Skoči na vsebino

Zračni filtri


atomaz12

Priporočene objave

ob prvi priliki si bom bejzbolko kupo, v torbi je tak dovol placa, pa če vidim onega skutera z filtrom, lepo vzemem filter skuter pa celi stučem skup da nebo ga oni več prepoznal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob prvi priliki si bom bejzbolko kupo, v torbi je tak dovol placa, pa če vidim onega skutera z filtrom, lepo vzemem filter skuter pa celi stučem skup da nebo ga oni več prepoznal

Filter boš ziher najdo na kakem skuterju, ker so zelo redki :) Ko ga boš najdo, dedu sledi, da vgasne skuter, pol pa poleg pridi pa mu "malo škode naredi" ;) Probaj met kaki šraufnciger poleg, pa mu spodaj auspuh odšraufat na ušesih :) Kak se bo peljal domov - 5,544km/h :lol1: Pa kaki nož za sedež gravirat ;)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bomo najprej na meetingu inšpecirali vse skuterje in popisali dele in njihove registrske :D :D

Pol pa primerjali, če je kiri ukraden :D

PS: Pa kaj so te ludi tok upaljeni na tote proklente filtre??? Ne zdi se mi filter ravno vredn reskiranja :)

Ciko: jaz ti prodam K&N filter, ki je bil prej na moji rs-ki :D Malo bo vlki, ampak bo tolko bol atraktivn skuter :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciko, sozalje .. To je pizdarija ja.. TEga v nm niti ni tok, ceprav probal nebi rad..

Vglavnem, kok bi se men splacalo filter menjat? Trenutno mam original fergazer, red sponge, diza je vecja, kira tocno nevem, zx, prenosi,70cc... V mislih mam pa tale malossijev filter ki ga je mel Ciko..

Predlogi?

(Aja, kolk bol se skuter dere z njim? :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je dr tak koda bi brez filtra bil .)

zato tud sploh dok nisem bil doma nisem opazo da manjka

@M|t3k, nočem da je bol atraktivn, je bil že ta preveč, bol v oke pade prej ti zmanjka, da jim jebem mater

offtopic ampak vseeno, po kolko so kaj aluminjaste bejzbol palce :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v merkurju majo 40ko kljuc, lepo iz rosfreja.. Tam nekje kilo, 2 ma zadeva. Mislm da je dost za pok lobanje.

Aja, nekaj cez jurja je..

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima, če mate, kak mate kaj narete gor športne filtre da jih je težje vkrast???

ker jaz če bom novega nabavo nočem da mi spet zmanjka ne, tega E5 pa kolko vem ne gre vzet samo ogrodje pa gobo dol iz kolena(one plastike ko gre na fergazer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no, ma kdo kako idejo kak bi na speedfightu zavaroval nekak pred krajo filter? ker je ful izpostavlen (beri takoj nad pokrovom variota)

obstajajo kaki ko jih gre na hitro dol vzet(ne mislim komplet s kolenom, samo gobo+njeno ogrodje)?

povejte kake ideje, ker jaz razmišlam še vedno kak naj naredim to da nebo zmanjko, ker vsak mesec ne mislim novo kupovat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciko, nevem, pri nas v nm ni take jebe glede tega.. Nevem kak ga ne mores zascitit.. Tist k ti ga bo hotu snet, ti ga bo snel tudi ce bos mel s ketno gor ga danega... Airbox + redsponge + luknje pa je:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve kdo kje lahko v mariboru dobiš športni filter al pa tisto gobico(red sponge )?

rad sponge in ostale malossi filtre maš na apriliji na ptujski - polini, RMS in ostalo sranje pa v stupitu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, sej bom vido še kaj bom naredo, airboxa pa nimam več nažalost, pa tud ko sem mel airbox z luknjami pa redsponge ni šel tak ko z športnim filtrom, mogoče bom pa magari čez tisto stran skuterja dal kako karbon ploščo al pa kaj takega, nekaj da bo filter dostopen samo od zgoraj (da bo treba sedež dol vzet)

na aprilii pa nimajo filtra za phbg-je trenutno, dobijo pa nasledni tedn, tak da nevem kak bo z mojo udeležbo na mitingu :unsure:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AC-INTERCAR AUTO d.o.o. RC Maribor

Ptujska cesta 132

2000 Maribor

tel.: 02/4600 120

fax.: 02/4600 170

Tu pa je stacionarni tel. :)

PS: Zok, sej to ni reklama, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Zok, sej to ni reklama, ne?

ce model vprasa... motosvet je za to, d si pomagamo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na aprilii pa nimajo filtra za phbg-je trenutno, dobijo pa nasledni tedn, tak da nevem kak bo z mojo udeležbo na mitingu :unsure:

Kaj je PHBG kaj posebnega al kaj ?

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugačni nastavek ma ne, ker ma 32x1.5 na navoj, jaz sem tud zdaj komaj pri aprilii vido da so za vsak model fergazerov drugačni, sej zadaj na škatlicah je taka razpredelnica pa piše kataloška za phbg-je pa niso meli, finte je tam pač ko ga daš na fergazer :)

mislim, sej ga spraviš gor, samo če bom dal 5k pa nekaj bom kupo takega ko ma prav za phbgje nastavek, prejšni ni mel navoja, in ni niti najlepše paso (malo lufta je blo), sem mogo na fergazer nekaj tesnilnega traka navit da je lepo blo tam ne .)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tud nisem vedo, pol ko sem tam pogledal tiste modele sem vido en brez navoja en z... :) :) pol pa sem vido da je za vsak model fergazera druga kataloška :) jaz tud nisem vedo tega prej :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj mi lahko pove en iz ljubljane al pa celja, kopra bilokje tel. številko od tamkajšnje aprilie?

rabo bi, ker nimajo pri nas malossijovega filtra pravega, mogli bi že dobit pa niso zaj pa sploh nevejo kdaj bo :wacko: :wacko:

pa bi rabo tel. od enega drugega aprilia centra(najboljše v lj, ker tja dostavljajo iz ita) da bi tja poklical če majo pa če lahko pošljejo te .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

041 515 084 - Bostjan Dvorsak

.)

model je ful faca. .) je pa to avtotriglav, PE Maribor. aja, v celje (Bozic) ne it, tip sam nateguje folk - lastne izkusnje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!