Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Dons sem gledu na AC-ju. Majo še 4 Dainese kombinezone z 20% znižanja. In sicer 2x Haku št.52 srebno/črn in št.56 rumeno/črn, ena črna Laguna Seca in en Camel Rumen enodelc. Haku pride malenkost čez 600€, če pa kdo še mal pobeza, bi pa verjetno lahko dubu še 10% na to ceno.

Za nove modele nisem spraševal za popust, sam verjetno ga ni ... mogoče par % na gotovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se vozim v usnjenem kombinezonu,včeraj pa sem v Promotorju našel in kupil Wintex tekstilno enduro jakno,letno-zimsko za 87,92 Eur.Uporabljal jo bom seveda poleti.Imajo še nekaj škornjev manjših številk,znižanih za 50 %!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi mi lahko dal kdo kakšen nasvet kje bi se dalo naj ceneje dobit CLOVER kombinezone?

KLIK!

samo kakor zgleda je samo tale model, je pa kr znižan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem gledu na AC-ju. Majo še 4 Dainese kombinezone z 20% znižanja. In sicer 2x Haku št.52 srebno/črn in št.56 rumeno/črn, ena črna Laguna Seca in en Camel Rumen enodelc. Haku pride malenkost čez 600€, če pa kdo še mal pobeza, bi pa verjetno lahko dubu še 10% na to ceno.

Za nove modele nisem spraševal za popust, sam verjetno ga ni ... mogoče par % na gotovino.

Povpraši še na Autocommercu v MARIBOR. Sem že bil tam pa imajo večjo izbiro DAINESE kot pa v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem gledu na AC-ju. Majo še 4 Dainese kombinezone z 20% znižanja. In sicer 2x Haku št.52 srebno/črn in št.56 rumeno/črn, ena črna Laguna Seca in en Camel Rumen enodelc. Haku pride malenkost čez 600€, če pa kdo še mal pobeza, bi pa verjetno lahko dubu še 10% na to ceno.

Za nove modele nisem spraševal za popust, sam verjetno ga ni ... mogoče par % na gotovino.

Kar se Dainese usnjenih cunjic tiče se splača malo k sosedom stopit. Minuli vikend sem se na novo in za zelo ugodno ceno :OK: oblekla v Alternativamotu.

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se mora prilegati spodnji del dvodelca, se pravi hlače? Mora biti tesno oprijet? Saj okoli mene ne opleta mi je pa na vsaki strani za kakšen cm širši pa tudi rit ni tako velika kot kombinezon. Počepnem lahko, pr jajcih ne tišči in ščitniki so tudi na kolenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se mora prilegati spodnji del dvodelca, se pravi hlače? Mora biti tesno oprijet? Saj okoli mene ne opleta mi je pa na vsaki strani za kakšen cm širši pa tudi rit ni tako velika kot kombinezon. Počepnem lahko, pr jajcih ne tišči in ščitniki so tudi na kolenih.

Bo kar ok, če je tako kot pišeš. Takega, ki bi ti bil 'ulit' po telesu boš itak težko dobil razen če daš šivat po meri. Glavno je, da ni preohlapno vse skup, ker se pol ščitniki v primeru padca zavrtijo okoli in ne opravijo svojega poslanstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar ok, če je tako kot pišeš. Takega, ki bi ti bil 'ulit' po telesu boš itak težko dobil razen če daš šivat po meri. Glavno je, da ni preohlapno vse skup, ker se pol ščitniki v primeru padca zavrtijo okoli in ne opravijo svojega poslanstva.

Ja, problem je samo če bi recimo pri padcu zavrtelo tiste "ščitnike", v bistvu je samo malo bolj debela in trda pena; ki so na bokih oz zunanji strani stegen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me će ima kdo izkušnje s kombinezoni M-Tech??? So mi vizualno ql, zanima me kako je s kvaliteto in vsem ostalim , da vidim če jih vključim med potencialne kandidate za nakup?

LP

Hola!

imam enodelni M-Techov kombinezon Race in sem zelo zadovoljen z njim, letos bo že tretja sezona, definitivno priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

imam enodelni M-Techov kombinezon Race in sem zelo zadovoljen z njim, letos bo že tretja sezona, definitivno priporočam

Ali ni bil v Valencii sproban? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

je bil, zato pa VEM da je super... in razen par minipraskic mu ni čisto nič... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo družba,

Da ne odpiram nove teme, bi rad vprašal naslednje.

Zanimam se za dvodelni usnjen kombinezon firme IXS, ki je na ebaju za privlačno ceno.

Vprašam vas, ali je ta IXS proizvod nekje vsaj na srednjem nivoju kvalitete, drugače pa vem, da so Spike,Dainese in še kdo vrhunski izdelek.

Rabim pač za turno nedeljsko vožnjo. Ima kdo kaj izkušenj z IXS?

Hvala vnaprej za odgovore.

Andrej

Popravljeno . Popravil andrejbu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IXS je ok. Ni Dainese al pa Spyke in podobni, ampak je klub temu na nivoju. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej še znamko BÜSE, sam sem pred kratkim tudi nabavljal kombinezon in sem se ravno tako zanimal za

IXS, vendar sem poizkusil tudi to znamko ki sem jo omenil, sprva sem bil malo skeptičen, kaj je to kr neki,

za IXS sm že slišal za BüSE pa sploh ne, vendar ko sem najprej poizkusil IXS in za tem še BÜSE me ni bilo več treba veliko prepričevati.

Cene so približno enake vendar ko poizkusiš tako materialno kot tudi udobje ter vse drugo je BÜSE pri meni prevladal.

Stal pa me je 420€, in mislim da sem za ta denar dobil največ kar sem lahko. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stal pa me je 420€, in mislim da sem za ta denar dobil največ kar sem lahko. :naughty:

Tut jest sprobal Buzija, ampak mi kroj nekako ni osgovarjal. Je pa res, da je kar kvaliteten (leder, ščitniki so na mestu).

Sm pa v Padovi za dobrih 100€ več dobil Alpinstarja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej še znamko BÜSE, sam sem pred kratkim tudi nabavljal kombinezon in sem se ravno tako zanimal za

IXS, vendar sem poizkusil tudi to znamko ki sem jo omenil, sprva sem bil malo skeptičen, kaj je to kr neki,

za IXS sm že slišal za BüSE pa sploh ne, vendar ko sem najprej poizkusil IXS in za tem še BÜSE me ni bilo več treba veliko prepričevati.

Cene so približno enake vendar ko poizkusiš tako materialno kot tudi udobje ter vse drugo je BÜSE pri meni prevladal.

Stal pa me je 420€, in mislim da sem za ta denar dobil največ kar sem lahko. :naughty:

ali ni tako da, podjetje ki šiva za eno znano znamko semizdi, Alpinestar,.. ponuja produkte tudi pod svojo blagovno znamko brez imena... to pa naj bi bil BUSe ?? :unsure: :unsure:

(nekje sem to slišal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za svoja mnenja.

Sem na ebayu zlicitiral "IXS-Bantan" za 170 ojrov, vklučujoč poštnino.

Menim,da je dobra cena.

lp.

post-4029-1201723533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za svoja mnenja.

Sem na ebayu zlicitiral "IXS-Bantan" za 170 ojrov, vklučujoč poštnino.

Menim,da je dobra cena.

lp.

cena bi lahko rekli "đabe" naj te fino služi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kupil sem nov usnjen kombinizon znamke Alpinestars. Zanima me kako vzdržujete usnjene kombinizone oz. z čim jih impregnirate. Rad bi, da bi kombinizon ostal tak kot je sedaj, torej mat barve.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za očistit mrčes dol s kombota, sam uporabljam namočeno krpo (brisačo) v vodi,

ne drgnem samo pobrišem. Za nadaljno, kar pač ne gre dol, sem kupil Leather Strong Cleaner

by Dainese in po čiščenju za namazat Leather Protection Cream by Dainese,

prvi svoj kombinezon sem pa pucal samo z vodo ali milnico za roke ter na koncu

namazal s kremo, ki sem jo uporabljal tud sam. V bistvu to narediš 2x med sezono in

na koncu in je tak kot iz trgovine. Malo večji problem je notranji švic dat ven po parih sezonah :evilgrin: .

Ni panike, do prvega pucanja imaš še en cajt, če je zdej nov.

lp

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem nov usnjen kombinizon znamke Alpinestars. Zanima me kako vzdržujete usnjene kombinizone oz. z čim jih impregnirate. Rad bi, da bi kombinizon ostal tak kot je sedaj, torej mat barve.

:hmm: Zakaj bi ga pa impregniral??(a ni nov??)

BTW: Kateri model pa imaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!