Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Rabi kateri 1l CASTROL TTS olja za 10e, mi je glih še nekaj ostalo?

Info na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj obstajajo kake močnejše feltne za dtjko?

če dam te glihat jih bom potem še enkrat zvil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš dobr naštelane špice je to kr tezko zvit. tko da mislm da se ti bl splača to dat glihat. dobiš pa tud obroče za druge motorje k bi pasal... sam to je drago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sam se ful poznajo tele kile na takileh strojčkih kt je DT...kolega jih ma dobrih 60 gre motor ko svinja,jst z 90imi že morm 5. prestavo mal vrtet,da pa dam še babo z dobrimi 60imi je pa čist bogi motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sam se ful poznajo tele kile na takileh strojčkih kt je DT...kolega jih ma dobrih 60 gre motor ko svinja,jst z 90imi že morm 5. prestavo mal vrtet,da pa dam še babo z dobrimi 60imi je pa čist bogi motor :)

mejhna mašina pa 0 navora na nižjih in srednjih obratih;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep, kile se poznajo. Jaz sem se zdaj poredil za 16kg, pa je občutna razlika, predvsem na tem, kako lušno je šesto zvrtet in morem rečt, da že imam kr nekaj težav.

Bom mogu pogruntat še neki, ker kile grejo itak samo še gor, pa ni nobene blokade več za ven vzet :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah, sej se nisem zredil, ampak začel s fitnessom ukvarjat. :D

proteinko :whistle: ne morš tak hiter dobit 16kg gor...

sory za :topic:

Druače pa špice se dost hiter zvijejo, js sm na 50-ki "zlomu" dve...poknale so špice...

Smo skakal z njim, sam mam 60kg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je bil problem v tem da niso ble enakomerno našponane. Mi smo tud skakal z 50-kami (on js nism no, kolegi k pač majo te 50 supermoto&enduro motorje), pa je vse zdržal brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo od vas ve kolk pride nov bat+oborčki za dtjko 125?

Da vem kolk morm našparat, kr v delta teamu ni mel računalnika :BUA: ,

da bi mi povedu ceno?

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo od vas ve kolk pride nov bat+oborčki za dtjko 125?

Da vem kolk morm našparat, kr v delta teamu ni mel računalnika :BUA: ,

da bi mi povedu ceno?

Hvala, lp

bat 44,17€

obročki 33,31€

za letnik 2004,standard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bat 44,17€

obročki 33,31€

za letnik 2004,standard

pa še tsnila za glavo in cilinder te prideta ene 20e to da se lih nek na 100e obrne vse skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še tsnila za glavo in cilinder te prideta ene 20e to da se lih nek na 100e obrne vse skup.

Sej ni treba glave dol jemat. Spodnja dihtunga se pa lahko komot še enkrat uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni treba glave dol jemat. Spodnja dihtunga se pa lahko komot še enkrat uporabi.

to je res ja... sam za taspodno pa ne vem... k je tak pleh pa ene vrste dihtmaso ma gor in una masa zmer na na cilindru ostane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo od vas sprobavu kake športne bate not v dtjko dajt...počas počas bom mogu bat menjat pa me zanima če obstaja kšna varianta da bi še malo povečal moč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo od vas sprobavu kake športne bate not v dtjko dajt...počas počas bom mogu bat menjat pa me zanima če obstaja kšna varianta da bi še malo povečal moč...

ah to pomojm bl mal pridobiš, jest mam pografitanga da je manše trenje pa se na hitrosti nč ne pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal poglej na ebay.de... tm je največ te šare... drugač pa mi smo na mopedih včash brusl in rezal in ne vem kaj vse z bati... se je kr neki poznal ampak je slo hudo na racun porabe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to sicer ne spada sm, ampak bom useeno napisu ker je useeno ta motor. torej kupi kdo yamaho dt 125 re, letnik 2006, december. registrjrana do maja 2009. nova zadnja guma michelin enduro competition, gianelli avspuh. drugih predelav nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to sicer ne spada sm, ampak bom useeno napisu ker je useeno ta motor. torej kupi kdo yamaho dt 125 re, letnik 2006, december. registrjrana do maja 2009. nova zadnja guma michelin enduro competition, gianelli avspuh. drugih predelav nima.

kuk hočeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!