Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

Sej to je ravno problem, tu pri nas v mariboru nimajo ker so nekaj pri dobavi zašuštrali pa sploh ne vejo kdaj bojo dobili, lahko se zgodi da komaj nasledni mesec :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PE Ljubljana:

01/ 5883 466

posiljajo tudi na dom (hitra posta) - tu sm prek maila narocil bat, dobil sem ga ze naslednji dan. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jst sm pa neki prebrau o tem red sponge-u! vprasu bi sam (k nism use prebrov) cedam jst not red sponge a morm tut dizo zamenat pa se ce se to splaca dat na 50 ccm motor!?

:? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj kaj vidite v teh filtrih no je bolsi zvok pa malo bolj potegne ampak kaj pa slabe strani (masi,pol je trba vse stimat na novo fergi...)se ne spoznam newem kak ampak wem da ko dobim skuter niti priblizno filtra ce bom bom vzel ven blokade ali pa mejal celoten avspuh dalje boo pa se vidli O:-) O:-) ;) :rolleyes:

I LOVE GILERA DNA :wub: :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj kaj vidite v teh filtrih no je bolsi zvok pa malo bolj potegne ampak kaj pa slabe strani (masi,pol je trba vse stimat na novo fergi...)se ne spoznam newem kak ampak wem da ko dobim skuter niti priblizno filtra ce bom bom vzel ven blokade ali pa mejal celoten avspuh dalje boo pa se vidli O:-)  O:-)  ;)  :rolleyes:

I LOVE GILERA DNA  :wub:  :love1:

Če maš npr 19 fergazer ali pa še večjiga, ti navadni filter nič ne pomaga, ker vleče premalo zraka, imaš pa možnost da tega malo preurediš al pa enostavneje kupiš športniga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam malossi e5  :D , atx-man kaj skutera bos kupo?? kerega? :kva2:  :)

Kaj še ni dovolj krat povedo na dna-ja ? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem se odvisno kak bom v soli pa kok bom tudi sam prispeval.. O:-) O:-) pa newem niti ce bi novega kupoval bom rjetno kr rablenga vzel nov je malo predrag..no sej ni nic se sigurno sigurno je to da bo DNA :OK: :OK: :OK: ce bo pa nova al pa rablena pa se ne wemo bomo pa v kratkem!

Lp! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ves da samo ne tako robi kr bo pol robi :angry:  :angry:  :angry:

Prvo tolko $$ da si lahko kupis tri dnaje potem pa bom :angry:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa rabu en sporten filter, ki je cimmanj porozen..da spusti cez malo zraka, da ne bi blo treba dat veliko vecje dize..zdej mam na 17.5 fergiju z 65 dizo okol 5 litrov porabe in mi je ze to prevec...

V bistvu se mi gre za to, da se znebim orjaskega airboxa in da se skut malo bolj dere...

Kater sp. filter bi ustrezu mojim "zahtevam"?

Prosim za nasvete ipd :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, sej lahko ti nastavljaš kolko zraka boš dobil skozi filter, jaz bi ti priporočal E5, potem lahko med tisto piramido kjer je goba pa ogrodje pa tistio plastiko ko se pritrdi na fergazer daš alu ploščico, v katero narediš tolko lukenj da dobi ravno prav zraka in je problem rešen, če neveš kak mislim bom v slikaru probal pokazat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!