Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

kupim ženski kombinezon črne barve, usnje, št. +- 38

Če še kupuješ poznam eno, ki prodaja popolnoma novega Spyka, v črno sivi barvi če se ne motim. Pošlji pm, če te zanima.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me s tero zadevo oz. čistilom naj sčistim usnjen kombinezon (samo površinsko, brez da bi poškodoval barvo)? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči pa tudi gospoda Borkota (IMOB racing, tel: 02-62 92 821), kolikor sem imel jaz priložnost ogledati si njegovo kolekcije, možakar sploh ne šiva slabo. Usnje je na otip dokaj kvalitetno (po njegovih zagotovilih isti dobavitelj kot za nemški Schwabenleder), ščitniki so Pro-Safe, ženski dvodeln po meri pa vaju bo prišel okrok 350 ojrov, če se ni v zadnjem letu močno podražil. Pa še barvo bo lahko draga izbrala. :)

cena za moj kombinezon, ki sem ga dala naročiti in ga grem iskati enkrat januarja je 460 € z vsemi dodatki, zračniki, zadrgami, žepi in barvno kombinacijo, ki sem si jo sama izbrala......, mogoče je za zato dražji, ker sem bolj velika...., drugače pa seveda priporočam....... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_luke_, najbolš je, da sam z vodo pa krpico, če so kake mušice pa to gor zasušene jih najprej mal namočiš pa pol obrišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni take vrste umazanija, po domače povedano je prešvican ... npr. na ovratniku je rjav ovratnik pa bele barve...to sm mislu. Ima kdo izkušnje z pračnico? Kok zadeva košta de ti ga ceuga spucajo? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je taka:

Kolegica kupuje dvodelen usnjen kombinezon, pa je bolj mejhne postave, 156cm ima. Tako da bi potrebovala kombinezon številko 34. Po trgovinah(kar gledava po netu) pa imajo najmanjše številke od 38 naprej.

A se dajo nekak zmanjšati, ali pa po meri naresti, oz. če bi se dalo kkšnega tok mejhnega dobiti?

Bi bil zlo vesel za kakršn koli podatek :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Vranskem, kjer šivajo kombinezone za Spyke, si ga lahko da narediti po meri. Nedaleč nazaj v tej temi je napisanega kar nekaj, malo prešnofaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je taka:

Kolegica kupuje dvodelen usnjen kombinezon, pa je bolj mejhne postave, 156cm ima. Tako da bi potrebovala kombinezon številko 34. Po trgovinah(kar gledava po netu) pa imajo najmanjše številke od 38 naprej.

A se dajo nekak zmanjšati, ali pa po meri naresti, oz. če bi se dalo kkšnega tok mejhnega dobiti?

Bi bil zlo vesel za kakršn koli podatek :unsure:

Ena možnost je tudi IMOB <-- klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se pravi, ali na Vransko v šivilnico za Spyke, ali pa IMOB.

A ima kdo kkšne izkušnje s temi kombinezoni, al pa kkšne slike mogoče, ker na IMOB strani, so take čudne barvne kombinacije.

Kako je pa s kvaliteto takih kombinezonov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija je taka:

Kolegica kupuje dvodelen usnjen kombinezon, pa je bolj mejhne postave, 156cm ima. Tako da bi potrebovala kombinezon številko 34. Po trgovinah(kar gledava po netu) pa imajo najmanjše številke od 38 naprej.

A se dajo nekak zmanjšati, ali pa po meri naresti, oz. če bi se dalo kkšnega tok mejhnega dobiti?

Bi bil zlo vesel za kakršn koli podatek :unsure:

Vsaj pozanimajta se po trgovinah, kako je s temi številkami v resnici. Nekatere, italijanske cifre so hudo majhne, morda ji bo pa kaj prav...ostale opcije so itak vedno odprte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve s kom se maze kombinizon al pa jakno pa hlace (usnje) a se to kup prov kej posebnga al nevm...

S kremo za usnje...... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve s kom se maze kombinizon al pa jakno pa hlace (usnje) a se to kup prov kej posebnga al nevm...

Dobi se krema za usnje, dobiš jo v vsakem agrocentru, ker jo uporabljajo tudi za premaz sedel in podobnih zadev, pa tudi z navadno Niveo ne boš nič falil.. Če je dobro za kožo je tudi za kombinezon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobi se krema za usnje, dobiš jo v vsakem agrocentru, ker jo uporabljajo tudi za premaz sedel in podobnih zadev, pa tudi z navadno Niveo ne boš nič falil.. Če je dobro za kožo je tudi za kombinezon :)

...jaz sem ga namazal, kar s kremo 48 za roke, pa je bilo čist o.k....le pazit moraš, če imaš perforiranega, da preveč ne ''zapacaš'' luknjic... :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve s kom se maze kombinizon al pa jakno pa hlace (usnje) a se to kup prov kej posebnga al nevm...

V vsaki moto trgovini, kjer prodajajo usnjene kombinezone boš lahko kupil tudi čistilo in mazilo za nego usnja. Dainese vem, da ima posebno čistilo oz. mazilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve s kom se maze kombinizon al pa jakno pa hlace (usnje) a se to kup prov kej posebnga al nevm...

po zunanji strani z medom po notranji, pa s kurjekom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po zunanji strani z medom po notranji, pa s kurjekom

Ah jaaa :doze:

Če ima kdo kako dobro internetno stran o kombinezonih (vključno s cenami), naj jo prosim prpopa tu gor... da se vsaj držimo teme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah jaaa :doze:

Če ima kdo kako dobro internetno stran o kombinezonih (vključno s cenami), naj jo prosim prpopa tu gor... da se vsaj držimo teme

www.fcmoto.de :whistle: no jaz samo se tukaj kopujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sem jo.eno tako za 300 eur znižano. pa res je 4 EUR poštnine. no zdajsna je bla

UPS Slovenija (Slovenia)

19%

7.90 EUR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta cena je zlo dobra zdaj

<h1 style=""> Alpinestars SMX Air-Flo Jacket</h1>

for sale (699,-€) 499.- €

laba jo ma za isto 699!!! pa 5% ti izkasla komaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!