Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

če vzameš sedež dol vidš tako gumijasto zavit cev... odtrgej jo vn in prblizn pov lukne pokri(lahko kr z lepilnim trakom) in bo zvok rešen... ker s filtrom nebo nč drgač če boš tega mev zaprtga v airboxu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, in so kakšna tveganja? Da nebi ribno slučajn? zaradi velike koncentracije zraka :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... ker fergazer regulira kok zraka mašina vleče. če pa krkol nebo tako kot more bit lahko cev še vcseen nazaj zalimaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res, dobra misel... To me je pa zanimalo, pa nisem si bil čisto na jasnem. Ubistvu je isti kurac, če ima fargazer filter gor ali pa ne, ker itak on določa, kolko zraka gre skozi, ali temu ni tako in se pozna?

Ker na Bingovih fargazerjih (vem, lol) se je poznalo, če je bil filter ali pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja... kr pošteno zagrab pa počas vn vleč... je samo zataknen pa rahlo zaliman notr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee super! Sem misli da kaj bolj zapletenega. Sem pa še pravi čas prišel pogledat na forum drugače bi jst tole kar lepo odrezal z nožem :unsure: Tako da jutri v šoli bo že ropotalo. Danes se je pa še treba mal učit :BUA:

Jerry_exc hvala ti res :OK: (za posledice ti odgovarjaš če ribne jerry joke :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee super! Sem misli da kaj bolj zapletenega. Sem pa še pravi čas prišel pogledat na forum drugače bi jst tole kar lepo odrezal z nožem :unsure: Tako da jutri v šoli bo že ropotalo. Danes se je pa še treba mal učit :BUA:

Jerry_exc hvala ti res :OK: (za posledice ti odgovarjaš če ribne jerry joke :P )

np... a si pokriv pov lukne? loh z navadnmu lepilnmu trakam... sam tok da ni preveč zraka... drugač loh da bi mal trokiral na visoke obrate... če ti bo to delal sam še mal več pokri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja Jery_exc...smo sprobal vendar brez uspeha :unsure: najprej sem pokril pol lukje, se grem peljat začne trokirat, hitro nazaj domov in pokrijem vsakič večji del luknje, vendar motor je izgubljal na moči, sem mislil da je pač premajhna luknja in sem postopoma bolj odpiral vendar kljub temu ga je dušilo,...takod a res nevem ka naj nardim :huh:

Popravljeno . Popravil miha7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja Jery_exc...smo sprobal vendar brez uspeha :unsure: najprej sem pokril pol lukje, se grem peljat začne trokirat, hitro nazaj domov in pokrijem vsakič večji del luknje, vendar motor je izgubljal na moči, sem mislil da je pač premajhna luknja in sem postopoma bolj odpiral vendar kljub temu ga je dušilo,...takod a res nevem ka naj nardim :huh:

jest sm v kos gume naredu 2 identično veliki lukni kot sta na gumijasti cevi in to zalimov čez lukno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma parkrat probej. sej hitro ugotoviš...če maš premajhno luknjo ti ga bo na visokih obratih dušilo, ker boš mel premalo zraka, če boš mew pa preveliko, ti ga bo dušilo na nizkih ker bo mel preveč zraka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pravi da je probal postopoma odpirat in zapirat luknjo pa brez pozitivnega rezultata.. bi mu verjel, saj sem sam probal isto foro ko sem mel DT. luknjo sem pokrival/odkrival, pa je hudič vedno trokiral :fredy: .. no, na koncu mi je pa originalen rezek zvok postal všeč pa sem tisto gumo nazaj namontiral :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...meni je uspelo v 2 poskusih mislim da. čene je pa fajn slišat malo globlji glas. čene pa mam še zablokiranga in baje da če odblokiraš ma še bolšga :naughty:

mam samo auspuh menjan, pa malo pene vn pobrane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to bom tudi probal naresti obris tiste luknje na gumi. Sam sem prav tako študiral da mi malo iz avspuha pobral peno vendar me je minilo ker imam okoli tistega zadnjega lonca ko je vse pognetano okol 6 gnetov, tako da nikol nebi naredil isto kot je original, avspuh je pa Arrows in me je predrago priš motor da bi kar tako vrto :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem obrezal gumo tako kot je treba, ampak tukaj pa res gre za malenkosti, čutim da v višjih obratih motor ko prestavim ne potegne tako kot bi moral...kaj narediti dodati več zraka al ga zmanjšati? (povečati luknjo/ali zapreti)

Drugače pa glas... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem obrezal gumo tako kot je treba, ampak tukaj pa res gre za malenkosti, čutim da v višjih obratih motor ko prestavim ne potegne tako kot bi moral...kaj narediti dodati več zraka al ga zmanjšati? (povečati luknjo/ali zapreti)

Drugače pa glas... :naughty:

povečat čist za mal...

čak bom probov najdt posnetk moje bivše ;) boš vidu glas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zvok

pa še dve slike v spomin ;)

post-1586-1212094591_thumb.jpg

post-1586-1212094660_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober si mel ti to zrihtano :naughty: po zadni si se pa tudi peljal kadar se ti je zlublo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočš po zadni gledat raj klikn tm moj acount pa poglej exc wheelie :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp zadnja guma je na koncu s profilom...kaj priporočate? S to ki je bla original gor nisem bil najbolj zadovoljen, slab oprijem na asfaltu. Je bolje da vzamem širšo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

širina tle nima kej dost vpliva ker voč kot 130 širine tko ne boš spravu na to feltno... oziroma jo preveč na notr napne.

vzem mitas e-08... sigurno najbilsa guma za svoj dnar. sm jo mev gor pa jo lahko samo hvalm pa mislm da bojo tud drugi ki so jo uporablal to potdril

e08-f-r.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale pa zgleda res bolje...sicer prvič slišim za Mitas gume, je to dobra firma in kje se da to naročit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bartog.si je uvoznik... drugač pa prašej mal po pri okoliških serviserjih... varjetn kšn lahko zrihta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ravnkar montiral nove gume...sem bil za to da montiram gor mitaske pa so najprej kake 3 tedne nategovali da so gume že pa jih ni pa ne vem kaj še vse pol sem pa zvedel da majo dobavne roke tut po 3 mesce pa sem kar lepo michelin t63 gor dal...118€, kramparca pa drži po asfaltu ko vtrgana po gmajni pa itak BP...priporočam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!