Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Sicer pa, kakor si napisal: leder je zakon, samo včasih malo mrzel.

Za hladna jutra spomladi in jeseni (ali pa višje prelaze v Alpah) prakticiram takole: pod leder še Bikers wind stopper, nad leder pa zgornji del dežnega kobinezona ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Nosim tekstilno jakno in hlače, vendar mi je poleti precej vroče.

Zanima me kako bi se v poletni vročini obneslo usnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Nosim tekstilno jakno in hlače, vendar mi je poleti precej vroče.

Zanima me kako bi se v poletni vročini obneslo usnje?

Še bolj vroče... za polet po mojem pride v poštev kombinezon, ki ima na prednji strani perforacijo (mal je naluknan). Drugače je pa treba mal potrpet (v kakem križišču .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj vroče... za polet po mojem pride v poštev kombinezon, ki ima na prednji strani perforacijo (mal je naluknan). Drugače je pa treba mal potrpet (v kakem križišču .) )

...se podpišem pod tale post...sam imam perforiran usnjeni kombinezon, perforirane rokavice in čevlje z zračniki, pa mi je pri 25+ vroče za znoret...v poletni vročini se hlajenje občuti šele pri hitrosti 100+km/h...letos sem si za krajše skoke po okolici kupil še zelo tanko oprijeto korduro, pa bomo videli kok se bo obnesla...

P.S. ...ŠE ENO VPRAŠANJE: ALI JE MOGOČE ŽE KDO OBISKAL STRIČKE IN TETE NA VRANSKEM, KJER ŠIVAJO IN POPRAVLJAJO KOMBINEZONE (TUDI ZA SPYKE), IN SI GA DAL DELAT PO MERI :? ...kakšne izkušnje s tem in približno koliko € vas je prišlo?...sam namreč za mojo boljšo polovico ne najdem nikjer kakega spodobnega kombinezona...velika je 178cm, pa dolge noge...se mi zdi, da bo rešitev v kombinezonu po meri...

lp pa hvala za info... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. ...ŠE ENO VPRAŠANJE: ALI JE MOGOČE ŽE KDO OBISKAL STRIČKE IN TETE NA VRANSKEM, KJER ŠIVAJO IN POPRAVLJAJO KOMBINEZONE (TUDI ZA SPYKE), IN SI GA DAL DELAT PO MERI :? ...kakšne izkušnje s tem in približno koliko € vas je prišlo?...sam namreč za mojo boljšo polovico ne najdem nikjer kakega spodobnega kombinezona...velika je 178cm, pa dolge noge...se mi zdi, da bo rešitev v kombinezonu po meri...

lp pa hvala za info... :OK:

Menda so kar dobri, sem že bil tam pa si sama šefica vzame čas, pa čeprav sem samo firbcal. Za ceno ti ne bi znal povedati, jih pa Gustinčič zelo hvali in jih tudi večkrat obišče.

Pokliči pa tudi gospoda Borkota (IMOB racing, tel: 02-62 92 821), kolikor sem imel jaz priložnost ogledati si njegovo kolekcije, možakar sploh ne šiva slabo. Usnje je na otip dokaj kvalitetno (po njegovih zagotovilih isti dobavitelj kot za nemški Schwabenleder), ščitniki so Pro-Safe, ženski dvodeln po meri pa vaju bo prišel okrok 350 ojrov, če se ni v zadnjem letu močno podražil. Pa še barvo bo lahko draga izbrala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ima kdo kakšne izkušnje s kombinezonom Clover RC100?

Hvala za odgovor..

LP

...sam imam že dve sezoni črno/belega...zelo zadovoljen :OK: ...snemljivo luknjičasto podlogo in ščitnike lahko opereš, kar je mega :kva2: ...kroj me nikjer ne žuli, le na predelu križa bi bil lahko malce bolj oprijet...će pa se veliko voziš v dvoje, predvsem na SS mašini, bo sovoznika motila tvoja grba na hrbtu :doze: ...kombinezon je dovolj zračen do 25°C, nad 30°C pa tudi perforacija ne pomaga več :wacko: ...drugače pa imam št. 52, moje mere pa so 180cm/84kg...

lp flox, pa dobro kupi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je že kupljen :) Sprašujem pač tako iz firbca.

Kupil sem pa rdečega 56 številko.Kupoval sem dvodelca, ker sem nad enodelci že obupal.

Namreč nase nisem spravil nobenega.Sem pa rekel da bom iz ferbca probal še enodelca od Cloverja

in mi je bil kot ulit.Nisem sploh nič razmišljal :) Enodelca pač ne najdeš vsak dan...

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam namreč za mojo boljšo polovico ne najdem nikjer kakega spodobnega kombinezona...velika je 178cm, pa dolge noge...se mi zdi, da bo rešitev v kombinezonu po meri...

mam jst jakno za njo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. ...ŠE ENO VPRAŠANJE: ALI JE MOGOČE ŽE KDO OBISKAL STRIČKE IN TETE NA VRANSKEM, KJER ŠIVAJO IN POPRAVLJAJO KOMBINEZONE (TUDI ZA SPYKE), IN SI GA DAL DELAT PO MERI :? ...kakšne izkušnje s tem in približno koliko € vas je prišlo?...sam namreč za mojo boljšo polovico ne najdem nikjer kakega spodobnega kombinezona...velika je 178cm, pa dolge noge...se mi zdi, da bo rešitev v kombinezonu po meri...

lp pa hvala za info... :OK:

Popravljeno . Popravil Majolka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo, če obstaja mogoče kakšna trgovina, ki prodaja kombinezone staro za novo v Sloveniji? :?

damjan miklavič iz MS je pravi naslov......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. ...ŠE ENO VPRAŠANJE: ALI JE MOGOČE ŽE KDO OBISKAL STRIČKE IN TETE NA VRANSKEM, KJER ŠIVAJO IN POPRAVLJAJO KOMBINEZONE (TUDI ZA SPYKE), IN SI GA DAL DELAT PO MERI :? ...kakšne izkušnje s tem in približno koliko € vas je prišlo?...sam namreč za mojo boljšo polovico ne najdem nikjer kakega spodobnega kombinezona...velika je 178cm, pa dolge noge...se mi zdi, da bo rešitev v kombinezonu po meri...

lp pa hvala za info... :OK:

Js sn bla pri eni gospej na Vranskem, ki šiva tudi za Spayke. Prijazna teta mi je bila pripravljena narediti kombinezon po meri(sem tudi precej dolga :D ) vendar je nekaj prišlo vmes in bi se vse skupaj zavleklo......pa sn ga potem kupila. V kolikor sn gledala njene izdelke, so izgledali kvalitetni, narejeni točno na željo strank........najbolje, da se sam pozanimaš.....

Aja cena kombinezona.....nisem čisto prepričana...mislim pa da okoli 375 eur! (lani poleti)

Če rabiš cifro mi sporoči!

A je to slučajn teta Vida? :) Sej oni tud popravlajo druge kombinezone ane?Bi prosil za številko.

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to slučajn teta Vida? :) Sej oni tud popravlajo druge kombinezone ane?Bi prosil za številko.

Hvala :)

Mislim,da je to...031/644-922, si pa že sam pogruntal,da je to ga. Vida.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Majolka, to je verjetno ta številka, ki jo je napisal Vuk76, a n?!...v glavnem obema hvala za info... :grim

...Frips...hmm?!...hvala za ponudbo, ampak mislim, da si z XL ne more pomagat...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi malo pograjal teto lepo Vido.

...in sicer že dvakrat so mi menjavali zadrge pa so hitro fuč. Ne zadrga ampak 'kos' ki je sešit na usnje. Sedaj v tretje upam, da se bodo bolj potrudili.

Vida Vida... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem zadrgo dal menjat enmu čevlarju in je fant naredil kot se šika! :worship: Po cca. polovici sezone se ni še nič premaknilo. :naughty:

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teta vida je zelo prijazna si vzame čas zate. ti pove kje je traba krajsat kje je treba sirit. ampak cene pa da ne boste pričakovali( čudeze so normalne aja 12% dobis na keš tako da) meni pač nikakor ni ustrezala barvna kobinacija kombinezona tako da ga bom moral iskat kje drugje. pač moje mnenje

dainese mi trenutno najbolje odgovarja, tako vizualno kot glede udobja......

do drugace pa ti skrajsajo vse neglede če si ga drugje kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

damjan miklavič iz MS je pravi naslov......

Poslal mail, v odgovoru mi je napisal, da opreme ne odkupujejo in da rabljene tudi naj ne bi več prodajali. Predlagal je .avtonet. :whistle:

Očitno tega pri nas potem ni? :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ima kdo link do moto trgovine v trbižu.Sem nekaj časa nazaj našel eno spletno stran tu gori na motosvetu.Sedaj se mi pa sanja ne

pod katero temo sem gledal.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katero jakno priporočate za na enduro motor (TDR125), recimo tam do 150€? Kako se kaj obnesejo FIRST-ove jakne? Pa še rokavice do 60€?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!