Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Pejt mal po svetu pa poglej, ali je Islam res tak bav-bav ...

islam kot vera ali "znanost" ni nikakrsen bav-bav ampak so ta bav-bav ljudje ki v imenu tega ali onega delajo _pizdarije_. enako pri vseh ostalih prenapetih tolmacenjih vseag mogocega.

samo v info: v spaniji je en islamski verski voditelj izdal knjigo (bilo pred parimi dnevi v porocilih), kako pretepati zensko brez da se to na njej pozna. po spaniji je prodal okoli 3000 izvodov. so who´s the bav-bav?!

torej spet mesate ovce in dinozavre. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus, pejt mal po svetu ... vsaj po Evropi ...

Ne more... B)

če sodim po naivnosti-še nima 10 let.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne bo pomote: zraven moje hiše tudi katoliške cerkve ne bi želela, mogoče bi trpela samo jehovce pa še te samo zaradi tega, ker majo BAJE enkrat letno navtični sejem. B)

Hudo, hudo...

Raje medveda za soseda kot muslimana, a ne lina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo, hudo...

Raje medveda za soseda kot muslimana, a ne lina?

medvedi so bili tu pred menoj--torej?

Pa ne mislim se več izpostavljat okoli tega, tako kot imaš ti pravico biti ZA imam jaz pravico biti proti (BTW : stala naj bi zelo blizu mene). Itak bo na koncu čas pokazal kako in kaj samo če bom imela prav jaz bo žal prepozno, ker ko enkrat nekaj takega stoji se ne da podret.

.---naj bo referendum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem vse te gonje PROTI!!!!!!!

A je kdo pomislu,da bo notr taprava uštarija s samimi dobrotami????

Predvidevam,da bodo pekli najslajši burek!

Kuhali najboljši prebranac!

Pekli najokusnejše čevape!

Vse to ob obilni merici pristnega kajmaka!!!!!!!!!!!

Če že zaradi ničesar drugega,potem je to glavni razlog,da podpiram izgradnjo islamskega centra.Če bo pa mimogrede še kak mufti zažvrgolel tam gor na minaretu,mi bo pa hrana še bolj teknila.......pač efekt,ki ti ustvari pristneši stik s prehrano,ki nekako sodi v tisti prostor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ti si mal zamenjal šiptarje pa srbe ker tapravi muslimi ne jejo svinjine tako da nema čevačiča pa tud kajmak je srbska zadeva isto prebranac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medvedi so bili tu pred menoj--torej?

Pa ne mislim se več izpostavljat okoli tega, tako kot imaš ti pravico biti ZA imam jaz pravico biti proti (BTW : stala naj bi zelo blizu mene). Itak bo na koncu čas pokazal kako in kaj samo če bom imela prav jaz bo žal prepozno, ker ko enkrat nekaj takega stoji se ne da podret.

.---naj bo referendum.

če bo res stala zelo blizu tebe pol ti predlagam da stanovanje čim prej prodej ker bo cena nepremičnin v okolici džamije zihr padla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ti si mal zamenjal šiptarje pa srbe ker tapravi muslimi ne jejo svinjine tako da nema čevačiča pa tud kajmak je srbska zadeva isto prebranac

Stari, da nisi TI kaj zamenjal..... :devil:

Čevapa IMA - kdo je pa reku da bodo(so) iz svinjine? :hmm:

OVĆETINA, stari, ovćetina..... B)

Pa da ne govorim, da sem v Sarajevu jedla ĆEVAPE U LEPINJI SA KAJMAKOM..... :P

In se mi zdi, da je blo to čist blizu Careve đamije....... :grim

Tko, da, kura, ne ga srat..... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem vse te gonje PROTI!!!!!!!

A je kdo pomislu,da bo notr taprava uštarija s samimi dobrotami????

Predvidevam,da bodo pekli najslajši burek!

Kuhali najboljši prebranac!

Pekli najokusnejše čevape!

Vse to ob obilni merici pristnega kajmaka!!!!!!!!!!!

Če že zaradi ničesar drugega,potem je to glavni razlog,da podpiram izgradnjo islamskega centra.Če bo pa mimogrede še kak mufti zažvrgolel tam gor na minaretu,mi bo pa hrana še bolj teknila.......pač efekt,ki ti ustvari pristneši stik s prehrano,ki nekako sodi v tisti prostor.

Tudi jaz bi šla kdaj (ko bi mi zapasal) tja na burek in mal pogledat pol bi se pa usedla v avto in se odpeljala daleč stran domov.

A si kdaj pomislu na ljudi, ki bojo vohali burek celedneve in poslušali prepevanje in prometne zamaške, ki bodo nastajali ob praznovanjih, koliko bo padla vrednost nepremičnin zaradi tega. ---Verjetno NE-sicer pa to tebe niti ne zanima važno, da bi ti lohk hodil na nedeljske izlete- tako turistično na burek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, razumem pa tudi tebe, da ne bo pomote. B)

In vse bolj razumem tudi sebe, ker sem postala alergična že na t.i. "izbrisane"...

Vpliv medijev? :hmm:

Ja, verjetno bo to.... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo v info: v spaniji je en islamski verski voditelj izdal knjigo (bilo pred parimi dnevi v porocilih), kako pretepati zensko brez da se to na njej pozna. po spaniji je prodal okoli 3000 izvodov. so who´s the bav-bav?!

torej spet mesate ovce in dinozavre. :doze:

Ice in kdo so kupci ! stavim da jih je vecina rimokatolikov , al pa španskih policajev ki niso prejeli inštrukcij od slovenskih ki tudi že vedo kako se to dela ! pa naj bo moški ali ženska ! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ti si mal zamenjal šiptarje pa srbe ker tapravi muslimi ne jejo svinjine tako da nema čevačiča pa tud kajmak je srbska zadeva isto prebranac

a so pravi čevapi svinjina? dvomm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svinjina+govedina lahko pa dvomiš še naprej

ok pol pa čevapov ne bomo bomo pa kebab jedl :)

beat this :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, da nisi TI kaj zamenjal..... :devil:

Čevapa IMA - kdo je pa reku da bodo(so) iz svinjine? :hmm:

OVĆETINA, stari, ovćetina..... B)

Pa da ne govorim, da sem v Sarajevu jedla ĆEVAPE U LEPINJI SA KAJMAKOM..... :P

In se mi zdi, da je blo to čist blizu Careve đamije....... :grim

Tko, da, kura, ne ga srat..... :fight2:

pravi čevapi morjo met svinjino ker drgač so preveč suhi

bom pa ja vedu da je kajmak srbska zadeva če mi je fotr iz beograda pa sm prvih 10 let življenja sam ob doma delanmu kajmaku preživu

isto velja za burek če nisi jedu bureka v beogradu pol ga sploh še nisi jedu

kar boš dobrga od šiptarjev dobu je sam paradajz

tko da manuela nemoj da pričaš gluposti :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi šla kdaj (ko bi mi zapasal) tja na burek in mal pogledat pol bi se pa usedla v avto in se odpeljala daleč stran domov.

A si kdaj pomislu na ljudi, ki bojo vohali burek celedneve in poslušali prepevanje in prometne zamaške, ki bodo nastajali ob praznovanjih, koliko bo padla vrednost nepremičnin zaradi tega. ---Verjetno NE-sicer pa to tebe niti ne zanima važno, da bi ti lohk hodil na nedeljske izlete- tako turistično na burek.

Ad 1.:nič daleč stran!

Ad 2.:Burek voha vsak dan,je pod mojim balkonom in prav omamno diši.

Ad 3.:Nepremičnine na tistem koncu nikoli niso imele posebne vrednosti,zato je tudi populacija temu primerna.Sem prepričan,da bo vrednost kvečemu poskočila.Saj se ve,kdo ima največ denarja.

Ad 4.:Raje nedeljski izlet na burek........kot nakupi v Merkatorju......je cenej!!!!! :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko samo ugibam: A niso čevapi Turški izum---->muslimani--->nič svinjine

Srbi so pa samo piko na i dodali in primešali kralja živali?

Okusnost je pa pol itak stvar posameznika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kura.........................napaka!!!!!!!!!!!!!!!

Najboljši burek in čevape sem jedu v Makedoniji......in to od muslimanov(turkov).

Najboljši kajmak,ki sem ga še z avionom peljal domov v Lj,po končanem služenju maršalu Titu,je bil prav tako iz iste vasi.

Pa verjemi,da sem v vseh teh letih jedel tako burek kot čevape na vseh koncih ranjke Jugoslavije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ad 2.:Burek voha vsak dan,je pod mojim balkonom in prav omamno diši.

Ad 3.:Nepremičnine na tistem koncu nikoli niso imele posebne vrednosti,zato je tudi populacija temu primerna.Sem prepričan,da bo vrednost kvečemu poskočila.Saj se ve,kdo ima največ denarja.

Mah sej to je brezveze---ne da se mi, ker tale tvoj odgovor je preveč samo tvoj (kar tebi diši ni rečen da tut men (zažgano olje?)..., cene stanovanj na viču oz. dej poglej mal kakšne bajte so zrasle okol teniškega centra Schweiger pa cene le teh večstanovanjskih hiš....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej to je brezveze---ne da se mi, ker tale tvoj odgovor je preveč samo tvoj (kar tebi diši ni rečen da tut men (zažgano olje?)..., cene stanovanj na viču oz. dej poglej mal kakšne bajte so zrasle okol teniškega centra Schweiger pa cene le teh večstanovanjskih hiš....)

Ad 1.:Zažgano olje :? :? :? :? :? :? A se ne peče burek????? Nisem vedu,da ga je treba cvret........ma drugič morm pogledat,iz kakšne friteze ga ven vleče :devil: :devil: :devil:

Ad 2.:Ja ......spet potrditev......čim so izvedeli kaj se bo tam okol gradilo,takoj so poskočile cene!!!!!!!!!!!!! :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kdaj pomislu na ljudi, ki bojo vohali burek celedneve in poslušali prepevanje in prometne zamaške, ki bodo nastajali ob praznovanjih, koliko bo padla vrednost nepremičnin zaradi tega

...brez veze...ljubljana je ze tako polna prometnih zamaskov zaradi slabe urbanistike da se to ne bo poznalo.....ljubljancani, vajeni guzve, ker prezivljao vecino svojega prostega casa v nakupovalnih centrih in btcjih tega zagotovo ne bodo opazili

...tudi pred pravoslavno cerkvijo so vsak teden nenormalne guzve in vsake toliko se obrne na trati kak pujs ali kaj podobnega....in..?

ljudje božji premalo tolerantni smo in premalo pometamo pred svojim pragom.....

...do danes se nisem imela soseda v bloku, ki iz ciste obzirnosti do mene kot ene izmed sostanovalk pod seboj ne bi stresal preprog in prtov naravnost meni na glavo ali moj balkon.....tudi o cvrtju smrdljive cebule ob 8h zjutraj bi se dalo debatirat......pa loputanju vrat v blokih, pa nabijanju muzike, pa živalskem dretju, pa nemarnosti in samozaverovanosti,.......

....klinac pa sami ateisti pa katoliki so..... :rolleyes:

moje mnenje...NOBENEGA SOSEDA SPLOH!!!...če pa že mora bit..potem je vseeno kdo je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!