Skoči na vsebino

STYLING SKUTERJA


PRJATU

Priporočene objave

pomoje je mislu kakšnt tak disk take oblike k je ta :wub:

Točn to sm mel v mislih. Mel zgleda ful hudo :OK: Da pa bi sam neki rezu, to ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa tale disk pride u dnarju ?

kva pa vem :? skor zihr preveč <_<

kje pa sploh loh kakšne bolše diske(over size,pa take k je na sliki= dobiš v slo :?

post-18-1072805971.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kj ve kolk pride če das avtoličarju strihat,al pa peskanje felten,pa kromiranje,pa air brushi.Če kdo ve približne cene naj mi pove!!! :blink: :? :wacko:

Ja, tu pri nas nekje pri dvorani tabor kromirajo na interšpar varjanto :) Jas računam, da bi dal felne kromat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se dobit oversize. samo nastane takoj problem ker mors distancnik vmes dat. najbolsa varjanta po moje je dobr disk z enakim premerom kot original, pa ene dobre zavorne celjuste (od runner 125 pomoje pase na 50) pa dobre ploscice, pa ma da trga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoč ve kdo kje se da dobit one svetleče ventilčke, k majo notr diodo.....k zgleda ful dobr, ob večjih hitrostih kot da bi mel celo felno prebarvano :D pa kolk stanejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na runner 50 ne pase celjust od 125/180 ker ma razlicn razmak za srufe lahk pa zamenjas komplet spodnji del tja k pride celjust vpeta pol mas pa lohk gor ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mogoč ve kdo kje se da dobit one svetleče ventilčke, k majo notr diodo.....k zgleda ful dobr, ob večjih hitrostih kot da bi mel celo felno prebarvano :D pa kolk stanejo?

okol 1000-2000sit sam je na gumb baterije :BUA: vklopjo se pa zarad centrifugalne sile :)

majo jih pa v medi a svetu al pa v kakšnem intersparu kjer majo tist oddelk za avte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 1000-2000sit sam je na gumb baterije :BUA: vklopjo se pa zarad centrifugalne sile :)

majo jih pa v medi a svetu al pa v kakšnem intersparu kjer majo tist oddelk za avte :)

V media svetu nej bi mel, sam nimajo-preverjeno. Zrihtu bi jih lahko MS-ovc Max, pršli pa bi okol 4500. Več o tem pa si lahko preberete tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes bi na aeroxu une taprve zmigovce raj menov k so mi tko grdi da ... sam pomoje niso posebej ... so u plastiki al kaj? pomoje...

a mislš tko da bi jih odmontiru iz belance pa spodi dal tm k majo ostali skutrji žmigovc :?

ja v plastiki k je okol belance zgori so not vliti :xx:

sj men to tud ni blo všeč :BUA: sam zdej sm se pa navadu pa mi je kr cool :)

sam enim je pa glih to všeč :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislš tko da bi jih odmontiru iz belance pa spodi dal tm k majo ostali skutrji žmigovc :?

ja v plastiki k je okol belance zgori so not vliti :xx:

sj men to tud ni blo všeč :BUA: sam zdej sm se pa navadu pa mi je kr cool :)

sam enim je pa glih to všeč :blink:

ja ... tm spodej ... al pa da bi bli saj mansi ...

Ja sej pol k se navads je gutov ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!