Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

ta cena je zlo dobra zdaj

<h1 style=""> Alpinestars SMX Air-Flo Jacket</h1>

for sale (699,-€) 499.- €

laba jo ma za isto 699!!! pa 5% ti izkasla komaj

Laba ima ta novo SMX Air-Flo, ti gledaš pa ta staro...ne nabijaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://shop.strato.de/WebRoot/Store6/Shops...smx-air-flo.jpg FCMOto

http://yamaha.tsc-laba.si/components/com_v...32a7454a4a6.jpg Laba

no se vedno 80 eur razlike tako da lahko samo tebe nabijem :headbang:

no na to nabijananje se pa 12% rabatta.

aja pa mimogrede laba ima dobro izbiro(strokovna podkovanost tudi na nivoju) prijaznos kakor kdaj)) samo njihov direktor se drzi cen ko pijanec plota.!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.valerisport.com/

trgovina je oddaljena približno 2 uri od meje.Imajo skoraj vse znamke in kar dobre cene.

Na našem koncu kupavajo kr veliko pri njih .

Sem pogledal ja... pa kolega mi je še za eno povedal

http://www.motorama.it/

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.valerisport.com/

trgovina je oddaljena približno 2 uri od meje.Imajo skoraj vse znamke in kar dobre cene.

Na našem koncu kupavajo kr veliko pri njih .

Sem pogledal cene, pa te moram razočarat, da zadeve sploh niso tako ugodne. V slo dobim ugodneje (DAINESE, SHOEI, ARAI, ZANDONA,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko daš kakšen naslov da bi šel pogledat proti spomladi saj bi rad kupu enodelnega. A kdo mogoče ve cene pri inde vransko, a je kaj cenej pri njih kod v trgovini? ( spyke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko daš kakšen naslov da bi šel pogledat proti spomladi saj bi rad kupu enodelnega. A kdo mogoče ve cene pri inde vransko, a je kaj cenej pri njih kod v trgovini? ( spyke)

ja mislim da je enih )% ceneje. ako da ne bos pričakoval ne vem kaksnih popustov. drugace pa izbira kr zadovoljiva. kominacije barvne pa kakor komu :whistle: meni ni bil zal nobeden všeč. drugace pa velika prednost ( kombinezon ti skrajsajo prilagodijo v nulo)

ne mores zgresit( zraven cerkve je proizvodnja)

lp m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če se kombinzon s časom še kej dost raztegne, ker sm glih novga kupu in je vse tok na tesno še, sploh na kolenih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če se kombinzon s časom še kej dost raztegne, ker sm glih novga kupu in je vse tok na tesno še, sploh na kolenih :whistle:

Mogoče minimalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če se kombinzon s časom še kej dost raztegne, ker sm glih novga kupu in je vse tok na tesno še, sploh na kolenih :whistle:

Malo se še raztegne, samo na kolenih za bit problem če ti je prekratek. Vsedi se na motor pa probaj dat koleno vstran, da vidiš če sploh lahko. Če te zašpona v mednožju in onemogoča pomik noge vstran ti je prekratek. Sicer se bo pa še zmehčal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če se kombinzon s časom še kej dost raztegne, ker sm glih novga kupu in je vse tok na tesno še, sploh na kolenih :whistle:

Malo se še raztegne, samo na kolenih za bit problem če ti je prekratek. Vsedi se na motor pa probaj dat koleno vstran, da vidiš če sploh lahko. Če te zašpona v mednožju in onemogoča pomik noge vstran ti je prekratek. Sicer se bo pa še zmehčal.

Se podpišem pod ta odgovor. Drugače pa ponavadi ta občutek, da je kombinezon tesen niti ni toliko ker se mora še raztegnit, ampak kot je bilo povedano, zato ker je trd, mora se še zmehčat. Jaz pri mojem, ko je bil nov skoraj nisem mogel sedet na motorju, oziroma dovolj pokrčit nog v kolenih, ker sem imel tačke dvignjene in bolj športno nastavljene, saj je bil kombinezon zelo trd.. Bolelo, šponalo.. Potem se je pa zadeva po pra nošenjih ulegla in zmehlčala. Sedaj lahko pa počnem v njemu kar hočem :D tako da brez skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi, nisi, kombinezon mora biti tesen, če hočeš da nudi željeno zaščito :) Parkrat se boš peljal, da se malo prilagodi tvojemu telesu pa bo kot ulit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal cene, pa te moram razočarat, da zadeve sploh niso tako ugodne. V slo dobim ugodneje (DAINESE, SHOEI, ARAI, ZANDONA,...)

Aja :hmm: ker jest sm naredil primerjavo in so precej ugodnejši, kot slovenski ponudniki.

Kje pa ti kupuješ te stvari... lahko tudi na PM pošlješ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se še raztegne, samo na kolenih za bit problem če ti je prekratek. Vsedi se na motor pa probaj dat koleno vstran, da vidiš če sploh lahko. Če te zašpona v mednožju in onemogoča pomik noge vstran ti je prekratek. Sicer se bo pa še zmehčal.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :hmm: ker jest sm naredil primerjavo in so precej ugodnejši, kot slovenski ponudniki.

Kje pa ti kupuješ te stvari... lahko tudi na PM pošlješ :)

Ne vem, če si napravil dobro primerjavo. Pogovori se z trgovcem pa bo cena dobra. Zavedaj se, da cena, ki je objavljena ni vedno takšna kot ti jo bo dal prijazen trgovec, če boš malo zatežil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če si napravil dobro primerjavo. Pogovori se z trgovcem pa bo cena dobra. Zavedaj se, da cena, ki je objavljena ni vedno takšna kot ti jo bo dal prijazen trgovec, če boš malo zatežil.

Čaki... bom naredu primerjavo, pa jo butnem tu gor. Vem, da dobiš popust, samo primer:

Škornji--> motooprema 270€, TC 240€, italija 190€

Tut, če mi dajo v TCju 20% sconto (kar je kar velik) pride skor ista cena, kot v IT za redno....

No, bom nalimal :grim pa se bomo potem še mal pogovoril :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 eur več, pa dobiš pri (Zbrisano&#33; Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v IT že hudega Dainesa :) Pomoje ni dileme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi pa še jest vprašu neki, kar nad mano visi odkar sem kombinezon domov prpelu. Kombinezon se mi na nogah čist prilega, v pasu je eno majceno malenkost tesen, torso je tud pravšnji, sploh ko bom nataknil želvo. Problem pa imam v rokah. Roke bi si moral mal ojačat, tud zarad tega, da bi bil ščitnik komolca malo bolj fiksen in višje. Kondicije v rokah nimam ravno. Verjetno (upam) bo to prišlo skupaj s sezono voženj??

Za to bi si že kar orng mogu roke nabildat ;)

Z vožnjo se ti bodo roke ojačale, predvsem zapestja, to je pa tudi vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to bi si že kar orng mogu roke nabildat ;)

Z vožnjo se ti bodo roke ojačale, predvsem zapestja, to je pa tudi vse.

Pa podlakt, če imaš trdo sklipko :D

Sicer pa: če imaš kak težji motor, je priporočljivo, da že sedaj malo potreniraš, da boš do sezone malo fit (da ne bo kombo premajhen, tura 100km pa predolga) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki... bom naredu primerjavo, pa jo butnem tu gor. Vem, da dobiš popust, samo primer:

Škornji--> motooprema 270€, TC 240€, italija 190€

Tut, če mi dajo v TCju 20% sconto (kar je kar velik) pride skor ista cena, kot v IT za redno....

No, bom nalimal :grim pa se bomo potem še mal pogovoril :)

Zelo dobro, da si to napisal. Ti dve trgovini v SLO sta res dragi. Nočem delat reklame ampak poznam par trgovin v SLO, ki so pa cenejše kot trgovine v ITA, AUT, D. Pogovarjama se o kvalitetni robi ne pa Kitajski, ki je je v Louisu napretek. Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 eur več, pa dobiš pri (Zbrisano&#33; Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v IT že hudega Dainesa :) Pomoje ni dileme :)

Ali pa 80 EUR pa Dainesa v SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa 80 EUR pa Dainesa v SLO.

on je rekel hudega dainesa :)

V slo na primer v autocommercu je Kirishima 1200€, na tujih spletnih straneh sem jo zasledil po 800€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!