Skoči na vsebino

Mošeja v Ljubljani - razlog zakaj NE !!!


Alla

Priporočene objave

Pa še en preblisk.

Ko takole gledam kako se dogajajo naravne nesreče in se govori rdeč križ poslal to in ono pa unicef bla bla, pa karitas to in uno pomoč pošiljajo tudi na ,,islamsko,, zemljo. Nikoli pa ne slišim: ,,rdeči polmesec poslal pomoč nekam na ,,ne muslimansko ozemlje.

A mogoče kdo ve ali kaj humanitarno prispevajo pa se tega zgolj ne omenja ali res pomagajo samo sebi?

a si že kdaj slišala da bi slovenija poslala pomoč zda

al skrbimo sam za svoje riti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si že kdaj slišala da bi slovenija poslala pomoč zda

al skrbimo sam za svoje riti

Ja sem slišala, da smo ponudili pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej: Ti si iz NM--Torej nimaš kej govort o đamiji v Lj. Jest pa sem iz Lj in Đamija bo vidna iz mojga okna torej ?

Pa naj še enkrat ponovim---naj bo tam kjer se okolica strinja.

Tako , Andrej. kar tiho bodi o Ljubljani. Ljubljano ljubljančanom.

Edino davke lahko plačuješ v Ljubljano,kjer več ali manj ostanejo pa denar lahko tam zapravljaš.

Howgh!! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako , Andrej. kar tiho bodi o Ljubljani. Ljubljano ljubljančanom.

Edino davke lahko plačuješ v Ljubljano,kjer več ali manj ostanejo pa denar lahko tam zapravljaš.

Howgh!! :notworthy:

Jest sem koj ZA, da se vsa politika preseli v Celje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj smo jo pa dali

Mogoče ti še nisi slišal ampak slovenski reševalci-predvsem lavinci so zelo cenjeni in marsikam so odšli reševat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako , Andrej. kar tiho bodi o Ljubljani. Ljubljano ljubljančanom.

Edino davke lahko plačuješ v Ljubljano,kjer več ali manj ostanejo pa denar lahko tam zapravljaš.

Howgh!! :notworthy:

ej ampak to je pa čist res

sami smo mogli plačat prključek za telefon, sami smo mogli poklicat podjetje da nam je prišlo asfaltirat dovoz do naše skupine hiš javne razsvetljave ni, fotr je s sosedi delal skupno kanalizacijo in jo sam asfaltiral, sami smo mogli sezidat vrtec,

pizda zdej boste pa še đamijo vi dobil, pa kje je pravica na tem svetu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, naša država je centralizirana, torej mošejo v Ljubljano ... kmalu dobite še jehovski dom, pa budistični center, pa .... ne se zdej bunit :devil: :P :devil:

BTW v KP je muslimanski "center" zelo aktiven, pa se noben ne pizdi in niti večina jih ne ve, da deluje ...

P.S. A uni Lublančani, ki ste ful proti protestantom jim boste kmalu zrušli njihove hrame :hmm:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti še nisi slišal ampak slovenski reševalci-predvsem lavinci so zelo cenjeni in marsikam so odšli reševat.

Pa sigurno jih ne pošilja Rode, zato da se bodo cerkve lažje zidale.

Kam je že zašla ta debata to ni res.

Kdo ve, če so lavinski psi krščeni ali ne.

Vsaj požegnani bi morali bit.

Če so pa požegnani pa muslije nebi smeli reševat.

Če pa blagoslova nimajo, pa niso v skladu z našo večstoletno tradicijo.

Ma to je pravi keč 22.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve ali kaj humanitarno prispevajo pa se tega zgolj ne omenja ali res pomagajo samo sebi?

Edina pomoc od tam doli, za katero vem, je bila pomoc v casu vojne v Bosni, pa se to zato ker so bili ogrozeni pac muslimani. Potem imas seveda se pomoc za gradnjo dzamij ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sigurno jih ne pošilja Rode, zato da se bodo cerkve lažje zidale.

Vse kar sem hotla povedat---,,neversko obarvano,, da nikomur ne pomagajo razen sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sem hotla povedat---,,neversko obarvano,, da nikomur ne pomagajo razen sebi.

Pametni ljudje, pametni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sorry, sem mislis da lahko vsaj v sloveniji delate in zivite. saj je ja amerika in eu tak bav-bav, islamske drzave tako ne pridejo v postev, na japonskem samo garajo, v afriki pa nimajo za ziveti. v avstraliji je prevorce, v juzni ameriki presoparno. na obeh arktikah je premrzlo. kaj se sploh ostane? :?

aammmm... zakaj ze toliko ljudi iz islamskih in nerazvitih drzav dere v evropo in/ali severno ameriko? tocno, ker se ne da cloveku primerno ziveti tam.

ergo - kaj je narobe s tem? Očitno potem niso tolk zahojeni, kot tisti, ki ostajajo v afganistanu, a?

hočem rečt - saj si pravilno ugotovil, da gredo s trebuhom za boljšim življenjem, a ne? Torej so pripravljeni na nek kompromis in celo aktivni v svojem izpolnjevanju svojih želja/potreb/ciljev ...

ergo, where is the problem?

PS: tud gradnje Koloseja, tega nagravžnega stvora, ki niti strehe na zatrep nima, ni nihče onemogočil ... pa gradnje WTC-ja v Ljubljani, pa gradnje Mullerjeve veleblagovnice na Čopovi, ki pa tja SPLOH NE PAŠE... a se je kdo kurčil? Ni.

Ne mi z argumenti "ne paše v ta prosto" ker to je pesek v oči, pesek v zlato žilo in pesek med prste na nogah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: mogoče bi se dalo okoli djamje dirkališče za motorje speljat? :P

a bi v takem primeru gradnjo džamije podpirali ali ne? :P <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: mogoče bi se dalo okoli djamje dirkališče za motorje speljat? :P

a bi v takem primeru gradnjo džamije podpirali ali ne? :P <_<

A bi bil pri vratih semafor???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sorry, sem mislis da lahko vsaj v sloveniji delate in zivite. ...

...

raztrancirava celotno zgodovino clovestva na prafaktorje in bova ugotovila, da je najbolje, da miniramo planet zemlja. <_<

Nenene

Kot sem ze napisal, se sploh ne bom igral v tem peskovniku z naslovom Ali pomeni dzamija propad slovenije.

Kot ves listina o clovekovih pravicah med drugim pravi (navajam angleski prevod - slovenskega prevoda se mi ne da iskat po stanovanju):

Article 15.

(2) No one shall be arbitrarily deprived of his nationality nor denied the right to change his nationality.

Article 17.

(2) No one shall be arbitrarily deprived of his property

Article 22.

Everyone, as a member of society, has the right to social security and is entitled to realization, through national effort and international co-operation and in accordance with the organization and resources of each State, of the economic, social and cultural rights indispensable for his dignity and the free development of his personality.

Article 23.

(1) Everyone has the right to work, to free choice of employment, to just and favourable conditions of work and to protection against unemployment.

in tako naprej. Celoten tekst najdes Tule

Ker vem, da si inteligenten, verjamem, da ni potrebno dodajat primerov, kjer padejo vse drzave na tem svetu. Dovolj je ze da pac preprosto recem - imenuj mi katerokoli drzavo, ki ne krsi nobene od teh pravic, pa naj bo muslimanska ali kaka druga.

Zdelo se mi je, da mi ocitas zaplankanost, ampak sej govoriva o tekstu, ki ga je sprejelo celo clovestvo in jest komentiram stvar na tem nivoju, ne kot drzavljan te ali one drzave in se manj kot nekdo, ki bi ga zanimalo ali bodo jutri nekje na Zemlji zgradil dzamijo ali ne. Pisem preprosto kot clovek, ki ima ocitno neke pravice, saj so zapisane, ne, hudica in kot clovek, ki dovolj dobro opazuje da lahko rece, da je listina o clovekovih pravicah super, vendar se je nobena drzava na tem svetu ne drzi (ker se je nobena tut ne more). Ce pa kje obstaja taka drzava, se pa tja ne splaca vec it, ker se bo cel svet hotel preselit tja in je sam vprasanje casa, kdaj bojo tut oni zacel krsit clovekove pravice. :P

O miniranju se pa ne bi cist strinjal... kje se bom pa pol vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil pri vratih semafor???

ja valjda en del proge bi itak skozi molilnico bil speljan da se voznik malo shladi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa zgleda, ko muslimani molijo?

takole ...

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ampak - brigajo me korenine.....

:o :o :o

Ne, ne, ne..... mladi fant, ne smeš tako, beri in se uči :

Beri v imenu svojega Gospoda, ki je ustvaril,

naredil človeka iz zarodka. Beri, zakaj tvoj

Gospod je nadvse velikodušen, učil je s peresom,

učil je človeka, česar ni vedel

(Koran, sura 96, 1-5)

:xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o :o :o

Ne, ne, ne..... mladi fant, ne smeš tako, beri in se uči :

Beri v imenu svojega Gospoda, ki je ustvaril,

naredil človeka iz zarodka. Beri, zakaj tvoj

Gospod je nadvse velikodušen, učil je s peresom,

učil je človeka, česar ni vedel

(Koran, sura 96, 1-5)

:xx: :xx: :xx:

A ti naj sedaj avangelije tukaj citiram. Ej, ne mi tega korana tukaj kazat kot edinega zveličavnega. Ali to pomeni, če slučajno nekaj normalnega napišejo, da se bomo sedaj medili vsi, ali kaj ???

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti naj sedaj avangelije tukaj citiram. Ej, ne mi tega korana tukaj kazat kot edinega zveličavnega. Ali to pomeni, če slučajno nekaj normalnega napišejo, da se bomo sedaj medili vsi, ali kaj ???

:angry: :angry: :angry:

Ja, točno tko. B) RAVNO ZARAD TEGA SEM TO NAPISALA !!!! B)

Da se bosta ti, Matic, predvsem pa cyc, MEDILA in bomo na naslednjem forumskem srečanju imeli ogromno medice!

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!