Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

Ve kdo za kaki page na netu, kjer bi bli gor filtri. Ker obstaja kar nekaj različnih modelov (predsvem že kar se stilinga tiče).... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo opiše postopek kja vse mores nardit z fergazeroma pa vsem ko das sportni filter gor???

hvala :?

Dizo menjat,nastavit fergi,filter naoljat....je kar stvari ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to ...

air box na Aeroxu mam namen prevrtat (6luknjic v krogu, fi10), da bo malo več lufta vlekno, gor pa najlonko ..

Sm mel danes ene 3 filter gor, probal brez airboxa ampak motor ni šol nikamor. Z dvema filtroma sploh spelat nism mogu in sm mogu dat zaug da se je sploh šlo ..

Sam sm pa vidu že par slik, k so mel te airboxe 'prevrtane' ... no men se zgre zgolj za zvok v nizkih obratih ... pa da nebi moči izgubil .. ker mam lih fajn varija naštimanega ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš gor šprotni filter, pridobiš na zvoku in moči v višjih obratih. V srednjih obratih pa zato moč pade. Tak da je treba spet menjat valčke :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima ker filter je dobr za tajfuna (a je redsponge kul)

aja pa mi bo to pol zaribal sčasoma motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ker filter je dobr za tajfuna (a je redsponge kul)

aja pa mi bo to pol zaribal sčasoma motor

redsponge so samo gobice....

zakaj bi ti zaribal? če je lepo nastavljen (prava mešanica bencin/zrak) pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne redsponge tak rdeč je pa nevem kaj za en

ja sej to mi bo serviser use naštimu, sam zanima me če bojo letele not smeti pa da se bo kej zapacal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne redsponge tak rdeč je pa nevem kaj za en

ja sej to mi bo serviser use naštimu, sam zanima me če bojo letele not smeti pa da se bo kej zapacal?

rdeči so ponavadi malossijevi......

smeti not nebodo letele :lol1: pač pucati ga treba redno (js ga pucam 2x na teden), seveda je odvisno od tega kje se voziš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se veliko pozna kakšen filter športni imaš? Jest imam enega tko na koncu je kroman, ne vem točno kater je? Ali kaj pridobiš z boljšim? Ali je samo zvok boljši? Aja v kateri trgovini jih pa majo? :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj ko ste omenjali da je treba športni filter namazat z oljem :?

Kakšno olje pa je treba to ali je uredu olje za mešanico pa koliko je to treba namazat? <_<

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je uredu olje za mešanico

hehe :notworthy: :notworthy: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

maže se ga s sprejom za zračne filtre!

Popravljeno . Popravil PRJATU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :notworthy: :notworthy: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

maže se ga s sprejom za zračne filtre!

hehe :lol1: :lol1: :lol1:

maže se ga šprejem ja, ne pa z oljem za mešanico :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je kdo kle mogoče sam svoj mojster pa ma doma narjen filter???? :hmm: pa če bi lahko dal sliko gor....Aja to sm že vidu filter za kaj jst vem kurca kaj je meu gor na skuti....Pomoje od kakega stroja :lol1:

aja btw še to.....En klinac pr nas ma športnga gor pa zmeri ko motor parkira ga dol uzeme pa pod zic da....Kaj ko tok kradejo te filtre.en vem da je kle že iskal svoj polini filter...Mislm da Roba... nism šur :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja btw še to.....En klinac pr nas ma športnga gor pa zmeri ko motor parkira ga dol uzeme pa pod zic da....Kaj ko tok kradejo te filtre.en vem da je kle že iskal svoj polini filter...Mislm da Roba... nism šur :?

hehe, dobro da man jas filter tak dol pod plastiko, da moreš bit mojster da ga brez tega da plastiko dol jemaš odšravfaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vseh teh 8 straneh nisem prebral nič konkretnega ampak samo neumnosti. Vsak filter dela n avsakem uplinjaču pa naj bo original motor al predelan v nulo. Izbrat je pač treba samo primernega da se ga da montirat.

normalno da če se montira špoten filter iz spužve in ne tisti železn( k ni vreden pol k...a) uplinjča in motor ne bo della če se prej ne nastavi uplinjač z dizami . običajno ker je filter bol porozen in zato pšusti več zraka skozi je trebapovečat dizo tako da motor dobi več benzina in zraka

da o najlonkah ne govorino... fantje to se je delalo na tomosih, najlonka je k...

opcije so tri:

-original filter

-original filter z red sponge in kako luknjo ali dve ne pa več max premera 13mm

-športen filter (spužva)

vsi pa morejo bit primerno namazani z oljem za filtre :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nekaj zanima o malossi E13, verjetno si ga bom omislil...

kolko stane, ali paše na 19mm fergi, kolko je premer filtra (cele spužve, ne tistega dela ki pride na fergazer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja btw še to.....En klinac pr nas ma športnga gor pa zmeri ko motor parkira ga dol uzeme pa pod zic da....Kaj ko tok kradejo te filtre.

...pol mu bo pa en neko smet skoz uplinjac vrgu v masino, bo pa mel hudica... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!