Skoči na vsebino

MOTO ščitniki (ledvični pas, želva, komolci, kolena, vrat)


kocka

Priporočene objave

V petek sem postal lastnik Dainese BAP 2, na prvi pogled zgleda super, lepo se prilagaja, cena pa tudi ugodna, malo čez 70€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AS Track Vest je povsem nova zadeva (kolekcija 2008). Uradna stran www.alpinestars.com je namenjena predvsem ameriškemu trgu, na žalost pa je zelo neažurna in kupa artiklov ni nikoli sploh omenjenih.

Carski telovnik :worship: (visoko na moji listi), ampak malce moram ponergat glede cene. Zakaj ga Ameri dobijo za isto ceno, v dolarjih seveda? :eek: :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carski telovnik :worship: (visoko na moji listi), ampak malce moram ponergat glede cene. Zakaj ga Ameri dobijo za isto ceno, v dolarjih seveda? :eek: :hmm: :cry:

...kot vse ostalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem bil včeraj v trgovini in to track vest zadevo + še en navaden ledvični pas za btw.

Zadeva se super prilega. je lahka in ne zateguje oz ovira med vožnjo tako da mi ni žal $$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene tudi zanimajo dainese hrbteničniki ! Kje bi to lahko pri nas dobil (da mi ni treba v Lojza)? Ima dainese tudi variante brezrokavnikov za pod kombinezon z že vgrajenim ščitnikom? Kako se obnese nasploh dainese pri tej robi ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi zanimajo dainese hrbteničniki ! Kje bi to lahko pri nas dobil (da mi ni treba v Lojza)? Ima dainese tudi variante brezrokavnikov za pod kombinezon z že vgrajenim ščitnikom? Kako se obnese nasploh dainese pri tej robi ??

Seveda ima, Dainese gilet Wave. Dainese je vsekakor kvalitetna firma in sigurno neboš zgrešil. Pri teh ščitnikih glej le, da zadovoljujejo evropske normative (polkrožni znak CE, predpis EN 1621-2).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

misliš Tukaj

za rekreativce mogoče še malo predraga zadeva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločam se za nakup med tema dvema "želvama"

shark7.jpg

in

bionic%20back%20protector.jpg

cena prvega je 70€

cena drugega 120€

oba sta level 2 torej najvišja zaščita..

ima kdo izkušnje z katerim oz kateri je best buy (upoštevajoč ceno)

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločam se za nakup med tema dvema "želvama"

shark7.jpg

in

bionic%20back%20protector.jpg

cena prvega je 70€

cena drugega 120€

oba sta level 2 torej najvišja zaščita..

ima kdo izkušnje z katerim oz kateri je best buy (upoštevajoč ceno)

Hvala, lp

Cena drugega je 109,96 €. No, vsaj pri nas ;)

Lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam A* in sem zaenkrat z njim zadovoljen.

Crash testa pa zaenkrat se nisem opravljal in upam da ga tud ne bom :)

lp Ales

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo forumovci.

Kaj pravite na hrbteničnike znamke Zandona, ki jih prodajajo v TC-ju? Je dobra roba? Je kdo, ki ga ima in ni zadovoljen z njim? Hvala za odgovore!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo forumovci.

Kaj pravite na hrbteničnike znamke Zandona, ki jih prodajajo v TC-ju? Je dobra roba? Je kdo, ki ga ima in ni zadovoljen z njim? Hvala za odgovore!

LP

Jst ga mam, sem ga tud že sprobal, zaenkrat je deloval uredu(pa je bla obremenitev direktno na hrbet)....kakšna je pa dejanska razlika med tem hrbteničnikom in kakšnim boljšim ti pa nebi znal povedat ker sem samo tega sprobal... Za svoj denar je najbrž uredu...jst sm pač vzel tega ker je bil prvi k mi je pod roke pršu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!