Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Jaz ne morem primerjat kombinezonov, ker je MBR moj prvi (in zdaj tudi drugi) kombinezon. Ko sem ga sama kupovala enodelnega itak noben od prodajalcev ni imel nobega, ki mi bi bil prav. Ko sem šla gledat D* sploh nisem nič poskusila, ker so mi že v naprej povedali, da nimajo nič. Pri A* so mi vsaj dali nekaj za poskusit, vendar so imeli samo 1 model. B* sem poskusla enega rabljenega in nekaj novih, pa nič prav. M* isto. Tako je padla odločitev, da bo potrebno šivanje po meri. Pri A* je bila cena 1600€, pri D* nekaj podobnega, ne vem točno katere delajo pri TC-ju, tisti je imel ceno 1200€. Potem pa sem videla Ines v MBR kombinezonu in mi je bil všeč. Šla sem ga pogledat in sem se odločila, da ga dam delat pri njih.

Lahko samo povem, da mi ni žal, da sem ga dala delat tam. Cena je bila "pametna", počutim se super. Kako pa se obnese pri padcih, pa upam, da sama ne bom nikoli vedela. Je pa tako, da ga vozi tudi Ines (sama imam isti model) in če jim ona kot dirkačica zaupa, potem ne vidim razloga, zakaj jim ne bi tudi sama ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se komu sanja kje bi v naši mali državici imeli za probat Dainese Aero Evo (54)? Bom očitno mogu it spet čez mejo...

 

 

Kolkor časa in dnara si zapravil za provirat raznorazne kombinezone bi bil že čas da enga nabaviš....

Dej zmigaj se, k me zanima kej boš kupil.

 

Pa zapomni si, biti mora bel - šminkerski!  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkor časa in dnara si zapravil za provirat raznorazne kombinezone bi bil že čas da enga nabaviš....

Dej zmigaj se, k me zanima kej boš kupil.

 

Pa zapomni si, biti mora bel - šminkerski!  :grim

Heh, če bi bili pocen bi kupil vsaj ene dva. tko pa ni tako kot da greš po kruh v štacuno in pol po drugega, če ti ta ni všeč. mam pa 3 v ožjem izboru od tega moram tega zadnjega še probati in odločitev bo padla. Sicer je pa zunaj še sneg tako, da mamo še kar nekaj časa. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ni poceni samo kilometru si do zdej vsaj enih 500 naredu :P

ma da je u nulo in spet vsaj za 6 let tako kot trenutni Berik. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej črni kombinezon, ki je zbledel ga lahko dam pobarvat?

Ve gdo kje to delajo recimo bol štajerski konec?

Ali pa kje se dobi barva pa bi pobarval kr sam :)

poznam jes dva mojstra na štajerskem ko ti pobarvata povej če te zanima  :evilgrin:  :smoke:

Popravljeno . Popravil stjepan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma da je u nulo in spet vsaj za 6 let tako kot trenutni Berik. :P

 

Meni je tudi Berik služil odlično. Zdej ko nimam več motorja ga prodajam, pa še prevelik je ratu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo Motobee poletno Mash jakno? Glede na to da ima ščitnike, da je narejena iz Cordure in da je cenovno ugodna sploh ne zgleda slabo. Lahko kdo pove kaj več? (rabim jo samo za skok v mesto v vročih poletnih dneh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moje izkušnje: eno leto prevozu na Alpinestars GP Pro enodelcu sam sem ga prodal ker mi je bil prevelik. Zdej pa šparam za Atem enodelca! Pravjo da je odlična zadeva.. me pa zanime če ga že ma kdo od vas in kakšni so njegove izkušnje! S prejšnim sem bil zelo zadovoljen... sam sem čez zimo zgubu glih tistih par kilc da mi je preveč ohlapn ratu! Še belo modro rdečga sm meu! reš mi je škoda ampak kaj čmo zredit se ne mislm nazaj :D

Popravljeno . Popravil Jackqb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se komu sanja kako greš na malo potrebo, če imaš kombinezon z dvema zadrgama?

Danes sem prišel do tega problema oz. še dobro, da pred nakupom takega kombinezona.

V mislih imam:

post-15759-0-07510000-1367620223_thumb.jpg

post-15759-0-93972400-1367620237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po fuzbalersko ... po opravljeni potrebi samo malo otreseš z nogo pa je!  :OK:

 

BTW, kateri model kombinezona je to?

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po fuzbalersko ... po opravljeni potrebi samo malo otreseš z nogo pa je!  :OK:

 

BTW, kateri model kombinezona je to?

Denis. Aero Evo

 

ps.: Manjka kak fršlus?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a res nima noben tazga kombinezona na dve zadrgi, da pove če se da iti lulat v pisoar brez da ga slečeš do kolen?

post-15759-0-44790800-1367881168_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a res nima noben tazga kombinezona na dve zadrgi, da pove če se da iti lulat v pisoar brez da ga slečeš do kolen?

jaz imam dainese red line, na dve zadrgi, ni treba sleči do kolen, samo zadrge odpenš in je :OK: , če bi še enkrat kupoval bi vzel 100 % dainesa na dve zadrgi, ker je oblačenje napram eni zadrgi milina, brez muk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam dainese red line, na dve zadrgi, ni treba sleči do kolen, samo zadrge odpenš in je :OK: , če bi še enkrat kupoval bi vzel 100 % dainesa na dve zadrgi, ker je oblačenje napram eni zadrgi milina, brez muk

Super, hvala za info. :)

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Js imam eno vprašanje glede številke kombinezona. :)

 

Zagreu sem se namreč za "Spyke-ovega blaster race-a", je pa tko, da ko sem jih gledu na e-bay-u in v spletnih trgovinah po evropi, so povsod cenejši (tudi za 200€), kot naprimer pri Vombergerju. Mam pa problem, ker nevem, kakšne ima Spyke kaj številke. Ma mogoče kdo takšen kombinezon in lahko pove kaj več glede številke? (običajne, večje, manjše,...??) 

 

http://www.fc-moto.de/Spyke-Blaster-Racing-Suit-1PC

 

 

Sem pa visok 193cm in težek 102kg. Hvala za morebitne informacije.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Js imam eno vprašanje glede številke kombinezona. :)

 

Zagreu sem se namreč za "Spyke-ovega blaster race-a", je pa tko, da ko sem jih gledu na e-bay-u in v spletnih trgovinah po evropi, so povsod cenejši (tudi za 200€), kot naprimer pri Vombergerju. Mam pa problem, ker nevem, kakšne ima Spyke kaj številke. Ma mogoče kdo takšen kombinezon in lahko pove kaj več glede številke? (običajne, večje, manjše,...??) 

 

http://www.fc-moto.de/Spyke-Blaster-Racing-Suit-1PC

 

 

Sem pa visok 193cm in težek 102kg. Hvala za morebitne informacije.

 

Lp

 

Jaz mam spyka št 52 pa mam 180 pa 75 kg, če ti kaj pomaga za primerjavo. Ti verjetno rabiš 56, najbolj pa je it sprobat prej v trgovino, pa ga pol prek neta naročiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam spyka št 52 pa mam 180 pa 75 kg, če ti kaj pomaga za primerjavo. Ti verjetno rabiš 56, najbolj pa je it sprobat prej v trgovino, pa ga pol prek neta naročiš.

In tle mam problem, ker nevem, kje v Slo sploh najdem trgovine s Spyke opremo, razen Vomberger? Prebral sem nekaj strani nazaj, da naj bi bilo nekje na Vranskem!? Ima kdo kakšen  podatek več o tem, mogoče kakšne kontakt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!