu uporabe zjahal ježek (tudi moji dragi, no, njej se je še bolj, saj več sploh ne drži :angry: ) A kdo ve, kje bi se ga dalo kupit? Šiviljo "že imam" .) , rabil bi samo material...Kakšna ideja :?

Jaz sem šel v trgovino Maya-Maya v LJ BTCju, jih lepo prosil - prijazna prodajalka je naročila v njihovi tovarni in v roku 3 dni sem zadevo dobil, brezplačno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prijatu je gadno najebu na motorju ( zlom dveh vretenc) in zato sem se odlocil da si poleg vse mogoce opreme ki jo ze imam kupim se edino kar mi manjka. Hrbtenicnik oz. zelvo.

Cena je od 40€ do 150€.

Obstajajo standard 1 in standard 2. Nevem pa ker kaj pomeni. Vem pa da eden zasciti do 100% boljse kot drugi.

Mogoce moram bit na kaj pazljiv? (velikost, material.....)

hvala za odgovore ze vnaprej.

Vec al manj ti bojo tam k kupis povedal kok velika mora bit. Najbolj pametno je da je level 2 (pac vec zascite). Jst mam alpine starsov bionic back protector. Zaenkrat mi je ok, edin velcro za zapet okol pasu je su v k**** :) Cena je okol 110 EUR se mi zdi. Majo pa jih pr labatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

standar 2...to je SUPER ZADEVA.

Splosno so dainese in pa alpinestars na tem podrocju najboljsi. verjemi tole se splaca kupit.

LP

Sej se mi je zdel, zato sm šu v autocomerc v lj, probal, najdel tistega z ustreznimi merami, poklical v mb, naročil in pride enkrat naslednji teden :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Mene pa zanima kaj mi svetujete pri nakupu želve, seveda bi rad imel veliko udobja in še več varnosti seveda tudi za več denarja. Zaenkrat se odločam med alpinstar bionic in dainese... me pa zanima če je še kakšen višji level od 2... LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj mi svetujete pri nakupu želve, seveda bi rad imel veliko udobja in še več varnosti seveda tudi za več denarja. Zaenkrat se odločam med alpinstar bionic in dainese... me pa zanima če je še kakšen višji level od 2... LP

Bionic je 1A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za razliko najbl da uprašaš v trgovini, lahko da je eno varjanta ki se da samo v kombinezon (samo želva) drugo pa za na šoferja, z naramnicami in vsem, vem pa ne :)

Oba od izbranih sta dobra, nobenega ne boš čutil na hrbtu. Jst imam alpinestarsovega in sem zadovoljen, edino ježki čes čas grabijo malo manj, pa je treba tehniko zgruntat kako zapet, pa še se kdaj zgodi da se odpne med natikanjem, pa tist trak za zapet je precej dolg, pa mam mal pivskega trebuščka, pa morem vseeno čist do konca vse zategnit.

Probal sem pa tud dianesovega in je tudi fajn, samo ko sem imel denar sem bil glih v labi pa sem ga pač tam uzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos nabavil Bionic back protector, sicer sem ga zaenkrat sprobal samo na smučanju, ampak do sedaj so vtisi pozitivni :) Mi ni žal denarja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj če mi lahko kdo razloži na tej strani je kar nekaj hrbteničnikov z enakimi imeni vendar z različnimi cenami. V nečem verjetno je razlika.

http://www.motocenterlaba.com/index.php?op...=20&lang=si

Mogoče lahko kar mi pomagamo. Kateri bi pa s seznama prišli v poštev? (da pojasnimo razlike)

Morda še pojasnilo: level 3 standarda še ni in ga torej še noben hrbteničnik ne izpolnjuje.

In še problem ježkov: če je ščitnik še v garanciji (torej star manj kot eno leto), se ježki pri nas kupljenega ščitnika zamenjajo brezplačno.

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!