Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ha sej vem da je faks še bl zajeban...ampak jst gem usaj na faks na nekej kr me veseli...kr nek mi je pa tu da morm 4 leta poslušat kr neki da lahk pol pridm na univerzitetni faks kjer mi bo kul in use (usaj upam :trance_33_sleep: :rolleyes: )

je veeeeeeelik drugac kot si predstavlaš.... in te bo mn veselil kot si zdej mislš... saj prve 2 letnika sta čist mem skor povsod... na kaj pa bos su?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je veeeeeeelik drugac kot si predstavlaš.... in te bo mn veselil kot si zdej mislš... saj prve 2 letnika sta čist mem skor povsod... na kaj pa bos su?

na prvo sm dau ekonomijo na tadrugo pa logistiko...pa sm zdej nek razmišlu mi je skor bolš da bi na logistiko u celju pršu...mi je res kul predmet pa use skp...pa ti kej si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektro drgač... ampak me ne zanima na tak način kot jo tle doživlam... jest bi ksn vezje sestavlov ne pa sam racunov vse...

ekonomija te zna razocarat... mam kolega k se je cev zivlene s temu okvarjov in zdej razmisla o prepisu... za logistiko ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Sicer sta off topic ampak zanimiva debata.

Logistika...zelo zanimiv študij, tudi mene malo mika zanj, vendar verjemi če si kasneje logistik živci zelo trpijo. Poznam enih par kolegov in so res postali živčni čez čas, pač porihtovat moraš fure tovarnjakarjam in nonstop dosegljiv.

In kje je študij logistike? samo v Celju?

Čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni!

Jaz mam tudi yamaho DT 50R sicer letnik 2000

Pa imam problem ker je celinder zbrušen na 42mm in takšenga bata orginal več nedobim... :blush:

Ve kdo kje bi dobil bat..... ali kakšen koli norti paše.....

Ali mi ne ostane druga kod da kupim novi cilinde oz kit???

plizz če ve kdo kako naj rešim... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to maš že tretjič brušen cilinder al kaj... ker načeloma se dobi za prvo in drugo brušenje še bate na pooblaščenih servisih. če bat te mere ne obstaja res nimaš drugga kot nov cilinder...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ja ..... da debiš samo do 2 brušenji večji bat vndar ko sem dal brusit celinder na 40.5 je pa ta ki je bruso (en kolega---velika napaka) neke z je** in je naredil 2 mm ris.... in zato je mogo zbrusit na 42.

Sedaj pa sem mislo če bi obstajal kaki bat.. od kakiga proizvajalca ki bi pasal notri...(kot je naprimer pri tomosu komet,piston... in to vse do mislim da 45)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej mal kok majo te kiti od polinija, malossija bate...

Sam pol spet odvisno če bo tist bat pasu na originalno blajerco...

Pa kupiš sam bat, če je to sploh možno kupt.

Sam ne me za besedo držat, nism več tolk v teh vodah.

Poklič na zastopstvo za POLINI, Linde m.p.a.

Aja pa še pozanimi se prej če bo kej narobe če daš v org. cilinder drug,

športni bat... Kr jz pa tega znanja nimam tolk. Pa brezveze se mi zdi pametovat.

Dam ti le ideje...

Upam, da sm kej pomagu...

www.lindempa.si/polini/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Sicer sta off topic ampak zanimiva debata.

Logistika...zelo zanimiv študij, tudi mene malo mika zanj, vendar verjemi če si kasneje logistik živci zelo trpijo. Poznam enih par kolegov in so res postali živčni čez čas, pač porihtovat moraš fure tovarnjakarjam in nonstop dosegljiv.

In kje je študij logistike? samo v Celju?

Čau

ja redni študi je v celju ja...drgač je pa še izredni v krškem če je dost prjau...ma me ne moti to da morš bit skus dosegljiv sm tak tip pa tu...upam da je zame no :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja redni študi je v celju ja...drgač je pa še izredni v krškem če je dost prjau...ma me ne moti to da morš bit skus dosegljiv sm tak tip pa tu...upam da je zame no :rolleyes:

vrjem da postane zelo moteče ko ti vsako noč 5x telefon zvoni med 2. in 6. uro zjutrej....

drugač pa tist glede športnga bata v navadnem cilindru... odvisn od materialov če se ti bo bat pri določeni temperaturi bol raztezov kot cilinder zna bit zoprno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mev na yamahi dt125 3 brušenje pa sm dobu bat pri avtocentru šerbinek maribor mislim da bi lahko dobu tam bat ker mu jih neki model po naročilu dela!!! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok thx vsem...

Pri šerbineku mi je po telefonu povedala da če je brušen že vek dot 2x da se neda dobit....grem še ju3 osebno ta vprašat...

kaj to bi bilo možno da mi notri vstavijo pušo in koliko bi me to približno prišlo....?

Kateri kid pa bi bil najprimernejši (beri najcenejši)heh...

aja pa še to bat je minarelli asso 2882...preko tega bi lahko izvedel kateri športni bat mi paše notri in kje bi ga dobil..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok thx vsem...

Pri šerbineku mi je po telefonu povedala da če je brušen že vek dot 2x da se neda dobit....grem še ju3 osebno ta vprašat...

kaj to bi bilo možno da mi notri vstavijo pušo in koliko bi me to približno prišlo....?

Kateri kid pa bi bil najprimernejši (beri najcenejši)heh...

aja pa še to bat je minarelli asso 2882...preko tega bi lahko izvedel kateri športni bat mi paše notri in kje bi ga dobil..??

pomoje te ceneje pride nov cilinder kot puša. drugače pa puše vstavljajo na avtoobnovi v mb(tam ko mercedes tovornjake popravljajo) ni pa poceni, potem moraš nesti enemu da ti s ploskovno strožnico izravna cilinder in pušo, pa še ta obnovljen cilinder moraš nest nekam brusit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni pametn puše notr dajat, ker sta to 2 različna materiala in se tepeta med sabo, men je zard tega zaribal, celindr ni bil okrogel ampak že malo jajčast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ni pametn puše notr dajat, ker sta to 2 različna materiala in se tepeta med sabo, men je zard tega zaribal, celindr ni bil okrogel ampak že malo jajčast

kaj pa če so cilindri tako narejeni že v originalu, da imajo pušo not? v mojem primeru je bilo to na vodnem skuterju 600ccm

pa se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če so cilindri tako narejeni že v originalu, da imajo pušo not? v mojem primeru je bilo to na vodnem skuterju 600ccm

pa se opravičujem za :topic:

jah ne vem, sam un mehanik k mi je popravlov mašino je reku da to ni glih dobr, sam da pa tistim k majo puše notr nej nebi nič zajebavalo (kolkr jih on pozna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok....torej puša odpade... :blush:

jah odpade, odloč se ane, sam veš kaj je zate dobr. Če maš dnar raj celind kup nov.

Jest mam pušo na mojm, prej je 10k km delal pol je ribnla, zdej sm uštimov pa mam 2,5k km narjenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal pišem da ne bo tema čist zamrla... :closedeyes:

Grete dans kej na cesto?

Jz jo krenem proti Portorožu, bo kdo dol, al pa gre dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sm se jst malo prkazow. zdej bom prašu neki bol :topic: tle gor pa zato, ker ste bol poučeni in mogoče koga še skrbi kak izpit ma in kolko kilovatov preveč in podobno, ker se mi na drugih forumih začnejo vsi smejat in se delat pametne saj so že vsi v zgornjem starostnem razredu...21 in več.

torej nameravam kupit ktm-exc 450. jst mam čez eno leto 18 let => do 25 kw in še neki stvari zravn. jst bi imel rad motor odblokiran do polne moči, vendar me skrbijo policaji in kazni.

torej obstaja kakšna varjanta, da bi imel na motorju ti nek pripomoček, ki bi ti motor takoj zablokiral, v primeru da te vstavijo policaji. v mislih imam kaj takega kot se dela za 50 ccm skuterje, ko si imel gor elektronsko blokado obratov, da mašina ni šla več kot 45 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ga pa hotel v trenutku zablokirat? Saj policaj se ne bo šel peljat z njim. Dovolj je pa da imaš napisan da je zablokiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben policaj ne bo vedu da nimas 25KW pa noben policaj tega ne bo probov... sploh ne v sloveniji ker niso tok strogi. tko da ne se sekirat pa voz se normaln v prometni pa itak pise da mas 12kw... drugac pa blokada.... odpres zaug in motor trokira na obratih... ne gre nikamor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem jst da ti ne bo na mestu probavow kolko motor gre, ampak ti ga lahko pelje na izredni tehnični pregled. torej v trenutku... da bi ti če bi ti ga odpeljal oz. klical prometni servis al karkoli je tisto mel že zablokiranga.

kako z zaugom...kaj je sploh zaug :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako z zaugom...kaj je sploh zaug :blush:

zaug=čok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!