Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

najprej si napisal da tvoj fotr govori slovensko pol pa da ne. kaj je zdj? mene motijo vsi, ki imajo državljanstvo pa ne govorijo slovensko, tudi Ottey.

in jaz čez petnajst let ne bom govoril angleško...

miljon pa pol sploh ni majhna številka, odvisno kako gledaš in tudi nemalo ljudi govori lepo (pravilno) slovensko. to da država obstaja 10 let je daleč od resnice, je pa približno toliko časa samostojna in to niti ni tako malo časa... ne vem kaj je narobe z nacionalizmom in govoriš kot da obstaja samo pri nas...

če pogledaš še malo bolj široko smo v končni fazi vsi ljudje s skupnimi koreninami in predniki... in kaj pol?

seveda, vsi smo Veliki SLOVENCI. in vsi tukaj verjetno uporabljamo slovenski Linux ali poslovenjeni Windows in Office. Ker imamo radi red (saj smo urejeni Slovenci), imamo vse programe original/kupljene. Ker imamo radi svojo državo tudi radi plačujemo kazni, ki nam jih naložijo pajkani. Smo izredno suvereni in ne rabimo "južnjakov", kajneda?

Vsi tisti, ki so tako zelo "proti djamji" - rabijo južnjake, bosance, čefurje, ćapce, ... zakaj? Zato, da lahko svojo frustracijo, izhajajočo iz nepotešenosti v vsakodnevnem življenju, potešijo s tem, da imajo končno moč in možnost nekaj "doseči" - pač nekomu zagrenit življenje, mu nekaj odrekati in tako sami sebi dokazati, da so sposobni nečesa pač... oziroma za karkoli že.

Če pa že "oni" hočejo sem, bodo igrali po Naših Pravilih, kajneda? In bodo verjeli kvečjemu v Našo Cerkev, čeprav se radi pogosto deklariramo za ateiste in nam grejo "tačrni" močno na jetra. No, taisti "tačrni" so zdaj "naši", "avtohtoni", "od vekomaj tukaj", "domači", ... samo da lahko "one" deklariramo za "zlobne prišleke, ki nam hočejo zlo".

:kva2:

Nacionalizem je pa, hmm, kako bi rekel ... ah ja, "ko nisem siguren sam vase, se identificiram z neko širšo skupino, kajti ta mi bo ponudila varnost, ki si je sam ne morem zagotoviti".

kaj pa vem, nisem glih bitje iz nekega tropa, težko se opiram na take štose... od tod verjetno tudi izvira moje temeljno neodobravanje takih grupnih fint, ki se jim reče "mi pa lahko v glavo jebemo njih/one".

Zakaj že mora kdo koga v glavo jebat - samo zato, ker lahko?

Hvala za aplavz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še povzetek mojega zgornjega klobasanja...

Naredite nekaj, da izboljšajte svoje življenje, ne pa, da ga drugim poslabšate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, vsi smo Veliki SLOVENCI. in vsi tukaj verjetno uporabljamo slovenski Linux ali poslovenjeni Windows in Office. Ker imamo radi red (saj smo urejeni Slovenci), imamo vse programe original/kupljene. Ker imamo radi svojo državo tudi radi plačujemo kazni, ki nam jih naložijo pajkani. Smo izredno suvereni in ne rabimo "južnjakov", kajneda?

Vsi tisti, ki so tako zelo "proti djamji" - rabijo južnjake, bosance, čefurje, ćapce, ... zakaj? Zato, da lahko svojo frustracijo, izhajajočo iz nepotešenosti v vsakodnevnem življenju, potešijo s tem, da imajo končno moč in možnost nekaj "doseči" - pač nekomu zagrenit življenje, mu nekaj odrekati in tako sami sebi dokazati, da so sposobni nečesa pač... oziroma za karkoli že.

Če pa že "oni" hočejo sem, bodo igrali po Naših Pravilih, kajneda? In bodo verjeli kvečjemu v Našo Cerkev, čeprav se radi pogosto deklariramo za ateiste in nam grejo "tačrni" močno na jetra. No, taisti "tačrni" so zdaj "naši", "avtohtoni", "od vekomaj tukaj", "domači", ... samo da lahko "one" deklariramo za "zlobne prišleke, ki nam hočejo zlo".

:kva2:

Nacionalizem je pa, hmm, kako bi rekel ... ah ja, "ko nisem siguren sam vase, se identificiram z neko širšo skupino, kajti ta mi bo ponudila varnost, ki si je sam ne morem zagotoviti".

kaj pa vem, nisem glih bitje iz nekega tropa, težko se opiram na take štose... od tod verjetno tudi izvira moje temeljno neodobravanje takih grupnih fint, ki se jim reče "mi pa lahko v glavo jebemo njih/one".

Zakaj že mora kdo koga v glavo jebat - samo zato, ker lahko?

Hvala za aplavz.

kje sem jaz napisal kaj o džamiji ali veri nasploh? kakšno vezo ima kakšno programsko opremo uporabljam in koliko (naših) zakonov spoštujem?

kdo jebe koga v glavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem živel na svetu, skupaj z mnogimi drugimi ljudmi. Govorili smo različne jezike in se imeli fajn, jedli različn ohrano, potoval ieden k drugemu n obisk, zganjali turizem po celem svetu, vozili različne motore, pecali mlade deklce. Prav fajn je blo. nobenih zamer.

Potem so se eni skregali z drugimi iz neznanega razloga. Groza. Ugotovili smo, da se moramo iti "države" in "narode", ker je treba vseeno vse to nekako razmejiti na "naše" in "njihovo". Tako sem pristal v Sloveniji. Bili smo proti čefurjem in južnjakom, včasih tudi proti ZDA (ampak samo takrat, ko smo jim morali lizati rit - drugače so bile ZDA v redu, sploh, ko so nam nakazale 4 milijone dolarjev).

Potem smo se v tej državi skregali in se začeli deliti na Štajerce, Primorce, Lublančane, Dolenjčke... Jaz sem bil Štajerc. Sovražil sem ljubljančane - pizde usrane kradljive. Celo Slovenijo so pokradli pa si v žepe naklačli dnare... Banda lopofska, samo naj počakajo, da se Štajerska odcepi, al pa vsaj svojo regijo dobi. Mater jim, je Rudolf Maister vse zajebo, bi zaj lahko šilinge meli pa bli še vedno Štajerska...

Ker sem živel v Lenartu, sem počasi začel sovražiti Mariborčane - meli so kino, pa več gostiln, pa boljše babe... Prekleti šminkeri mariborski - kaj jim ni jasno, da smo v Lenartu največji frajerji?

No, pol je nekaj prišlo vmes, pa smo se še Lenarčani skregali ... počasi sta z mano držala samo še ata pa mama, pa prijatl Vinko. Ne vem, kak se je zgodilo - ampak naenkrat sem se z Vinkojom skregau na smrt, ker ni hoto dat za rundo. Foter pa mati sta pa tut nekaj težila, ker nič nisn delau pa študiro. Ja, jaz sem najboljši in edini. Samo ko se pogledam v špegl, mi nekaj ne paše. Onega tam na drugi strani moram nekak bek spravit ...

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti, ki so tako zelo "proti djamji" - rabijo južnjake, bosance, čefurje, ćapce, ... zakaj? Zato, da lahko svojo frustracijo, izhajajočo iz nepotešenosti v vsakodnevnem življenju, potešijo s tem, da imajo končno moč in možnost nekaj "doseči" - pač nekomu zagrenit življenje, mu nekaj odrekati in tako sami sebi dokazati, da so sposobni nečesa pač... oziroma za karkoli že.

Če pa že "oni" hočejo sem, bodo igrali po Naših Pravilih, kajneda? In bodo verjeli kvečjemu v Našo Cerkev, čeprav se radi pogosto deklariramo za ateiste in nam grejo "tačrni" močno na jetra. No, taisti "tačrni" so zdaj "naši", "avtohtoni", "od vekomaj tukaj", "domači", ... samo da lahko "one" deklariramo za "zlobne prišleke, ki nam hočejo zlo".

Lepo resnično. B) B) :notworthy: That's it.

Grem na lepše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sem jaz napisal kaj o džamiji ali veri nasploh? kakšno vezo ima kakšno programsko opremo uporabljam in koliko (naših) zakonov spoštujem?

kdo jebe koga v glavo?

kot sem že napisal - redko se stlačim v krdelo z imenom "Slovenci", ampak tokrat bom to storil, samo zato, da mi ne bi kdo očital kakšne vzvišenosti in pametovanja.

Torej: Slovenci sami sebe jebemo v glavo, ker smo prepametni... Imamo odprta tista vrata, skozi katera nam odnašajo denar, uspešna podjetja, karkooli je uporabnega, uničujejo naš kapital, nepremičnine - tista, kjer pa pač trkajo gostje iz tujine, ki bi radi tu živeli, so pa trdno zaklenjena... oni so namreč nevarni...

Južnjake in muslimane pa itak večina sovraži samo zato, ker domnevno čefurji - torej "oni" iz Fužin - pokradejo največ motorjev ... pa niti za to ni nekih hudih dokazov. .. Slovenski lopovi pa so dobri, samo da so Slovenci :)

hecno vse skupaj.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene je včasih sram da sem slovenec, ker imam isto državljanstvo kot kura oz. čefurji.

zarad takih kot si ti se je pa tud začela vojna na balkanu

jaz nisem čefur jaz sem kvečjemu balkanec, če uporabljaš besedo čefur žališ svoj intelekt :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mene citiral kar tako za okras ali naj bi bil to odgovor na moja vprašanja?

mah sam na glas razmišljam ob vsem prebranem ... zanimivo mi je pač opazovat te nacionalistične fore.. . pa priznam, da kar malo grozljivo ... ko vidim, kako lahko frustracije posameznikov (pa ne tvoje, ampak na sploh) povzročijo tako neprijetne zaplete, kot je pametovanje o kurčevi džamiji, ki jih je tudi v "razviti katoliški Evropi, v katero gremo čez nekaj mesecev" že skoraj kot listja in trave...

bi rekel, da je lastnost "nas kot slovencev" predvsem prilagodljivost smeri vetra ... pa žal se nam prepogosto zgodi, da se kot narod narobe obrnemo in potem ščijemo proti vetru z odprtimi usti (TM_Mustang)...

mimogrede: če pridejo japonci pa si hočejo psotavit kako Šinto/budistično religiozno strukturo - a jih bomo tud vn fuknal, al lahko postavijo? (recimo, da nam namesto bureka ponudijo kake hi-tech dobrote kot so zastonj mobilni telefoni pa to? )

Men so Bošnjaki in bosanci glih tko všeč, kot Slovenci, Turki, arabci, muslimani, kitajci, rižarji, kmetavzi ... vseh je namreč povsod dovolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad takih kot si ti se je pa tud začela vojna na balkanu

jaz nisem čefur jaz sem kvečjemu balkanec, če uporabljaš besedo čefur žališ svoj intelekt :notworthy:

sploh nisem napisal da si ti čefur (te ne poznam). kako pa veš kaj meni beseda čefur sploh pomeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad takih kot si ti se je pa tud začela vojna na balkanu

jaz nisem čefur jaz sem kvečjemu balkanec, če uporabljaš besedo čefur žališ svoj intelekt :notworthy:

pustmo zdej čefurje na miru.....imenovanje čefur ni izraz fizične pripadnosti ampak stanje duha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kekec III - samo zate:

http://www.islamia.com/Allah/99names.htm

http://www.iberr.co.za/allah.htm

Toliko o tem a jih je 99 ali ne ... :devil:

Cyc,glede na to ,da se toliko zanimaš za islam-ali nameravaš prestopiti vanj-ali se boš samo dal obrezat ? :lol1:

p.s.ko so ga obrezali meni

(iz zdravstveno-higienskih nagibov)

je žena (iz ostanka kože)

otrokoma sešila usnjena plašča.... :rolleyes:

p.p.s

meni pa rokavice......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nisem napisal da si ti čefur (te ne poznam). kako pa veš kaj meni beseda čefur sploh pomeni?

napisal si kot kura oz. čefurji kaj pa ti potem pomeni tisti oz.

preberi na prejšnji strani svoj post .)

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustmo zdej čefurje na miru.....imenovanje čefur ni izraz fizične pripadnosti ampak stanje duha....

ti pa je to kje v slovarju slovenskega jezika zapisano al to vedo samo ta pravi slovenci :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sam na glas razmišljam ob vsem prebranem ... zanimivo mi je pač opazovat te nacionalistične fore.. . pa priznam, da kar malo grozljivo ... ko vidim, kako lahko frustracije posameznikov (pa ne tvoje, ampak na sploh) povzročijo tako neprijetne zaplete, kot je pametovanje o kurčevi džamiji, ki jih je tudi v "razviti katoliški Evropi, v katero gremo čez nekaj mesecev" že skoraj kot listja in trave...

o džamiji ne vem prav veliko zato o tem tudi ne pišem.

bi rekel, da je lastnost "nas kot slovencev" predvsem prilagodljivost smeri vetra ... pa žal se nam prepogosto zgodi, da se kot narod narobe obrnemo in potem ščijemo proti vetru z odprtimi usti (TM_Mustang)...

aja? a si naredil raziskavo in/ali imaš podatke da je ta lastnost pri Slovencih kaj bolj pogosta kot pri drugih narodih?

mimogrede: če pridejo japonci pa si hočejo psotavit kako Šinto/budistično religiozno strukturo - a jih bomo tud vn fuknal, al lahko postavijo? (recimo, da nam namesto bureka ponudijo kake hi-tech dobrote kot so zastonj mobilni telefoni pa to? )

v bistvu mi je vseeno kaj oseba s slovenskim državljanstvom in gradbenim dovoljenjem gradi na svoji zemlji s svojim denarjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc, povprečn slovenc je tudi negativno nastrojen do motociklizma ... ("motoristi divjaki")... pa ne da se mu ravno delat pa zavist ga daje itd ...

a morš res vse svoje nauke vlečt iz tega "črednega" ideologizma?

Tisti,ki prebira cycove poste-točno ve,

da cyc :cry:

ni povprečni Slovenec..... :rolleyes:

hm....

lahko bi napisal ,da ga tudi med nadpovprečnimi ni-

ampak ne bom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa je to kje v slovarju slovenskega jezika zapisano al to vedo samo ta pravi slovenci :xx:

to ni prišlo iz mojih ust ....to je bilo enkrat po televiziji....jst nimam nč proti tebi ne proti muslimanom ne proti đamiji....sem sam hotu debato v pravi smeri obdržat...ker o čefurjih se lahko drugje pogovarjamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napisal si kot kura oz. čefurji kaj pa ti potem pomeni tisti oz.

preberi na prejšnji strani svoj post .)

oz. pomeni oziroma in v mojem sporočilu pomeni in/ali saj ne vem če si ti čefur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu mi je vseeno kaj oseba s slovenskim državljanstvom in gradbenim dovoljenjem gradi na svoji zemlji s svojim denarjem...

kul.

torej si lahko postavijo džamijo, ali bi jo bilo treba prepovedat?

saj dnar je njihov... državljanstva pa tudi imajo povečini ...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pravim da o džamiji ne vem dovolj da bi komentiral, ampak me zgradba, ki (če) ima podobne funkcije kot (krščanska) cerkev, samo da je za drugo vero, ne moti.

me pa moti prepogosto nabijanje zvonov, dretje nekega tipa bi me pa še bolj...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oz. pomeni oziroma in v mojem sporočilu pomeni in/ali saj ne vem če si ti čefur...

pa saj sem ti reku da sem balkanc

v slovarju slovenskega jezika, v slovenskem pravopisu, v slovarju tujk, izraza čefur ni,

pa kaj ti to pomeni čefur, zakaj uporabljaš besedo čefur če pa sploh ne veš kaj ta beseda pomeni, v nobeni knjigi namreč ni zapisan pomen te besede iz tega bi lahko celo sklepali da je slovenščina ne pozna, zakaj uporabljaš besede ki niso slovenske, pravi slovenci govorijo samo pravo slovenščino

Ne pozabi bc da boš čez 3 mesece ti čefur, kako si boš takrat razlagal to besedo

:?

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

kaj je to balkanc? a imaš balkansko državljanstvo? :rolleyes:

...pravi slovenci govorijo samo pravo slovenščino...
ta je pa dobra, res. si že slišal za sleng?
...zakaj uporabljaš besedo čefur če pa sploh ne veš kaj ta beseda pomeni...

očitno ta beseda meni nekaj pomeni. drugače je ne bi uporabljal...

čez 3 mesece ne bom čefur od kje ti ta ideja?

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

kaj je to balkanc? a imaš balkansko državljanstvo? :rolleyes:

ta je pa dobra, res. si že slišal za sleng?

očitno ta beseda meni nekaj pomeni. drugače je ne bi uporabljal...

čez 3 mesece ne bom čefur od kje ti ta ideja?

zakaj bi moral imet balkansko državljanstvo, a imajo čefurji čefurskega da jih tako imenuješ. Kolikor vem vsi mi pa tudi ti živimo na balkanu, zato smo vsi balkanci (razen tebe seveda ti si evropejec), in prav tako smo vsi slovani in imamo iste korenine. razlika je očitno le v tem da se jih ti sramuješ jaz pa sem ponosen na svoje.

sleng je besedoslovje ki ga uporablja ožja skupina ljudi, navadno so to otroci ali mladostniki, za katere pa se šteje da nimajo preveč v glavi (saj pridobimo poslovno sposobnost šele pri 18 letu in se do takrat šteje da še ne znamo popolnoma skrbeti zase in še ne vemo kaj je najbolje za nas), pri nekaterih pa se (kot vidim tudi pri tebi) ta doba odraščanja, ko se človek šele resnično začne zavedati sebe in svojega življenja in neha uporabljati sleng, lahko tudi podaljša in se zaključi šele pri 25 letu lahko pa tudi nikoli.

čefur bc si v tvojem pomenu besede že zdaj, vsaj za avstrijce pa nemce... ko pa bomo prišli v eu in boš postal grožnja avstrijskim in nemškim fizičnim delavcem ker boš bil pripravljen opravljati težka fizična dela ceneje kot so jih pripravljeni opravljati oni, takrat boš resnično spoznal da si za njih čefur, in takrat boš rekel da nisi čefur ker to nič ne pomeni ampak da si balkanec oz ti boš reku da si evropejec

Popravljeno . Popravil kura
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trend Islama je trenutno slab---žal največ pizdarij po svetu je z ali okoli njega. Neislamski ljudje se ga bojijo sploh pa če ga (kulturnega centra) niso nikoli imeli v svoji državi. Nikoli niso slišali nič dobrega zakaj jih je treba nasuho posilt in to še s tako velikim....

Ja ogromno ljudi sploh pa na podeželju je proti.

Lina,

once and for all:

kot demokratična in pravna država smo se leta '91 z ustavo zavezali k spoštovanju načela enakosti -- vsi smo pred zakonom enaki. Tudi verske skupnosti so enakopravne, njihovo delovanje pa je svobodno.

Glede na zapisano dileme đamija ali ne sploh ne bi smelo biti, saj gre že v osnovi za zgrešeno stvar -- debatiramo o nečem kar je predmet temeljnih človekovih pravic. Zato bi bil tudi referendum o tem protiustaven. Ne glede na to ali je kdo "slišal o njih (muslimanih) kaj dobrega" ali ne. Dokler jim ni moč ničesar očitati ne morejo in ne smejo biti a priori prikrajšani za nekatere pravice, ki jih vsi (drugih veroizpovedi) svobodno uživajo. Morebitnim "teroristom" pa naj se sodi po zakonu, spet skladno z načelom enakosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi moral imet balkansko državljanstvo, a imajo čefurji čefurskega da jih tako imenuješ. Kolikor vem vsi mi pa tudi ti živimo na balkanu, zato smo vsi balkanci (razen tebe seveda ti si evropejec), in prav tako smo vsi slovani in imamo iste korenine. razlika je očitno le v tem da se jih ti sramuješ jaz pa sem ponosen na svoje.
se mi je zdelo, da ne boš razumel, da je bila to fora (zato je bil tudi smeško tam). to sem pa napisal zato, ker si ti napisal, da nisi čefur, ker si balkanec kar je tako kot da bi jaz rekel da nisem alkoholik, ker sem vegetarijanec... vsi, ki živijo na balkanu, so balkanci, tako kot so vsi, ki živijo na zemlji, zemljani. res čudno, ne? zanimivo, nisem vedel da se sramujem korenin. daj mi še kaj povej o meni, ko me tako dobro poznaš.

sleng je besedoslovje ki ga uporablja ožja skupina ljudi, navadno so to otroci ali mladostniki, za katere pa se šteje da nimajo preveč v glavi (saj pridobimo poslovno sposobnost šele pri 18 letu in se do takrat šteje da še ne znamo popolnoma skrbeti zase in še ne vemo kaj je najbolje za nas), pri nekaterih pa se (kot vidim tudi pri tebi) ta doba odraščanja, ko se človek šele resnično začne zavedati sebe in svojega življenja in neha uporabljati sleng, lahko tudi podaljša in se zaključi šele pri 25 letu lahko pa tudi nikoli.
hehe

saj se zajebavaš, ne?

čefur bc si v tvojem pomenu besede že zdaj, vsaj za avstrijce pa nemce... ko pa bomo prišli v eu in boš postal grožnja avstrijskim in nemškim fizičnim delavcem ker boš bil pripravljen opravljati težka fizična dela ceneje kot so jih pripravljeni opravljati oni, takrat boš resnično spoznal da si za njih čefur, in takrat boš rekel da nisi čefur ker to nič ne pomeni ampak da si balkanec oz ti boš reku da si evropejec
tako kot malo višje spet več veš o meni kot jaz sam. zanimivo tudi veš kaj meni pomeni beseda čefur, čeprav tega nisem nikjer napisal...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!