Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

grem zdajle mal v budistični samostan ene 24 ur meditirat.

Jaz bi šel magari V Pleterje.

Tam imajo dober brinjevec.

Mi je zadnjič ena nakladala, da je dober za maternico.

Dober je za fotrnico!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, pravilno je : masturbacija.

Pravilno slovensko pa menda "onaniranje", bi rekel kolega SF.

O hvala, ti se itak nikol ne zatipkaš

Ja rkc sem jaz ven vlekla---tudi vidiš dobro (čeverjameš)

Manu ( in podobni):ne lepi mi SVOJE etikete kaj MENE moti, ker tema je proti gradnji objekta in ne proti muslimanom, ki živijo v SLO. Me ne poznaš in ne veš kaj sovražim in samo zato ker imam čas debatirati z vami ne pomeni da sem sovražno nastrojena proti muslimanom bistvu ste me VI proglasili za Islamofoba--jasno? Glede nivoja debate---jaz se prilagajam.

Vale ti kar bruhaj :xx:

No to je pa res Zadnja moja objava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, pravilno je : masturbacija.

Pravilno slovensko pa menda "onaniranje"....

Mhm. :yea2:

Pa kok paše včasih. :OK:

p.s.

Lepo, Damian, da kolege, ki v navalu besa in srda in svete jeze, pozabljajo na naš lepi slovenski jezik, spomneš, da je tudi to ena izmed najpomembnejših oblik ohranjanja narodove identitete (poleg pljuvanja po muslimanih, ofkors O:-) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozivam vse, ki bi radi obdržali Slovenijo takšno, kot so jo stoletja oblikovali in uspeli obdržat naši predniki, da si vzamejo čas za podpis za referendum o mošeji...

Če ne bomo mi odločali o sebi, bodo eni za male denarje v žep prodali naša ognjišča...

... je v malce spakedrani slovenščini rekel predsednik neke stranke na neki novinarski konferenci, katere odlomke smo lahko gledali na programu neke oddaje na neki televiziji....

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za Lino jaz, kot najbolj koleričen in najbolj ciničen debatnik tukaj, dajem lastnoročno obe roki v ogenj, da ni slab človek! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš lina to pa ni prav, umaknit se sredi konstruktivne debate, ki bo na koncu čisto nekaj drugega kot pa je bilo mišljeno na začetku, še vedno je cilj teme, da prođe vreme. ful se nam lušta motorizirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OD BERLINA DO IRANA BIĆE ZEMLJA MUSLIMANA. :devil:

Hmm ... zanimiva slovenscina, tole ... :wacko:

Sicer pa - ne provociraj s takimi traparijami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za Lino jaz, kot najbolj koleričen in najbolj ciničen debatnik tukaj, dajem lastnoročno obe roki v ogenj, da ni slab človek! :notworthy:

Za Zijada Bečirovića, jaz kot druga ali tretja najbolj kolerična in najbolj cinična debatnica tukaj, dajem lastnoročno obe roki v ogenj, da ni slab človek! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... zanimiva slovenscina, tole ... :wacko:

Sicer pa - ne provociraj s takimi traparijami :)

Če bo pa res.

A nisi bral Nostradamusa ?

Kamel bodo pile iz Rena pa take štorije.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa - ne provociraj s takimi traparijami :)

je reku cyc, veiki mojster prav tega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je reku cyc, veiki mojster prav tega ...

Hmm ... jaz kolikor vem ne provociram prav pogosto, povem pa kar mislim ... brez dlake na jeziku. Marsikomu sicer ni vsec, pa ne morem pomagati :D

Se pa tele teme bolj ogibam, ker je vse bob ob steno ;) Pa delo imam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa tele teme bolj ogibam, ker je vse bob ob steno ;) Pa delo imam ...

Se Stari Faker ma tut delo, je reku, pa je že n-krat tut šel delat, ampak, hudir ja, čist skos je prleplen spodaj na temo.... :devil: :D :P

(Skortakokukrjaz :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za Lino jaz, kot najbolj koleričen in najbolj ciničen debatnik tukaj, dajem lastnoročno obe roki v ogenj, da ni slab človek! :notworthy:

Bilo bi tudi zelo brez veze, če bi na osnovi teh debat o nekomu sklepali , ali je slab ali dober človek.

Meni so v glavnem vsi motoristi (motoristke pa še bolj) fejst ljudje.

Edino pri politiziranju je pa tako: beseda da besedo, ta spet naprej, pa zna včasih tudi malo "vroče krvi" bit.

Najbolj brez veze pa je ljudi ceniti ali ne ceniti po mnenjih. Zreli ljudje sodijo sočloveka po dejanjih.

Sicer bo pa kmalu tudi konec "šihta" in se bo debata verjetno malo umirila :notworthy: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Problem je nekje drugje in tega nihče ne omeni. Problem je ločitev cerkve od države in to je teško prebavit.

Država ki hoče bit demokratična, multikulturna in podpirat enakost vseh verstev lahko to doseže zgolj z strogo ločitvijo cerkve od države in tukaj pa nekatere strašno zaboli - do fondamenta. ...

Bistvo!!!!

Evo, sem rekel, da je Ran pameten človk!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: za Lino jaz, kot najbolj koleričen in najbolj ciničen debatnik tukaj, dajem lastnoročno obe roki v ogenj, da ni slab človek! :notworthy:

Ja kdo pa je rekel, da je Lina slab človek :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Sf, cyc....in jaz---dejmo nehat pa naj tulijo v tisto trobento črednega nagona in se zabavajo z lastnimi verbalnimi mastrubacijam.

2. Zanima pa me zakaj ni nihče obesil gor kakšen islamsko poslikavo in jo primerjal z michelangelo-vo malarijo.

1. Ta prava se oglaša. <_< <_<

2. Kaj bi rada s tem povedala? Ni mi jasno kakšno primerjavo bi rada vzpostavila. Kolk naj bi bila zahodna umetnost boljša od vzhodne ali kaj?! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa - ne provociraj s takimi traparijami :)

V tej temi je že toliko provokacij na račun islama in muslimanov, da mora tudi kakšna kontra past.

Kolikor vidim, ni še nihče spremenil mnenja na podlagi postov, tako da je vseeno če provociram ali ne.

Prepričan sem tudi, da džamija BO. Če ne "danes" pa "jutri". Upaš stavit? :devil:

post-16-1075296959.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! Ksenofob sem in imam kot pripadnik tako majhnega naroda tudi vso pravico. Moje osebno mnenje je, da moramo zaščititi svojo kulturo pred takimi vplivi. Če so razni nemci nardil napako in jim dal določene pravice katere jim ne grejo in jih zdaj obžalujejo, ni treba da te napake ponavljamo tudi mi... Pod krinko človekovih pravic se k nam dejansko uvaža srednji vek in če hočete tudi tuj jezik in navade.

Pozivam vse, ki bi radi obdržali Slovenijo takšno, kot so jo stoletja oblikovali in uspeli obdržat naši predniki, da si vzamejo čas za podpis za referendum o mošeji...

Če ne bomo mi odločali o sebi, bodo eni za male denarje v žep prodali naša ognjišča...

SF kaj bo drugače, če bo v Sloveniji stala ena mošeja?!? Prosim za konkretne odgovore ne mi s kakimi arhitekturnimi spremembami in kozolci odgovorov dajat.

RESNIČNO ME ZANIMA KAJ BOM JAZ MELA MANJ OZ. KAJ BO SLABŠE, ČE BO V LJUBLJANI STALA MOŠEJA?!?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je v malce spakedrani slovenščini rekel predsednik neke stranke na neki novinarski konferenci, katere odlomke smo lahko gledali na programu neke oddaje na neki televiziji....

:lol1: :lol1: :lol1:

a J.J. je tudi motorist ??? ne me jebat ? :?

ej SF oz. JJ kaj pa voziš ? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umikam se, ker sem pod nivojem... Nivoju se po slovensko reče raven...

SF-umikaš se zato,ker nimaš kaj pametnega napisati....in ker nimaš raven,da bi sodeloval na nivoju debate. B)

Adijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ... jaz kolikor vem ne provociram prav pogosto, povem pa kar mislim ... brez dlake na jeziku. Marsikomu sicer ni vsec, pa ne morem pomagati :D

Se pa tele teme bolj ogibam, ker je vse bob ob steno ;) Pa delo imam ...

Jaz sem tud tak kot ti. Ne bom nč reku, ampak tih pa tud ne bom.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdo pa je rekel, da je Lina slab človek :fight2:

Že drugi dan vas prav lepo prosim, naredmo si uslugo :

DEJMO SE DOBIT PA SE ZMLATIT KOT MLADI MAČKI!

Napisala sem z rdečo barvo :

1. da bo provokacija še bolj očitna :afro1:

2. ker sem plačana za to B)

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!