Skoči na vsebino

MOTO ščitniki (ledvični pas, želva, komolci, kolena, vrat)


kocka

Priporočene objave

Svoje kosti ceniš šele takrat ko imaš polomljene :headbang: ! Vem iz lastnih izkušenj :whistle: , čeprav se nisem polomil na motorju :worship: .

Pa srečno vožnjo z ali brez ščitnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tale DAINESE zaščita za pod kombinezon. Zaščiten je še vrat.

V njihovi spletni trgovini se tega ne da kupiti, piše, da še ni na voljo.

Popravljeno . Popravil rude
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svoje kosti ceniš šele takrat ko imaš polomljene :headbang: !

Pa srečno vožnjo z ali brez ščitnikov.

Podpišem!

Kaovostna zaščitna oprema je vedno dobra naložba :worship: , tako s strani zaščite kot finančne plati, saj poznate pregovor ''nisem dovolj bogat, da bi kupoval poceni''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v totem Mariboru pa imajo to lupino? Za vsak slučaj, če se bom kaj po drugem koncu slovenđije klatil.

AUTOCOMMERCE, D.O.O., RC MARIBOR

Ptujska 132

2000 MARIBOR

Telefon: 02 / 460 - 01 40

GSM: 041 / 499 - 679

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v totem Mariboru pa imajo to lupino? Za vsak slučaj, če se bom kaj po drugem koncu slovenđije klatil.

V soboto sem probaval ravno to zadevo pri Boštjanu v Autocommerce-u;fajn zadeva, edino tale opora/zaščita za vrat me je rahlo motla, ker je dokaj visoka. Obvezno je treba zadevo probat s čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem probaval ravno to zadevo pri Boštjanu v Autocommerce-u;fajn zadeva, edino tale opora/zaščita za vrat me je rahlo motla, ker je dokaj visoka. Obvezno je treba zadevo probat s čelado.

Jaz bi tegale Dainese imel bolj za enduro namen, ravno zato ker ima "ovratnik", ki pri ss vožnji moti, pri enduro pride pa zelo prav. A je to ziher izdelek, namenjen za pod kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tegale Dainese imel bolj za enduro namen, ravno zato ker ima "ovratnik", ki pri ss vožnji moti, pri enduro pride pa zelo prav. A je to ziher izdelek, namenjen za pod kombinezon?

Zgleda prava zadeva za pod kombinezon. Videl sem pa ga tudi brez vratne zaščite - za tiste, ki jih to moti. Meni ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda prava zadeva za pod kombinezon. Videl sem pa ga tudi brez vratne zaščite - za tiste, ki jih to moti. Meni ustreza.

...mogoče :hmm: , nujno sprobat, ker se mi zdita prsna ščitnika precej zajetna. Nekateri konkurenčni produkti so bolj elegantni ob vsaj enaki stopnji varnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče :hmm: , nujno sprobat, ker se mi zdita prsna ščitnika precej zajetna. Nekateri konkurenčni produkti so bolj elegantni ob vsaj enaki stopnji varnosti.

A poznaš še katerega razen teh dvek, ki sta tukaj napopana ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poznaš še katerega razen teh dvek, ki sta tukaj napopana ?

Knox, Büse, Vanucci,... Skoraj vsaki prodajalec ščitnikov ima v programu telovnike s (prsnimi) ščitniki. Za začetek preglej louis.at.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Knox, Büse, Vanucci,... Skoraj vsaki prodajalec ščitnikov ima v programu telovnike s (prsnimi) ščitniki. Za začetek preglej louis.at.

Ob vsaj enaki varnosti? Kateri ima pa "level 3" potem? Vanucci še certificiran level 1 ne pozna...Od naštetih je certificiran L2 samo Knox...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vsaj enaki varnosti? Kateri ima pa "level 3" potem? Vanucci še certificiran level 1 ne pozna...Od naštetih je certificiran L2 samo Knox...

Govorim o L2 zaščiti in če boš malce počekiral net, boš videl, da tudi drugi proizvajalci že ponujajo L2 oz. so njihovi izdelki na testih dosegli odlične uvrstitve (pri bolj ugodnih cenah!).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno je bolje, da ga imaš kot pa ne. :closedeyes:

Ja, to pa definitivno. Skoraj vse je boljše, kot pa nezaščitena hrbtenica.

Govorim o L2 zaščiti in če boš malce počekiral net, boš videl, da tudi drugi proizvajalci že ponujajo L2 oz. so njihovi izdelki na testih dosegli odlične uvrstitve (pri bolj ugodnih cenah!).

Sem prečekiral predlagan louis.de. Vanucci, ki pravi, da ima L2 (sori, ker nekemu Vanucciju to pač ne verjamem. Glede na to, da lani še nihče ni uspel narediti L2 ščitnika, letos pa kao kar vsem, pa sploh. :o ) ima ceno 99,95. Alpinestars 109,95, Dainese pa tam okoli 120 (ROBČEK ga da verjetno še kaj ceneje). Buse BELLUNO (drugega ne najdem) je 169.95. Bolj ugodno? Hm, če moram še v Avstrijo, sploh ne. Če mi ga pa v TRG zrihtajo pa sem tam tam. Če o znamkah sploh ne razpredam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pa definitivno. Skoraj vse je boljše, kot pa nezaščitena hrbtenica.

Sem prečekiral predlagan louis.de. Vanucci, ki pravi, da ima L2 (sori, ker nekemu Vanucciju to pač ne verjamem. Glede na to, da lani še nihče ni uspel narediti L2 ščitnika, letos pa kao kar vsem, pa sploh. :o ) ima ceno 99,95. Alpinestars 109,95, Dainese pa tam okoli 120 (ROBČEK ga da verjetno še kaj ceneje). Buse BELLUNO (drugega ne najdem) je 169.95. Bolj ugodno? Hm, če moram še v Avstrijo, sploh ne. Če mi ga pa v TRG zrihtajo pa sem tam tam. Če o znamkah sploh ne razpredam.

Kaj ni Alpinestars 160 EUR in Dainese 250 ??? Vanucci tudi meni ne deluje zaupanja vredno od kar sem si od bližje ogledal njihove kombinezone. Pri meni cena pri izbiri zaščitne opreme ni na prvem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni Alpinestars 160 EUR in Dainese 250 ??? Vanucci tudi meni ne deluje zaupanja vredno od kar sem si od bližje ogledal njihove kombinezone. Pri meni cena pri izbiri zaščitne opreme ni na prvem mestu.

Alpinestars in Dainese za 160/250 sta brezrokavnika z vgrajenim hrbteničnikom, ne pa sama hrbteničnika, kar velja za navedene cene za Vanucci. Buse pa izgleda kot brezrokavnik, torej gre v razred 160/250 pri prvih dveh.

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sm imel se krosko sm striktno uporabljal samo od UFOPLASTA. Drgač vem od frendov da tud Acerbis pa Axo so zlo dobra.

Pošteno :trance_33_sleep: , ampak nas s cestaki zanima dobra zaščita, ki gre tudi pod kombinezon oz. nudi dovolj udobja tudi za daljše ture.

A ima kdo kako idejo, kje v (bližini) Slovenije se da dobiti KNOX produkte? (nekaj ima Polo, mogoče kakšno zastopstvo?) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno :trance_33_sleep: , ampak nas s cestaki zanima dobra zaščita, ki gre tudi pod kombinezon oz. nudi dovolj udobja tudi za daljše ture.

A ima kdo kako idejo, kje v (bližini) Slovenije se da dobiti KNOX produkte? (nekaj ima Polo, mogoče kakšno zastopstvo?) :hmm:

Ni zastopnika za SLO. Mogoče HeinGericke AUT glede na to, da ta ista veriga prodaja v GB ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Kupujem želvo, po vsej vrjetnosti bo kar od Alpinestarsa bionic back protector. Berem da ste uporabniki kr zadovoljni, tud tko slišm same dobre stvari o njej.

Zanima me pa, če je mogoče še k kšn drug hrbteničnik Level 2 ali celo 3? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Prosim vas za eno "priporočilo" namreč ne vam ali naj vzamem ta AS Bionic back ali pa kar tale jopič, ki ima všit ta protektor:

http://shop.strato.de/WebRoot/Store6/Shops...-Track-Vest.jpg

-Je kdo sporabal/kupil to zadevo? -Rad bi jo namreč nosil pod jakno ali pa tudi brez nje kot brezrokavnik.

-Kako to da tega produkta ni na AS spletni strani - je auslauf model al kako?

Popravljeno . Popravil INFINITI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Prosim vas za eno "priporočilo" namreč ne vam ali naj vzamem ta AS Bionic back ali pa kar tale jopič, ki ima všit ta protektor:

http://shop.strato.de/WebRoot/Store6/Shops...-Track-Vest.jpg

-Je kdo sporabal/kupil to zadevo? -Rad bi jo namreč nosil pod jakno ali pa tudi brez nje kot brezrokavnik.

-Kako to da tega produkta ni na AS spletni strani - je auslauf model al kako?

AS Track Vest je povsem nova zadeva (kolekcija 2008). Uradna stran www.alpinestars.com je namenjena predvsem ameriškemu trgu, na žalost pa je zelo neažurna in kupa artiklov ni nikoli sploh omenjenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!